Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Miaška @ 2005 12 09, 14:06)
Kažkada buvau pradėjusi naudoti, bet kirpėja perspėjo, kad Venitos dažuose daugiau chemijos negu natūralių medžiagų, tada ir perėjau prie natūralios chna.


nu keista, bet mano plaukams jie patinka... be to labai panaši košė gaunas, tik spalva skiras g.gif:
Atsakyti
Kartą su natūralia chna nusidažiau, tai buvau oranžinės spalvos, tada ploviau gal 10 kartų, tai kol neišsiplovė - vaikščiojau viščiuko spalvos plaukais:(
Atsakyti
jei sviesius plaukus turi, be abejo, kad tapsi ryskus visciukas biggrin.gif biggrin.gif sie dazai permamentiniai, jie nenusiplauna visiskai.
Atsakyti
Kartą su natūralia chna nusidažiau, tai buvau oranžinės spalvos, tada ploviau gal 10 kartų, tai kol neišsiplovė - vaikščiojau viščiuko spalvos plaukais:(

Aš irgi kartą buvau nusidažius plaukus chna. Plaukai nusidažė labai gražiai, blizgėjo ir viskas buvo čiki, išskyrus tai, kad man visiškai netiko ta spalva doh.gif , nes esu baltaodė, tai prie tos oranžinės spalvos mano veido oda tarsi įgavo melsvą atspalvį. O dažai, jei ir nusplauna tai labai lėtai, ir dar per kokius 3 pirmus plovimus dažėsi ir rankšluostis.
Noriu pasakyti, kad šie dažai netinka blondinėms, deja, nes jie iš tiesų gerai veikia plaukus. Kaip norėtųsi, kad panaši dažymo priemonė būtų ir blondinėms.
Atsakyti
Taigi yra bespalvė chna, jei nori tik sustiprinti plaukus...
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 12 09, 16:32)
Taigi yra bespalvė chna, jei nori tik sustiprinti plaukus...


is jos tiesiog cheminiu budu pasalintas pigmentas,
man ji tokio efekto kaip tikroji chna neduoda kazkodel.
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 12 09, 17:32)
Taigi yra bespalvė chna, jei nori tik sustiprinti plaukus...

Bet jauciu ir kainuoja gerokai brangiau? g.gif
Atsakyti
Ooo, bespalvė chna... gana įdomu, neteko matyti, gal verta pamėginti?
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2005 12 09, 18:47)
Bet jauciu ir kainuoja gerokai brangiau?  g.gif


Nea, man atrodo, kaina visai nesisikiria. Droge esu kažkada pirkusi. Pokelis beveik toks pats, tik užrašyta, kad ten "хна безцветная".
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 12 09, 08:35)
is jos tiesiog cheminiu budu pasalintas pigmentas,
man ji tokio efekto kaip tikroji chna neduoda kazkodel.



Na skaitinejau as cia apie ta chna ir tiesiog negaliu neikisti savo trigrasio smile.gif Nenoriu suerzinti tu kurios jau dauuug metu dazosi su chna, bet cia daug zmoniu labai dar daug ko nezino apie si naturalu augala.
Del bespalves chna - tai visai ne chna, paprasciausiai liaudyje ja vadina bespalve chna. Cia is tikruju visai kitas augalas - Cassia Obovata, dar kitaip zinoma kaip Senna. Taigi visai ne chna, bet turi labai geru savybiu.
O siaip kam anglu kalba ne problema - nueikit i www.hennaforhair.com. Ten viska ir suzinosite apie chna (henna), bespalve chna (cassia), basma (indigo) ir t.t. Beje, labai naudinga nueiti i Mixes, te pamatysite ka zmones maiso ir kokius atspalvius imanoma isgauti, yra nuotraukos. Labai labai fainas puslapis. Apsilankykit ir pasakykit ka manot. Siaip as gyvenu JAV ir du metai kaip dazausi su chna, o spalva - sviesi/vidutine ruda.
Atsakyti
QUOTE(raskam @ 2005 12 10, 18:13)
O siaip kam anglu kalba ne problema - nueikit i www.hennaforhair.com. Ten viska ir suzinosite apie chna (henna), bespalve chna (cassia), basma (indigo) ir t.t. Beje, labai naudinga nueiti i Mixes, te pamatysite ka zmones maiso ir kokius atspalvius imanoma isgauti, yra nuotraukos. Labai labai fainas puslapis. Apsilankykit ir pasakykit ka manot. Siaip as gyvenu JAV ir du metai kaip dazausi su chna, o spalva - sviesi/vidutine ruda.


Ačiū už nuorodą - tikrai radau daug dar negirdėtų įdomybių. Kaip tik rytoj ketinu sėdėti namie, ta proga ir plaukus paterlioti su chna, būtinai išbandysiu ką nors naujo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 12 10, 13:18)
Ačiū už nuorodą - tikrai radau daug dar negirdėtų įdomybių. Kaip tik rytoj ketinu sėdėti namie, ta proga ir plaukus paterlioti su chna, būtinai išbandysiu ką nors naujo thumbup.gif



Šaunu Miaška! Aš prieš pradėdama dažyti su chna labai ilgai galvojau, bet paskui radau tą puslapį, tai pastudijavau ten viską, pasistengiau kuo daugiau sužinoti... ir dabar labai džiaugiuosi, nes plaukai sveiki, žvilga. Beje, ten ir blondinės gali rasti nuorodu, kaip su chna ir kitom žolelėm dažyti - ir gaunasi šviesi blondiniška spalva. Tereikia sugaišti truputį laiko ir paskaitinėti post'us forume, nueiti i Mixes ir pan. Žodžiu, visoms labai rekomenduoju.
Sėkmės Miaška!
Atsakyti