Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 30, 14:57)
su bet kuriais stipriai blondinanciais dazais.


aha, cia tavo nuotraukyte?smile.gif?labai grazi spalva, super:)
sakyk, kaip isgauni raudonesni atspalvi, t.y. raudonai-ryza:)?
dar norejau paklausti, ar dazai su ta paprasta chna naturalnaja iranskaja, nes yra zinai tokia su visais atspalviais?smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cisarTyela: 30 lapkričio 2005 - 14:48
mano, tik aisku, ten mazai kas matosi. raudonai ryza merginos isgauna ipildamos taure raudono vyno. nezinau, kas gausis, neteko bandyti.

As dazau tik naturalia, be priedu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 30, 15:51)
mano, tik aisku, ten mazai kas matosi. raudonai ryza merginos isgauna ipildamos taure raudono vyno. nezinau, kas gausis, neteko bandyti.

As dazau tik naturalia, be priedu smile.gif


sorry, dar patrukdysiu:))). ar spalva nuo laikymo trukmes patampa intensyvesne, ar tamsesne?, pas mane dabar rudi-kastoniniai, bet ne tamsus, matai pas mane trumpi plaukai, tai galvoju, ar grazu bus tuom srogelem ant trumpu plauku tiesiog?
Atsakyti
Ugniaplauke,
spalvytė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Pasiguosiu verysad.gif
Sumasciau savaitgali tapti "grazi" ir pasidazyti plaukucius ax.gif
Ankciau buvau dazius su chna is Body shop'o, labai grazi tamsiai ruda spalvyte gavosi, laikesi aisku neilgai. Nusipirkau 2 pakuotes basmos ir 1 chna. Sumaisiau, uzpyliau karstu vyneliu, kad spalvyte grazi butu, dar sezamo aliejuko ipyliau... rupestingai istepiau, uzsidejau maisiuka, pasildziau fenu, ranksluosti ant virsaus, laikiau 2 valandas unsure.gif
Ir ka jus manot?? Ogi VISISKAI nenudze! doh.gif
Neisivaizduoju, kas galejo buti blogai ir ka daryti? Ar nepakenktu, jei dazyciau ryt ir vel ir kur garantija, kad pasiseks sikart ? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(cisarTyela @ 2005 11 30, 14:59)
sorry, dar patrukdysiu:))). ar spalva nuo laikymo trukmes patampa intensyvesne, ar tamsesne?, pas mane dabar rudi-kastoniniai, bet ne tamsus, matai pas mane trumpi plaukai, tai galvoju, ar grazu bus tuom srogelem ant trumpu plauku tiesiog?



kokie tavo plaukai? jei vidutinio tamsumo, tai iki 45 min intensyvi spalva gaunasi, veliua jau i tamsuma.

as turejau gan trumpus zemiua ausu plaukus, tai kirpejas man nusviesino pirma karta tada sruogas, bet dare tai juostomis, ty:

per visa galva skersai (nuo ausies iki ausies lotuliukas.gif ) atskiri juostas- sruogas plauku ir jas taip nusviesini. gaunasi labai naturaliai, nes plaukas naturaliai krenta kitaip, ne taip, kaip ta juosta ir net blyksi ta sviesesne splavyte is po plauku. tik juostu nedaryk tada placiu...
Atsakyti
QUOTE(Snake @ 2005 12 05, 17:22)
Pasiguosiu  verysad.gif
Sumasciau savaitgali tapti "grazi" ir pasidazyti plaukucius  ax.gif
Ankciau buvau dazius su chna is Body shop'o, labai grazi tamsiai ruda spalvyte gavosi, laikesi aisku neilgai. Nusipirkau 2 pakuotes basmos ir 1 chna. Sumaisiau, uzpyliau karstu vyneliu, kad spalvyte grazi butu, dar sezamo aliejuko ipyliau... rupestingai istepiau, uzsidejau maisiuka, pasildziau fenu, ranksluosti ant virsaus, laikiau 2 valandas unsure.gif
Ir ka jus manot?? Ogi VISISKAI nenudze!  doh.gif
Neisivaizduoju, kas galejo buti blogai ir ka daryti? Ar nepakenktu, jei dazyciau ryt ir vel ir kur garantija, kad pasiseks sikart ?  blink.gif



tikrai nepakenks smile.gif siaip kartais taip buna, jei pasitaiko senesne chna, ziurekit labai galiojimo. o kur pirkai, nes man jau seniai taip buvo, kad nenudazytu... schmoll.gif
Atsakyti
Ugniaplauke, nuotraukoje - Tu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kachiukai @ 2005 12 05, 22:17)
Ugniaplauke, nuotraukoje - Tu? ax.gif



sobstvennoj personoi biggrin.gif
Atsakyti
Tai va perskaiciau daugiau kaip puse sios temos ir noriu dazyti su cha ir basma. Kazkada paauglystej bandziau, bet tada nieko nesigavo, gal si kart bus geriau. Bet turiu pora klausimu, jei jau kazkur apie tai raset, sory, bet neperskaiciau visos temos, tik didesne jos dali. Taigi:
1.Kaip jus per nakti islaikot ta reikala ant galvos? Na suprantu apsivyniojat, bet nenukrenta miegant?
2. Ar galiu prie stai pasisviesint sruogeles ir is karto po to dazyti chna?
3. O jeigu i ta misini ipylus aliejuko kokio nors gero, pvz. varnalesu, tai ir visai gal nesausins?
4. Tai vis gi kondicienieriu ar balzama po to geriau naudot
Atsakyti
QUOTE(Tynka @ 2005 12 06, 16:49)
Tai va perskaiciau daugiau kaip puse sios temos ir noriu dazyti su cha ir basma. Kazkada paauglystej bandziau, bet tada nieko nesigavo, gal si kart bus geriau. Bet turiu pora klausimu, jei jau kazkur apie tai raset, sory, bet neperskaiciau visos temos, tik didesne jos dali. Taigi:
1.Kaip jus per nakti islaikot ta reikala ant galvos? Na suprantu apsivyniojat, bet nenukrenta miegant?
2. Ar galiu prie stai pasisviesint sruogeles ir is karto po to dazyti chna?
3. O jeigu i ta misini ipylus aliejuko kokio nors gero, pvz. varnalesu, tai ir visai gal  nesausins?
4. Tai vis gi kondicienieriu ar balzama po to geriau naudot


smile.gif Aš kad nekristų dažai nuo galvos naudoju maudymosi kepurikę smile.gif Jų iš viešbučių visada pasiimu. ten paprastai būna biggrin.gif
Po dažymo - labai gerai Bonacure intensyvi priemonė atstatanti plaukus vienkartinėse pakuotėse.
o įpylus aliejaus į dažus - kažkaip prasčiau dažo. man kur kas geriau palepinti plaukučius kokia kauke po dažymo chna....
Atsakyti
niu nepilk daug aliejaus, as tik keleta lasu ilasinu ir ramu smile.gif
gali iskart pasviesinus dazyti ramiai, nieko neatsitiks smile.gif
Atsakyti