Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(cisarTyela @ 2005 11 30, 09:32)
Klausykit, girdejau, kad po dazymo su chna ar basma paprasti dazai nelabai "ima" arba apskritai "neima", atseit reikia sulaukti, kol pilnai nusiplaus, t.y. virs pora menesiu, ar tiesa?



2 savaites minimum as palaukiu, kad galeciau pasviesinti sruogeles, o jei pilnai dazyti, tai gal ir menesi geriau luktelti. greitai dazyti geriau nebandyti. visalaik akcentuoju, kad chna yra toms, kurios daznai nekaitalioja plauku spalvos doh.gif jei su cheminiais dazais dazysit greitai, galit gautis dryzuotos ir demetos, priklausomai nuo chna isigerimo i plauka laipsnio.

jei nori daznai keist plauku spalva, tada geriau pasirink dazomaji sampuna.
Atsakyti
Dabar sakykit, chna ir basma duoda labai nuostabu blizgesi, tik jis nusiplauna po keliu kartu, ti tada plaukai tokie pabluke, gal kokiu patarimu duosit, kad islaikyti ryzumo ryskuma bei zaisma?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cisarTyela @ 2005 11 30, 10:21)
Dabar sakykit, chna ir basma duoda labai nuostabu blizgesi, tik jis nusiplauna po keliu kartu, ti tada plaukai tokie pabluke, gal kokiu patarimu duosit, kad islaikyti ryzumo ryskuma bei zaisma?smile.gif


na po keliu kartu nenusiplauna, tai tikrai ne taip greitai. jei taip, tai po savaites jau turetu nusiplauti.
siaip kas pora savaiciu palaikyk po keliolika minuciu, ir viskas. aisku, tepliotis reikia, bet.... rezultatas vertas to. vakar daziau kaip tik, tai neatsiziuriu i veidrodi, vis savo plaukuciais geriuosi thumbup.gif

a, dar gali buti vienas dalykas g.gif , tris dienas po dazymo negalima naudoti sampuno. gali plaukus su siltu vandeniu ir balzamu praskalauti, bet neplauk su sampunu. per tas tris dienas uzsitvirtina spalva.
Atsakyti
Nu tik nesijuokit is manes, bet man labai noretusi isgauti panasia spalva kaip pas buvusia "dandiete" egle:))), ta prasme, butent toks atspalvis man butu idealu:))...gal tiesiog pabarstykit patarimu, kokiu spalvu chna ir dar kokiu naturaliu dalyku pamaisyti?smile.gif, buciau labai dekinga:)
Atsakyti
kad as zinociau, kokia spalva turi omenyje ....
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 30, 12:05)
kad as zinociau, kokia spalva turi omenyje ....


va kaip tavo nuotraukoje fonas - ugninis:), t.y. oranzines+ryzos+raudonos ir kazkiek bordines:)), ar suprantamai?
Atsakyti

as is pradziu sviesinu sruogas, po to dazau su chna. tada gaunasi keli atspalviai, mano plaukai rusvi, nuo saules sviesejantys, tad gaunasi ivairiais atspalviai, tiesa, bordo tai nesigaus su chna. gausis nuo apelsinines iki rudos.
Atsakyti
sedziu dabar su tiurbanu ir dazau plaukus. darau eksperementa 1/1 cha su ramunelem. na ir prasikeikiau kol mase uztepiau ant plauku. krito kose zemen didzuliais kasniais. vaikas atejo i vonia , klausia:mama, ka cia pridirbai mirksiukas.gif nezinau, ar dar kada rysiuosi tokiam zingsniui. kai dazau vien chna tai jokiu problemu, nekrenta man ji nuo plauku, bet dabar siaubas.
dar nusprendziau siandien dregnus svarius plaukus dazyti, tai man varva i ausi visa laika schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 30, 12:31)
as is pradziu sviesinu sruogas, po to dazau su chna. tada gaunasi keli atspalviai, mano plaukai rusvi, nuo saules sviesejantys, tad gaunasi ivairiais atspalviai, tiesa, bordo tai nesigaus su chna. gausis nuo apelsinines iki rudos.


su kuo tu sviesini?
Atsakyti
QUOTE(cisarTyela @ 2005 11 30, 08:47)
Nu tik nesijuokit is manes, bet man labai noretusi isgauti panasia spalva kaip pas buvusia "dandiete" egle:))), ta prasme, butent toks atspalvis man butu idealu:))...gal tiesiog pabarstykit patarimu, kokiu spalvu chna ir dar kokiu naturaliu dalyku pamaisyti?smile.gif, buciau labai dekinga:)

jeigu tavo plaukai sviesus, tai dazydama su chna gausi kazka panasaus, o jeigu tamsesni vien chna neuzteks, reiks pries tai dar nusviesinti su chemija, o po to jau chna
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 30 lapkričio 2005 - 12:18
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 30, 12:31)
as is pradziu sviesinu sruogas, po to dazau su chna. tada gaunasi keli atspalviai, mano plaukai rusvi, nuo saules sviesejantys, tad gaunasi ivairiais atspalviai, tiesa, bordo tai nesigaus su chna. gausis nuo apelsinines iki rudos.


Ugniaplauke, su kuo sviesini srogeles?smile.gif
Atsakyti
su bet kuriais stipriai blondinanciais dazais.
Atsakyti