Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE (ziedadulke @ 2004 10 19, 18:35)
tai kad chna nepriduoda labai ryzkaus atspalvio.... man tai kai ir ataugineja, nelabai taip jau matos....

mano naturalus ryzo atspalvio neturi, todel matydavosi wink.gif ...
Atsakyti
QUOTE (afera @ 2004 10 19, 14:56)
mano naturalus ryzo atspalvio neturi, todel matydavosi wink.gif ...

Na, mano plaukai irgi ne ryzi, bet gal tada tamsesni nei tavo, todel kitoks efektas?smile.gif
Atsakyti
mano labai gera drauge pastoviai dazmo plaukus su chna rolleyes.gif
ir jos plaukai atrodo thumbup.gif na aisku, ji juos ir priziuri,bet ji yra iki tol laibai daug ka isbandziusi ir sake, akd chna jai geriausi clap_1.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjk: 20 spalio 2004 - 06:43
Ish patirties galiu pasakyti, kad su chna dazyti plaudai kol nenuaugdavo - kita, nors ir tamsesne spalva dazyti beprasmiska budavo - arba permusdavo, arba neikibdavo gerai ar nusiplaudavo labai greitai.
Atsakyti
Susigundzhiau smile.gif
pabandysiu chna clap.gif
Atsakyti
na aš gal durnai paklausiu-bet ar jūs pačios sau dažotės su chna??nes aš nelabaiįsivaizduoju kaip pats sau gali lygiai ir tražiai nusitept.. g.gif
Atsakyti
as pati sau dazau, mano mama ir teta pacios dazosi clap.gif clap.gif

jei nori lygiai nusidazyti, pasidaryk didesni kieki dazu, tada pakaks visur nusiteplioti, bet aisku, reik stengtis ta padaryti kuo greiciau, kol mase neatveso, todel gal kartais ir nespeji kur nors uztepti nugaroje prie kaklo....bet tai ne beda, dazant kita
karta galima ta istaisyti :0 tuo labiau kad kaina 1lt uz pakeli...nereali kaina uz toki grozi plauku thumbup.gif clap.gif
Atsakyti
na mano plaukai pusilgiai, todel pachiai dazhytis budavo nelengva. bet kankinausi kokius 3 metus. faktas vienas - plaukai "dzhiaugiasi" po tokios proceduros, zhvilga ir net atrodo, kad juokiasi smile.gif laikydavau iki valandos. uzhdedavau maisheli ant galvos, apvyniodavau rankshluoschiu ir gasdindavau vyra blink.gif
bet va nusibodo man tokiai ryzhavotai vaikshchiot, pabandzhiau su basma - tikrai stipriai gali nusijuodint, be labai greit nusiplaudavo... ir vel ryzha ishlysdavo.
pereint ant cheminiu dazhui jokiu problemu nebuvo, keleta menesiu palaukt reikejo, bet man kazhkaip ir ta chna nusiplovinejo smile.gif

dabar galvoju, gal ir vel vertetu... g.gif
Atsakyti
vertetu vertetu thumbup.gif thumbup.gif
beje, tam, kad atgaivinti spalva, nebutina valanda laikyti, pakaks ir pusvalandzio, o jei skubi, tai ir 15 min, tik tada reikia stengtis palaikyti tempertaura, ty, pvz, uzsideti maiseli, po to folga, pakaitinti su fenu, ziureti kad neprisviltu tongue.gif ir ranksluosti uzsivynioti, as tai dar dedu sluoksni laikrasciu, labai gerai izoliuoja siluma.. thumbup.gif
Atsakyti
gal galit pasakyti ka naudot chna ar basma nes noriu juodu plauku ir kaip ten maisyti su kuo ir t.t kiti dazai man netinka po savaites kitos nusiplauna sad.gif sakau gal sitie tiktu

aciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_k: 11 gruodžio 2004 - 21:02
nusidaziau smile.gif
manau man tinka,
ir kiti sako smile.gif
ir dar plaukus aptrumpinau tai sakyciau dabar thumbup.gif atrodau smile.gif
aciu mamytes! clap.gif
Atsakyti
o jeigu naudociau chna kauke bespalve plaukams, gal sakau paskui blogai kibs cheminiai dazai, a?noreciau atgaivinti plaukelius unsure.gif
Atsakyti