Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 28, 09:26)
paprasciausia chna iki parduotuveje ar bet kurioje kosmetiikos parduotuveje po lita gal kazkur.



O savaitgalį dar kitokią chna nusipirkau - su Negyvosios jūros mineralais. Moteriškė, kuri prekiauja, sakė, kad pati tik šita dažosi, na jos plaukai labai gražiai atrodė... Tai ir aš susigundžiau tongue.gif Bet kažkokio ypatingo efekto nepastebėjau, nusidažė kaip visada.
Atsakyti
vilte, plauku spalva thumbup.gif


aries, mano mama naturali brunete ir sako, kad jos plauku neima chna. bande ir per nakti miegoti, rezultatas sioks toks atspalvis saulei pasvietus.


miaska, as dazau ant sausu riebaluotu plauku ir ima chna. cia matyt ne nuo plauku sausumo - slapumo priklauso, o nuo to sunkiai ar nesunkiai jie pasiduoda dazymuii. juk cheminiais dazais taip pat ne visi plaukai vienodai lengvai dazosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2005 11 28, 23:28)
vilte, plauku spalva  thumbup.gif 
aries, mano mama naturali brunete ir sako, kad jos plauku neima chna. bande ir per nakti miegoti, rezultatas sioks toks atspalvis saulei pasvietus.
miaska, as dazau ant sausu riebaluotu plauku ir ima chna. cia matyt ne nuo plauku sausumo - slapumo priklauso, o nuo to sunkiai ar nesunkiai jie pasiduoda dazymuii. juk cheminiais dazais taip pat ne visi plaukai vienodai  lengvai dazosi  smile.gif



na as rekomenduociau ant slapiu ir labai svariai isplautu, tada geriau isigeria. bent jau taip rasoma visose instrukcijose ir siaip literaturoje. cia yra visiskai priesingai nei su cheminiais dazais, kuriuos reik deti ant neplautu plauku smile.gif
Atsakyti
Tai, kad chna atgaivina plaukus yra gryna tiesa. Mano plaukai pasidarė švelnesni, blizgantys, greičiau auga (prieš vestuves nusprendžiaus paaugint plaukus).
Aš maišau 1 pakelį chnos, 1 pakelį basmos su kiaušiniu.
Atsakyti
o, su kiausiniu kaip, nes jis tai saltas, o mase uzpilama karstu vandeniu, tas kiausinis nepasidaro kaip patiekalas " kiausinis marskineliuose"?
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 29, 08:53)
na as rekomenduociau ant slapiu ir labai svariai isplautu, tada geriau isigeria. bent jau taip rasoma visose instrukcijose ir siaip literaturoje.  cia yra visiskai priesingai nei su cheminiais dazais, kuriuos reik deti ant neplautu plauku smile.gif

sutinku su tavim, kad geriau dazyti ant slapiu ir svariu plauku 4u.gif
bet, kai mano sausus ir neplautus plaukus ima chna (- o po dazymo as dar plaukus plaunu sampunu- dar vienas neteisingas veiksmas tongue.gif ),
tai as ir nesilaikau instrukciju. nepatinka man kai pradeda varveti per smilkinius ir uz apykakles dazant, o dar tingiu galva palauti pries dazyma, o po dazymo jauciuosi nesvari ir noriu gerai issiplauti plaukus.
vienzo neimkit merginos is manes blogo pavyzdzio tongue.gif cia as rimtai bigsmile.gif
Atsakyti
: D biggrin.gif tai jau tikrai neimkit biggrin.gif

is manes imkit, galva issiplaunu du kartus, ty vienakart su sampunu, po to dar karta issampuninu, kad jau tikrai butu svaru smile.gif


nusausinu plaukus gerai su ranksluosciu, galima ir pusvalanduka pabut su tuo ranksluosciu, nuo dregnu plauku ne taip begs.


po to issiteplioju, bunu nuo 30 iki 45 min. isskalauju su bal;zamu ir dvi dienaspratempiu neplovus, po to trecia plaunu tik be sampuno, su vandeniu.
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 29, 13:20)
o, su kiausiniu kaip, nes jis tai saltas, o mase uzpilama karstu vandeniu, tas kiausinis nepasidaro kaip patiekalas " kiausinis marskineliuose"?


Tai tu gi nededi iš karto karštą masę sau ant galvos, tegul pastovi biški, o paskui dedu kiaušinį. Kiaušinis gi yra irgi gera kaukė plaukams.
Atsakyti
Merginos o ar zinot ar galima ant cheminiu budu suraitytu plauku deti chna, girdejau kad kazkas nutinka negero, ar tai pazaliuoja ar kazkas tokio
Atsakyti
o vat as beveik karsta ir dedu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Anecka @ 2005 11 29, 15:00)
Tai tu gi nededi iš karto karštą masę sau ant galvos, tegul pastovi biški, o paskui dedu kiaušinį. Kiaušinis gi yra irgi gera kaukė plaukams.


Ir aš dedu karštą, tik truputį palaikau užplikiusi, kad pritrauktų geriau... Kiaušinį ten gal ir sutrauktų, būtų kiaušinienė tongue.gif
Atsakyti
Klausykit, girdejau, kad po dazymo su chna ar basma paprasti dazai nelabai "ima" arba apskritai "neima", atseit reikia sulaukti, kol pilnai nusiplaus, t.y. virs pora menesiu, ar tiesa?
Atsakyti