Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 11 23, 14:05)
tai jie pas tave su melynu atspalviu dabar? geriau kirpykloj pasikonsultuok, nors gal ir numustu chna su basma ta atspalvi tada i riza labiau...


Pas mane natūralūs dabar, tamsiai tamsiai rudi. Norėčiau iš kažkur gaut tą mėlyną atspalvį, bet ne permanentinį. vat ir klausiu tamstų idėjų - ar yra nusiplaunančių dažų, kurie tokius tamsius plaukus "įkąstų". Niu, atrodo, šįkart aiškiai... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(smalsiukė @ 2005 11 24, 01:45)
Pas mane natūralūs dabar, tamsiai tamsiai rudi. Norėčiau iš kažkur gaut tą mėlyną atspalvį, bet ne permanentinį. vat ir klausiu tamstų idėjų - ar yra nusiplaunančių dažų, kurie tokius tamsius plaukus "įkąstų". Niu, atrodo, šįkart aiškiai...  rolleyes.gif


Mano dukra purškiasi plaukų sruogas mėlynu nuplaunamu laku - na tai atspalvis tikrai mėlynas biggrin.gif , pamėgink, gal ir tau tiks...
Atsakyti
QUOTE(manu @ 2005 11 22, 21:51)
o kokia gi ta grazi spalvele  4u.gif gal  tamsiai ruda  4u.gif


Nu jo smile.gif tokia tamsiai ruda kaip šokoladinė, biški ryžumo prieš šviesą turi smile.gif
Atsakyti
user posted image

Na va pazadetoji nuotrauka plaukuciu:) Daziau su 2basma ir 1 chna.
Atsakyti
niu va kaip plaukuciai blizga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 11 24, 09:23)
Mano dukra purškiasi plaukų sruogas mėlynu nuplaunamu laku -  na tai atspalvis tikrai mėlynas biggrin.gif , pamėgink, gal ir tau tiks...


Na, man būtent ir reikia atspalvio, o ne aiškiai mėlynos spalvos. Ačiū, eisiu šniukštinėt lakų, gal netyčia ką rasiu.
Atsakyti
Vilte, plaukai super atrodo! thumbup.gif
Aš rytoj irgi pašvesiu kelias valandas vaikščiojimui su maišeliu ant galvos - reikia atšviežinti spalvą.
Beje, o kokią chna perkate? Tiek rūšių yra! doh.gif Vienoje parduotuvėlėje man įrodinėjo, kad jų - pati geriausia, na neprasta, ilgai spalva laikosi, o gal tik įsikalbėjau sau... biggrin.gif
Atsakyti
o man neikibo sad.gif dariau lygiomis dalimis basma su chna, maisiau su siltu pienu, dejau maiseli, ant jo folija, ant tos folijos silta kepure, o ant tos kepures vilnoni megztini biggrin.gif ir tokia grazi vaiksciojau 3 val.
ir ka?spyga taukuota cry.gif
beje, esu naturali brunete. o reikia teplioti ta kose slapius, ar sausus plaukus? as sausus tepiau, gal del to nekibo dazai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aries: 26 lapkričio 2005 - 18:51
QUOTE(Aries @ 2005 11 26, 18:40)
o man neikibo sad.gif dariau lygiomis dalimis basma su chna, maisiau su siltu pienu, dejau maiseli, ant jo folija, ant to folijos silta kepure, o ant to kepures vilnoni megztini biggrin.gif ir tokia grazi vaiksciojau 3 val.
ir ka?spyga taukuota  cry.gif 
beje, esu naturali brunete. o reikia teplioti ta kose slapius, ar sausus plaukus? as sausus tepiau, gal del to nekibo dazai?


Keista... g.gif Tiesa, maišyti su pienu niekad nebandžiau, aš plikau karštu, prieš porą minučių užvirusiu vandeniu, kartą tik plikiau kava, bet irgi ne šilta, o karšta. Pirmiausia užmaišau visą terlionę, tada išsiplaunu galvą, per tą laiką terlionę palaikau šiltai. Plaukus tik nusausinu rankšluosčiu, ir iš karto tepu ta košele. Tada užsidedu ant galvos maišelį ir vilnonę kepurę, dar papučiu karštu fenu, jei netingiu. Irgi esu natūrali brunetė, dažai kuo puikiausiai kimba, ilgai laikosi, nors dedu ir visokias kaukes, aliejus, ir matau, kaip spalva pamažu nusiplauna...
Atsakyti
Miaska, o tu dazai su chna tiktai?
Kita savaite perdazysiu, tik jau slapius plaukus tepliosiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aries: 26 lapkričio 2005 - 18:53
QUOTE(Aries @ 2005 11 26, 18:53)
Miaska, o tu dazai su chna tiktai?
Kita savaite perdazysiu, tik jau slapius plaukus tepliosiu...


Visaip dažau... Iš pradžių dažydavau 1,5 pakelio chna + 0,5 pakelio basmos, paskui nusibodo ta tamsi spalva, gal pusmetį dažiau tik chna. Šiandien vėl paėmiau 2 pakučius chna ir pusę basmos, nusidažė puikiai thumbup.gif
Beje, irgi pralaikiau 3 valandas, nors kai skubu, laikau tik valandą - užtenka. O kai būnu viena namie - ir per naktį palaikau, kirpėja patarė.
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 11 25, 19:38)
Vilte, plaukai super atrodo! thumbup.gif
Aš rytoj irgi pašvesiu kelias valandas vaikščiojimui su maišeliu ant galvos - reikia atšviežinti spalvą.
Beje, o kokią chna perkate? Tiek rūšių yra! doh.gif  Vienoje parduotuvėlėje man įrodinėjo, kad jų - pati geriausia, na neprasta, ilgai spalva laikosi, o gal tik įsikalbėjau sau... biggrin.gif



paprasciausia chna iki parduotuveje ar bet kurioje kosmetiikos parduotuveje po lita gal kazkur.

QUOTE(Aries @ 2005 11 26, 18:40)
o man neikibo sad.gif dariau lygiomis dalimis basma su chna, maisiau su siltu pienu, dejau maiseli, ant jo folija, ant tos folijos silta kepure, o ant tos kepures vilnoni megztini biggrin.gif ir tokia grazi vaiksciojau 3 val.
ir ka?spyga taukuota  cry.gif 
beje, esu naturali brunete. o reikia teplioti ta kose slapius, ar sausus plaukus? as sausus tepiau, gal del to nekibo dazai?



reikia slapius su sampunu gerai isplautus plaukus, kose stengtis greitai isteplioti, kad neatvestu, nes silumoje geriau kimba. ant sausu nieko nesigauna.
Atsakyti