Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(manu @ 2005 11 22, 15:33)
nu man taip pat kavos kvapas  thumbup.gif


Kvapas geras, tik kai jis persekioja dieną naktį, ir dar toks stiprus, tai tikrai nusibodo... schmoll.gif

QUOTE(manu @ 2005 11 22, 15:56)
galvoju galvoju  g.gif  reik koki menesi kita pabandyti trumpiau laikyti chna  g.gif  nes tikrai ne vienoj vietoj skaiciau, kuo ilgiau laikai tuo spalva sodresne.


Spalvos intensyvumas dar priklauso ir nuo tikrosios plaukų spalvos: mano tamsūs, tai ant jų tik kaštoninis atspalvis lieka, o ant pražilusių - gan ryškiai ryžas.
Atsakyti
aš šiandien dažiausi su chna, basma ir kava.
Ir ką galiu pasakyt, ogi thumbup.gif: plaukai labai gražios spalvikės liko. ir kavos kvapas geriau nei šieno smile.gif matyt ties šiuo metodu ir apsistosiu smile.gif
mano natūralūs plaukai tamsiai rudi į pilkumą (Lietuviški biggrin.gif
Atsakyti
o kokia gi ta grazi spalvele 4u.gif gal tamsiai ruda 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo manu: 22 lapkričio 2005 - 20:51
QUOTE(Miaška @ 2005 11 22, 15:04)
Spalvos intensyvumas dar priklauso ir nuo tikrosios plaukų spalvos: mano tamsūs, tai ant jų tik kaštoninis atspalvis lieka, o ant pražilusių - gan ryškiai ryžas.

mano tai tokie tamsiai pilkai rudi. dazant gaunasi ne ryzas atspalvis o raudonmedzio.
speju kad tai gali buti susije su tuo, kad esu strazdanota ir baltos odos. kaip man kirpykloje pasake esu pasleptas ryzikas. sviesinant mano plaukai pasidaro ne balti- gelsvi, o oranziniai blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mielosios, dažytojos žinovės rolleyes.gif
Gal ir mane pakonsultuosit. Plaukai mano tamsūs, iš tolo juodi atrodo, bet iš tiesų tai tamsiai rudi. Jau kelintai vasarai puoselėju tokį norą juos padažyti, bet ne permanentiškai, o su kokiais per kelias savaitėles nusiplaunančiais dažais. Tik spalvos aš tokios noriu gal ne visai įprastos -tamsių plaukų su nežymių, bet matomu tamsiai mėlynu atspalviu, na, kad saulėje taip melsvai blizgėtu. Buvau net dažiukus susiradus (tonika ar kaip jie vadinasi, toks žalias buteliukas), laikiau net truputį ilgiau nei ten nurodyta, ale rezultato jokio. Ar aš jau pasmerkta? šviesint plaukų, kad paskui kita spalva geriau kibtų, nenoriu...
Atsakyti
QUOTE(smalsiukė @ 2005 11 23, 00:33)
Sveikos mielosios, dažytojos žinovės  rolleyes.gif
Gal ir mane pakonsultuosit. Plaukai mano tamsūs, iš tolo juodi atrodo, bet iš tiesų tai tamsiai rudi. Jau kelintai vasarai puoselėju tokį norą juos padažyti, bet ne permanentiškai, o su kokiais per kelias savaitėles nusiplaunančiais dažais. Tik spalvos aš tokios noriu gal ne visai įprastos -tamsių plaukų su nežymių, bet matomu tamsiai mėlynu atspalviu, na, kad saulėje taip melsvai blizgėtu. Buvau net dažiukus susiradus (tonika ar kaip jie vadinasi, toks žalias buteliukas), laikiau net truputį ilgiau nei ten nurodyta, ale rezultato jokio. Ar aš jau pasmerkta? šviesint plaukų, kad paskui kita spalva geriau kibtų, nenoriu...

na tai nei chna nei basma tau netiks, nes "tamsiu su melynu atspalviu" tokios plauku splavos neisgausi, o ir dazymas gaunasi "permanentinis" - nenusiplauna wink.gif
Atsakyti
Vakar isbandziau...pasidaziau plaukucius, laikiau dvi valandas, o gal net truputi daugiau smile.gif Pradzioj pasirode, kad nenusidaze nieko, bet syrit nepazinau savo plauku thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tokia grazi spalvyte smile.gif Vakare jej turesiu laiko idesiu nuotraukyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2005 11 23, 11:41)
Vakar isbandziau...pasidaziau plaukucius, laikiau dvi valandas, o gal net truputi daugiau smile.gif Pradzioj pasirode, kad nenusidaze nieko, bet syrit nepazinau savo plauku  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tokia grazi spalvyte smile.gif Vakare jej turesiu laiko idesiu nuotraukyte smile.gif


Taip, spalva išryškėja ne iš karto - juk ir ant chna pakelių yra rekomendacija neplauti galvos po dažymo bent tris dienas... Tiesa, aš tik dvi išlaukiu, trys man per ilgai.
Atsakyti
Na, kad chna ir basma netiks, suprantu, šitas nebent ant vyro galvos galima išbandyt, jis kažkada rausvų sruogų norėjo, ale kad pas jį plaukai dar tamsesni nei mano. o paimtų chna ir basmą jau ko ne juodus plaukus?
Dėl tų mėlynų tai aš šiaip norėjau nutuokiančių nuomonės, ar apskritai yra koks nepermanentinis būdas tokią spalvą gaut.
Atsakyti
tai jie pas tave su melynu atspalviu dabar? geriau kirpykloj pasikonsultuok, nors gal ir numustu chna su basma ta atspalvi tada i riza labiau...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 11 23, 09:59)
Taip, spalva išryškėja ne iš karto - juk ir ant chna pakelių yra rekomendacija neplauti galvos po dažymo bent tris dienas... Tiesa, aš tik dvi išlaukiu, trys man per ilgai.

as tai nesilaikau rekomedaciju - plaunu galva iskart po dazymo , bet ziuriu splava vis tiek ryski gaunasi
Atsakyti
QUOTE(VILTE20 @ 2005 11 23, 09:41)
Vakar isbandziau...pasidaziau plaukucius, laikiau dvi valandas, o gal net truputi daugiau smile.gif Pradzioj pasirode, kad nenusidaze nieko, bet syrit nepazinau savo plauku  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif Tokia grazi spalvyte smile.gif Vakare jej turesiu laiko idesiu nuotraukyte smile.gif

lauksim lauksim nuotraukytes thumbup.gif dar parasyk savo naturalia plauku spalva ir kuo dazei smile.gif
Atsakyti