Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(France;) @ 2005 08 09, 14:08)
As pyliau is krano pati silciausia,tai kiek cia laipsniu mazdaug? g.gif

g.gif gal mazdaug kokie 45... ir pabandyk piena vietoj vandens, man labiau patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 08 09, 15:28)
g.gif gal mazdaug kokie 45... ir pabandyk piena vietoj vandens, man labiau patinka smile.gif

Aciu,bet turbut jau nebebandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 08 09, 15:51)
Aciu,bet turbut jau nebebandysiu mirksiukas.gif

biggrin.gif
mane taip pat tas terliojimas veikia... bet vis dar svajoju apie sveikesnius, storesnius plaukus, tai kankinuosi... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 08 09, 17:15)
biggrin.gif
mane taip pat tas terliojimas veikia... bet vis dar svajoju apie sveikesnius, storesnius plaukus, tai kankinuosi... tongue.gif

Is isvaizdos pas mane jie normalus,labiau i storuma,bet kai paemi i delna tai labai stori,todel iskarpau juos kad neatrodytu tiek daug doh.gif
Nors grazesniu plauku visada norisi,bet trumpai tariant-apsieisiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 08 09, 17:07)
Is isvaizdos pas mane jie normalus,labiau i storuma,bet kai paemi i delna tai labai stori,todel iskarpau juos kad neatrodytu tiek daug doh.gif
Nors grazesniu plauku visada norisi,bet trumpai tariant-apsieisiu biggrin.gif


pas mane tai atvirksciai - plonuciai, silpni kazkokie... gerai, kad banguoti, tai ne taip baisiai atrodo... cry.gif
ir nors genu nepakeisi, as vis visliuosi, kad chna stebuklus daro tongue.gif po poros metu pasakysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 08 09, 14:08)
As pyliau is krano pati silciausia,tai kiek cia laipsniu mazdaug? g.gif





hah.gif megalol.gif megalol.gif ok.gif

nesupyk, bet kvailiau blink.gif negirdejau hah.gif hah.gif hah.gif

tai kas ten tau turejo gautis?????????? hah.gif hah.gif hah.gif
ar tu ir arbata uis krano vandeniu plikini?

na va kas gaunasi, kai instrukciju neskaito zmones
hah.gif


reikia imti karsta bevik verdanti vandeni, ty uzvirini, lukteli pora mnuciu, kol nustos burbuliuoti ir tada uzplikini... thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 08 09, 18:31)
pas mane tai atvirksciai - plonuciai, silpni kazkokie... gerai, kad banguoti, tai ne taip baisiai atrodo... cry.gif
ir nors genu nepakeisi, as vis visliuosi, kad chna stebuklus daro  tongue.gif po poros metu pasakysiu mirksiukas.gif


Na, aš jau porą metų tikrai dažausi tik su chna, ir rezultatas yra: kirpėja pagyrė, kad labai pasitaisė ir labai stori plaukai pasidarė. Taip kad verta pasiterlioti.

Beje, pamėginau į tą chna terlionę įpilti alyvų aliejaus. Patiko, tokia lygesnė košelė gaunasi, gražiau ant plaukų tepasi... Tik labai sunkiai skalavau, gal tiesiog padauginau to aliejaus, kitąsyk irgi pilsiu, bet apsiribosiu 1 valg. šaukštu.

Papasakokit smulkiau, kaip jūs plikote su pienu? Užverdate kaip ir vandenį? O laikant ilgai ant plaukų, tas pienas neprasmirsta? Nes dažnai laikau per naktį...
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 08 11, 14:07)
Na, aš jau porą metų tikrai dažausi tik su chna, ir rezultatas yra: kirpėja pagyrė, kad labai pasitaisė ir labai stori plaukai pasidarė. Taip kad verta pasiterlioti.

Beje, pamėginau į tą chna terlionę įpilti alyvų aliejaus. Patiko, tokia lygesnė košelė gaunasi, gražiau ant plaukų tepasi... Tik labai sunkiai skalavau, gal tiesiog padauginau to aliejaus, kitąsyk irgi pilsiu, bet apsiribosiu 1 valg. šaukštu.

Papasakokit smulkiau, kaip jūs plikote su pienu? Užverdate kaip ir vandenį? O laikant ilgai ant plaukų, tas pienas neprasmirsta? Nes dažnai laikau per naktį...



na as aliejaus puse sauksto maksimum pilu, truputi sunkiau skalaujasi, plaukai tokie sunkesni, bet galima iskart uzpilt daug balzamo, tada lengviau skalaujasi.
Atsakyti
O kas kiek laiko dažote su chna?
Atsakyti
QUOTE(Miaška @ 2005 08 11, 14:07)
Na, aš jau porą metų tikrai dažausi tik su chna, ir rezultatas yra: kirpėja pagyrė, kad labai pasitaisė ir labai stori plaukai pasidarė. Taip kad verta pasiterlioti.

Beje, pamėginau į tą chna terlionę įpilti alyvų aliejaus. Patiko, tokia lygesnė košelė gaunasi, gražiau ant plaukų tepasi... Tik labai sunkiai skalavau, gal tiesiog padauginau to aliejaus, kitąsyk irgi pilsiu, bet apsiribosiu 1 valg. šaukštu.

Papasakokit smulkiau, kaip jūs plikote su pienu? Užverdate kaip ir vandenį? O laikant ilgai ant plaukų, tas pienas neprasmirsta? Nes dažnai laikau per naktį...

kaip idomu, ryt kaip tik dazysiu, tai pabandysiu aliejaus ipilti mirksiukas.gif
o piena tai as pasildau, bet neuzverdu, o tik kai jau matau, kad tuoj tuoj prades virt, isjungiu ir uzplikau... siaip nesijaucia pieno kvapo, tik sieno mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2005 07 25, 09:10)
Pristatau dažymo su chna ir basma subtilybes:
rausvai rudą atspalvį garbanoms suteiks chna ir kavos dažomasis mišinys: 4 šaukštelius maltos kavos užplikykite stikline vandens ir kelias minutes pavirinkite ant silpnos ugnies, perkoškite ir sumaišykite su chna tyrele;


Pamėginau ir aš - viską dariau kaip parašyta, gal tik daugiau tos kavos gavosi, tai visus chna miltelius kava ir užplikiau. Laikiau per naktį, o nusidažė lygiai taip pat kaip ir be kavos. Skirtumas tik tas, kad dabar kvepiu ne šienu, o kava tongue.gif
Gerai, kad vyras nematė, kiek jo kavos pagadinau... ax.gif
Atsakyti
Noreciau pabandyt su basma dazyt ,bet kotai labai bijau,kad nesigaus kazkas... blink.gif
Atsakyti