Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(KV7x8 @ 2005 07 21, 21:30)
Bandziau as su chna ir basma bet nelabai man jie ima, tai teks pereiti biski prie kitu dazu, buvau nusipirkes balzamo sake be atspalvio tamsina bet nusidaziau tai is vis nieko nepatamsino tik pasviesino kazkokia baklazanu spalva wink.gif noreciau paklaust kokius dazus galit patart naudot norint patamsynti plaukus kad kokie maziau kenktu plaukam maziau chemijos. Kad butu naturaliai tamsiai ruda i juoduma arba juoda bet ne kaip varnos o tokia i pilkuma daugiau, labai prasau patarikit nes dabar tie ryzi plaukai neina nuplaut to bjauraus atspalvio.





QUOTE(Saulytee @ 2005 07 24, 17:06)
KV7x8 kiek ash supratau tai po dazhymo chna ar basma negalima cheminiajs dazhais dazhyt
nes busi zhaliais plaukais.
Va tik nezhinau kiek laiko reikia laukt arba kiek kartu plaut galva,
o gal laukt kol nudazhyti plaukai ataugs.
Siulau kolkas pasma uzhsitepliot kad tamsesni taptu,
ir laukt kol ataugs,
arba plikai skust smile.gif


atspalvis nusiplaus po truputi, bet ne visai, jo "uzdazyti" nepavyks. o pries dazant chemija palauk nors menesi, nes nezinia kaip sureaguos plaukai, jei iskart dazysi, geriau pabandyk kokia sruoga pries tai.

QUOTE(Brazile @ 2005 07 25, 07:32)
As jau pora kartu dejau dideli sauksta kavos i chna ir basmos misini. Atspalvi dave.

Gal gali parasyti cia trumpai, po pora zodziu ka kokiai spalvai isgauti deti.


oi, man irgi idomu.... ax.gif
Atsakyti
Pristatau dažymo su chna ir basma subtilybes:
Šviesius ir pelenų spalvos plaukus chna tyrelė nudažys rudai rausva spalva, tamsesni įgaus kaštoninį atpaslvį;
Jei norite nudažyti plaukus raudonmedžio spalva į chna miltelius įmaišykite 3 - 4 šaukštus kakavos miltelių;
rausvai rudą atspalvį garbanoms suteiks chna ir kavos dažomasis mišinys: 4 šaukštelius maltos kavos užplikykite stikline vandens ir kelias minutes pavirinkite ant silpnos ugnies, perkoškite ir sumaišykite su chna tyrele;
Chna košelė ir ramunėlių ištrauka tiks užsigeidus auksaspalvių garbanų su rausvu atspalviu: Pusėje stiklinės ramunėlių ištrauko išsukite viename ketvirtadalio stiklinės chna miltelių;
Rusviems plaukams nuspalvinti ir atgaivinti tinka: į raudonąją chna ir kiaušinio trynį įmaišykite šaukštą alyvų aliejaus ir du šaukštus stiprios juodos arbatosištraukos; Šiaip jei pageidausite, dar yra ir kitų itin natūralių būdų atgaivinti natūralią plaukų splavytę,jei domina, sakykit ax.gif smile.gif
Atsakyti
O kažkokių maišymų su basma,kad nuimtų tą žalią atspalvį-nežinote?
norėčiau tamsesnės spalvos nei rusvos,rudos ir pan.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 07 25, 11:17)
O kažkokių maišymų su basma,kad nuimtų tą žalią atspalvį-nežinote?
norėčiau tamsesnės spalvos nei rusvos,rudos ir pan.. ax.gif


o is kur zalias atspalvis atsirado pas tave? blink.gif
Atsakyti
oi,pas mane tai nėr to žalio atspalvio,tik žinau kad jei dažai tik su basma,tai būna jie juodai žali kažkokie,o aš dėl to ir maišau basma su chna,bet man šiek tiek gal per ryžai gaunas..nes tas juodumas labai greit nusiplauna sad.gif ir tada išlenda labiau jau chna..
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 07 25, 08:32)
As jau pora kartu dejau dideli sauksta kavos i chna ir basmos misini. Atspalvi dave.

Gal gali parasyti cia trumpai, po pora zodziu ka kokiai spalvai isgauti deti.



O koki atspalvi duoda kava?
Atsakyti
QUOTE(Lape Snape @ 2005 07 25, 13:13)
O koki atspalvi duoda kava?



Ruda, ne tamsu, toki vidutisko rudumo. Nors jei daugiau ideti tai gal tamsesnis butu.
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 07 25, 12:52)
oi,pas mane tai nėr to žalio atspalvio,tik žinau kad jei dažai tik su basma,tai būna jie juodai žali kažkokie,o aš dėl to ir maišau basma su chna,bet man šiek tiek gal per ryžai gaunas..nes tas juodumas labai greit nusiplauna  sad.gif ir tada išlenda labiau jau chna..



Viena basma tau nenudažys nei žaliai nei mėlynai nei raudonai ir deja juodai irgi nenudažys wink.gif Taip, kad žaliais plaukais tikrai neliksi, nebijok...
Atsakyti
sveikos,
as labai noreciau suzinoti kokio intansyvumo spalva gaunasi nudazius su HENNA COLOR ar tai HENNA PLUS (nezinau kaip tiksliai vadinasi tie dazai pagaminti chan pagrindu). As mat pavargau tamsintis su basma, nes tas tamsumas greit nusiplauna. Sumasciau akd su tais dazais noreciau nusimaliavot, bet irgi nenoriu akd butu taip ryskiai ir intensyviai kaip su paprastais cheminiais dazais. Labai prasau, kas dazote, nupasakokite man ta spalvos ryskuma, kuris gaunasi su henna. ax.gif
Atsakyti
Po antro dazymo su chna truko nervai biggrin.gif
labai jau neisigeria i plauka,trupa... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 08 09, 14:02)
Po antro dazymo su chna truko nervai biggrin.gif
labai jau neisigeria i plauka,trupa... doh.gif




per tirsta kose darai biggrin.gif man niekas netrupa ir gerai isigeria. plus, negalima verdancio vandenes ant milteliu pilti, o kokiu 90-95 laipsniu
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 08 09, 15:06)
per tirsta kose darai  biggrin.gif man niekas netrupa ir gerai isigeria. plus, negalima verdancio vandenes ant milteliu pilti, o kokiu 90-95 laipsniu

As pyliau is krano pati silciausia,tai kiek cia laipsniu mazdaug? g.gif
Atsakyti