Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Atakapa: tai kaip daziai chna+basma ar pirma chna poto basma ?

O su basma juoda spalva atrodo naturalesne nei su cheminiais dazais, as kaip daziaus su chemija tai kazkaip labai jau juodi ten gaunasi...

O as pvz galeciau dabar nusidazyt tik su basma paziuret kaip gausis ir jai bus koks atspalvis zalias ar melynas pasidaryt misiniuka su chna+basma ir nusidazyt jau naturaliasne spalva ?
Atsakyti
bliamba, as cia gal kokia neapsisvietus, blush2.gif
bet
negi ant tamsiu plauku uzvanoji chna ir pasidaro auksiniai ?
ar kaip jus ta ryza isivaizduojat ? - as tai suprantu, kad morkine tokia ax.gif
o kodel ant sviesiu vis delto negalima .... ? unsure.gif
jei mano sviesinti, bet saknys tamsios, tai man laukt kol ataugs ? ar dazyt tik saknis ? ar laikyt ant saknu ilgiau, o ant visu paskui nutepliot kaip ir cheminius ... ? blush2.gif
Atsakyti

Niu panos, prisiskaiciau cia jusu pagyru chna ir nusidaziau vakar - sedejau 2 val su chna, po to 1,5 val su basma. Tekejo ta basma man, matyt per skysta pasidariau, ranksluosti sugasdinau, kruva laikrasciu sunaudojau biggrin.gif Baisi teplione! biggrin.gif Tai virsugalvis graziai gavosi, tokie tamsiai rudi, blizgantys, bet galai vistiek nelabai patamsejo, nes kazkada sviesi buvau...
Bet uztat nusprendziau - bent jau iki Naujuju tai kiekviena menesi dazysiu ir stiprinsiu plaukus, nes baisiai nusiure galai yra, o po to galvoju sviesias sruogeles deti ax.gif
Atsakyti
Na mane kai sugundė Ugniaplaukė,tai aš jau daugiau kaip pusę metų dažau su chna ir basma..Tai turiu tik vieną minusą viso to-kad plaukai iš tikrųjų sausėja,o mano ir šiaip ne prie riebių,tai čia nelabai aišku,na bet stengiuos dėti įvairias kaukes,visada naudoju aliejuką galiukams,o dabar dar vieną dalyką sugalvojau-dažau realiai tik šaknis,nu aišku susiterlioja nemažai ir tų plaukų,bet specialiai netepu galiukų,tai gal ir geriau šiek tiek,bet dariau taip tik kelis kartus,tai dar sunku pasakyti tiksliai kaip čia iš tikrųjų..
Plius dar galvoju,gal kažkaip bandyt maišyt tą mišinį dar su kokiu aliejuku g.gif juk ta bodyshopo chna tai yra su sezamų aliejuku,tai gal ir namų sąlygom taip galima??
O šiaip dar pastebėjimas-supratau dar kur dingo chna iš parduotuvių biggrin.gif taigi visos forumietės dabar dažos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(plastake @ 2005 07 17, 17:01)
bliamba, as cia gal kokia neapsisvietus,  blush2.gif
bet
negi ant tamsiu plauku uzvanoji chna ir pasidaro auksiniai ?
ar kaip jus ta ryza isivaizduojat ? - as tai suprantu, kad morkine tokia  ax.gif
o kodel ant sviesiu vis delto negalima .... ?  unsure.gif
jei mano sviesinti, bet saknys tamsios, tai man laukt kol ataugs ? ar dazyt tik saknis ? ar laikyt ant saknu ilgiau, o ant visu paskui nutepliot kaip ir cheminius ... ? blush2.gif



tamsus plaukai igauna auksini - ryza atspalvi smile.gif
ant sviesiu busi kaip morka tikrai, bet labai jau ryski....
jei saknys tamsios, tai jso ir bus tamsesnes, ir matysis riba kur nusviesinti plaukai, kur ne....nes nudazo tai tolygiai...o kur pagrindas sviesus ir gausis sviesu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2005 07 21, 15:04)
Tai turiu tik vieną  minusą viso to-kad plaukai iš tikrųjų sausėja,o mano ir šiaip ne prie riebių,tai čia nelabai aišku,na bet stengiuos dėti įvairias kaukes,visada naudoju aliejuką galiukams,o dabar dar vieną dalyką sugalvojau-dažau realiai tik šaknis,nu aišku susiterlioja nemažai ir tų plaukų,bet specialiai netepu galiukų,tai gal ir geriau šiek tiek,bet dariau taip tik kelis kartus,tai dar sunku pasakyti tiksliai kaip čia iš tikrųjų..
Plius dar galvoju,gal kažkaip bandyt maišyt tą mišinį dar su kokiu aliejuku  g.gif juk ta bodyshopo chna tai yra su sezamų aliejuku,tai gal ir namų sąlygom taip galima??


Na, gal tikrai gera mintis dazyti tik plauku saknis, nes ir mano plaukai sausi g.gif
O kauke vakar tai naudojau, ir ilgai laikiau, nes kai isploviau dazus, tai tokios pakulos is plauku buvo pasidariusios! doh.gif
Atsakyti
Bandziau as su chna ir basma bet nelabai man jie ima, tai teks pereiti biski prie kitu dazu, buvau nusipirkes balzamo sake be atspalvio tamsina bet nusidaziau tai is vis nieko nepatamsino tik pasviesino kazkokia baklazanu spalva wink.gif noreciau paklaust kokius dazus galit patart naudot norint patamsynti plaukus kad kokie maziau kenktu plaukam maziau chemijos. Kad butu naturaliai tamsiai ruda i juoduma arba juoda bet ne kaip varnos o tokia i pilkuma daugiau, labai prasau patarikit nes dabar tie ryzi plaukai neina nuplaut to bjauraus atspalvio.
Atsakyti
QUOTE(KV7x8 @ 2005 07 16, 14:16)
Atakapa: tai kaip daziai chna+basma ar pirma chna poto basma ?



Šiai dienai esu jau bandžius ir taip ir taip, pastarasis kartas buvo vakar, gavosi neblogai, bet ne juoda, o tokia rudai juoda. Plaukai žvilga, sveiki, ko dar norėt...Noriu aišku varno juodumo bet nemanau, kad pavyks pasiekt..

QUOTE(anna @ 2005 07 21, 14:04)
O šiaip dar pastebėjimas-supratau dar kur dingo chna iš parduotuvių  biggrin.gif taigi visos forumietės dabar dažos  biggrin.gif

Čia rimtas bajeris žinokit, dabar jau vėl pilna yra, bet visai dar neseniai buvo kaip iššluota. Čia matyt tiekėjų problema..

Nu reziumė galiu pasakyt, kad kažkas gaunasi. Ne tiek juodi kiek noretusi ale...Spėju mano klaida yra, kad per mažai chna užsitepiau, tik vieną pakelį, o plaukai ilgi ir stori...Trečią kart jau daugiau tepsiuos:) Man labai patinka efektas, plaukai kaip iš reklamos blizga brunette.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atakapa: 21 liepos 2005 - 22:11
KV7x8 kiek ash supratau tai po dazhymo chna ar basma negalima cheminiajs dazhais dazhyt
nes busi zhaliais plaukais.
Va tik nezhinau kiek laiko reikia laukt arba kiek kartu plaut galva,
o gal laukt kol nudazhyti plaukai ataugs.
Siulau kolkas pasma uzhsitepliot kad tamsesni taptu,
ir laukt kol ataugs,
arba plikai skust smile.gif
Atsakyti
Merginos, atkreipkit dėmesį į vieną žurnaliuką, berods "Naudingi patarimai" vadinasi, žurnalo "Edita" priedas,ten kaip ti krašo apie dažymą su chna ir basma, spalvą galima intensyvinti bei atspalvius keisti į chna bei basna įmaišant net kavos,kakavos ir kt. dalykėlių, jei nerasit,rašykit man į asmeninę,galėsiu paskelbti viešai visus patarimus, nes kaip tik neseniai mama nusipirko tą žurnalą ir aš kaip tik puslapį išsikirpau ir sakiau turėsiu,kai užsimanysiu plaukus dažyti smile.gif
Atsakyti
Daziausi su cha dazais viena karta smile.gif
Visu pirma nusipirkau spalva tokia i raudonuma(Venitos),o gavosi tokia ryza sad.gif Svarbiausia kad emiau keturis pokelius vienodos spalvos,tik du anksciau pirkau,o kitus du oi keliu savaiciu.......
Na man tai visai patiko kad ir ta ryza spalva,bet po to uzejo noras sviesia patapti,
tai oi kaip nekas buvo blink.gif Nuemiau chna tik su sviesintoju cry.gif Labai plaukus pagadinau sad.gif
Daugiau nedazau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Daktarienė B @ 2005 07 24, 17:13)
Merginos, atkreipkit dėmesį į vieną žurnaliuką, berods "Naudingi patarimai" vadinasi, žurnalo "Edita" priedas,ten kaip ti krašo apie dažymą su chna ir basma, spalvą galima intensyvinti bei atspalvius keisti į chna bei basna įmaišant net kavos,kakavos ir kt. dalykėlių, jei nerasit,rašykit man į asmeninę,galėsiu paskelbti viešai visus patarimus, nes kaip tik neseniai mama nusipirko tą žurnalą ir aš kaip tik puslapį išsikirpau ir sakiau turėsiu,kai užsimanysiu plaukus dažyti smile.gif



As jau pora kartu dejau dideli sauksta kavos i chna ir basmos misini. Atspalvi dave.

Gal gali parasyti cia trumpai, po pora zodziu ka kokiai spalvai isgauti deti.

Atsakyti