Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Jei nori juodos spalvos, tai aš asmeniškai po n bandymų siūlyčiau nemaišyt chna ir basmos. Visų pirma nudažyk plaukus su chna, gausis ryžutėliai, o tada jau atskirai dažyk su basma. Tada kažkaip gaunasi tamsesnės spalvos ir nėra jokio "ryžo" raudono atpslavio..bet užtat labai daug terlionės doh.gif Aš tai vos ne pusdienį praleidžiu taip bedažydama doh.gif Jei dažytum vien su basma, tai gausis juodi plaukai, bet prieš saulę ar ryškesnę šviesą matysis juodai-žali plaukai.
Atsakyti
manau bandysiu labai mazai chna ir pusantro basma.

O kaip maudytis galesiu normaliai ?
Atsakyti
o va dar klausimas, pasirodo nusipirkau Chna bespalve tai galima iskaut juoda spalva masant biski chna ir viena kokia basma, atsizvelgiant i tai kad Chna bespalve.

O jei negalima tai ka daryt su ta bespavle ?
wink.gif
Atsakyti
QUOTE(KV7x8 @ 2005 07 07, 20:00)
o va dar klausimas, pasirodo nusipirkau Chna bespalve tai galima iskaut juoda spalva masant biski chna ir viena kokia basma, atsizvelgiant i tai kad Chna bespalve.

O jei negalima tai ka daryt su ta bespavle ?
wink.gif

Užsidėk, bus šiaip kaukė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(KV7x8 @ 2005 07 07, 15:13)
manau bandysiu labai mazai chna ir pusantro basma.

O kaip maudytis galesiu normaliai ?



po triju dienu smile.gif

ne, juokauju, siaip rekomenduoja tris dienas galvos neplauti, kad fiksuotusi pilnai dazai, bet as plaunu ir nieko smile.gif galima tik su kondicionierium vandeniu perskalauti.
Atsakyti
merginos, o kokios konsistencijos jus ta kosele darot? as kazkaip issiplepejau parduotuvej su pardaveja del to dazymo, tai ji man sako, pasidaryk daugiau, o tada imerk plaukus i bliuda, niu ir visa galva kartu ir bus liuks.... bet tai pas mane ta kosele tai kaip grietine, o ne kaip grietinele... gal skystesne daryt?
Atsakyti
Man irgi vyras sako, pasidaryk pilną kibirą, įmerk galvą, gal bent taip pavyks wink.gif Dabar pati atsakau į savo klausimą: manau juodą spalvą pasiekti yra neįmanoma! Maišau 4-ias basmas ir vieną chną. Tepiau karštą, palaikiau net ilgiau nei reikia, maža ką. Nieko, dabar džiūsta, rezultatas bus aiškus rytoj, bet matosi šviesus plaukai palei smilkinius, ir galiukai tikrai nejuodi-tokie kokie buvo...o juk tiek nedaug man trūksta iki tos juodos, iš pirmo žvilgsnio ir yra rudai juodi...Neveiksni ta basma... cry.gif

Ps. Tikriausiai vertėjo paklausyti Rasmso patarimo ir pirmiau nusitepliot chna, paskui basma...Bet labai pabijojau, kas jeigu liksiu ryža...Kai basma nesuveiks... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atakapa: 14 liepos 2005 - 22:54
QUOTE(wyshnia @ 2005 07 12, 18:28)
merginos, o kokios konsistencijos jus ta kosele darot? as kazkaip issiplepejau parduotuvej su pardaveja del to dazymo, tai ji man sako, pasidaryk daugiau, o tada imerk plaukus i bliuda, niu ir visa galva kartu ir bus liuks.... bet tai pas mane ta kosele tai kaip grietine, o ne kaip grietinele... gal skystesne daryt?


isivaizduok 12 proc riebumo grietine tongue.gif tada mazdaug tinkamiausia konsistencija.
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 07 12, 19:28)
merginos, o kokios konsistencijos jus ta kosele darot? as kazkaip issiplepejau parduotuvej su pardaveja del to dazymo, tai ji man sako, pasidaryk daugiau, o tada imerk plaukus i bliuda, niu ir visa galva kartu ir bus liuks.... bet tai pas mane ta kosele tai kaip grietine, o ne kaip grietinele... gal skystesne daryt?


Aš kai tik turiu galimybę - laikau chna ant plaukų per naktį. Be niekaip savęs neįsivaizduoju su galva bliūde per naktį... biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
niu va prisiskaiciau ir susigundziau smile.gif as siekiau, kad mano plaukai butu juodi, na o naturalus tai kazkokie tamsiai rudi.
1) nusidaziau tik su basma. nu nieko nesigavo, gal kazkiek patamsejo, bet siaip nelabai. zalio ar melyno atspalvio nebuvo.
2) po menesio vel sumasciau kazka daryt. tai nusidaziau vien tik su chna..ir niekas ten neisryzejo. bet po to is karto uzdejau vien tik basma ir vel sedejau su tiurbanu. is viso baisiai ilgai gavosi si terlione. bet ka manot? as juoda smile.gif taciau ta juoda ne tokia intensyvi kaip buna nuo cheminiu dazu. ji cia tokia naturali juoda.

tei va, arba man tiesiog pavyko gauti tai ko norejau, arba itikinau save, kad gavau tai, ko norejau ax.gif na bet ir drauge sake, jog pajuodavau. ryzumo nei laso. biggrin.gif
Atsakyti
Aš jums sakau išgausite juodą spalvą, jei pirma dažysite su chna, o tik vėliau vien su basma. Aišku terlionės daug,nes su chna reik apie 1,5 val. pabūt, tada išplaut galvą, paruošt basmą, išterliot ir vėl pabūt virš 1 val. Jeri maišysite chna su basma (net jei tas santykis bus 1:10), juodos splavos niekada negausite schmoll.gif
Atsakyti
Nu va, šiandien ryte žinokit nustebau supratus, kad šiek tiek pajuodavo!!! Bet tik pats paviršius, neprasigėrė gilyn, nors ir storu sluoksniu vyras užtepėsmile.gif Bet tikrai plaukai tamsesni, blizga, švelnūs, lėksiu pirkti dar, ir dažysiu imerkdama galvą į bliūdątongue.gif ta prasme nesedėsiu 1,5 h bliūde galva panardinus, o įmerksiu ir paskalausiu tam, kad kiekivenas plaukelis basmos gautų, bo pas mane ten jų nemažai g.gif
Atsakyti