Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

smile.gif na kaip cia dabar nepatarsi? smile.gif as pati dazau su cha ir basma. visada stengiuosi isgauti ruda tamsia sokoladine spalva:) mano plaukai ilgi, todel as 3 basma paklius maisuau su vienu cha ir man gaunasi normaliai;) kadangi tavo reumpi, tai siulau viena basma su puse chna sumaisyti ir laikyti kuo ilgiau:) pagaminti ta firmine kosele;) sekmes. pranesk kaip sekes:)
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2005 07 03, 08:55)
smile.gif na kaip cia dabar nepatarsi? smile.gif as pati dazau su cha ir basma. visada stengiuosi isgauti ruda tamsia sokoladine spalva:) mano plaukai ilgi, todel as 3 basma paklius maisuau su vienu cha ir man gaunasi normaliai;) kadangi tavo reumpi, tai siulau viena basma su puse chna sumaisyti ir laikyti kuo ilgiau:) pagaminti ta firmine kosele;) sekmes. pranesk kaip sekes:)

o kokio ilgio tavo plaukai?? o kokia naturali spalva tavo plaukuciu?
Atsakyti
mano plaukai naturalus yra tamsiai rudi ir jie yra iki puses nugatos - gana ilgoki ax.gif kadangi buvau tapusi keletui metu sviesiaplauke ir taip susigadinau plaukus, tai dabar geriausias budas naturaliai nusidazyti yra chna ir basma misinukas biggrin.gif jokios chemijos, o ir spalva gaunasi labai naturali + ilgai nenusiplauna biggrin.gif man patinka tos zoleles biggrin.gif idealus variantas norincioms atsiauginti naturalius plaukucius, jei esi rudaplauke tongue.gif
Atsakyti
Na taip as rudaplauke...bet ta mano naturali spalva kazkokia tamsiai pilka gal labiau. O ar dazyti galima, jej virsutinis plauku sluoksnis kitokios spalvos? Ar chna ir basma suvienodina spalva ar ir gausiuos marga? smile.gif
Atsakyti
NU, O KAIP JUODĄ IŠGAUTI ? cry.gif KĄ NIEKS NEŽINOT ? verysad.gif JUK JEIGU NOR SKIEK CHNA IDEDI NEBEBUS JAU JUODA NIEKAIP? g.gif
Atsakyti
Esu labai nepatenkinta Body shopo chna, kur teigia, kad šokolado atspalvis. Jokio šokolado atspalvio nesigavo, sakyčiau gavosi pasmirdęs marmeladas ax.gif , su raudonumu. Viską dariau taip kaip reikia, bet raudonumas vistiek yra.
Kaip kitoms kurios bandėte?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 05 liepos 2005 - 08:09
Man tai labai tinka, tik kaina didelė, nes dažyt tai dažnai reikia..
Kai dažiau pirmąkart ir ant galvos pamačiau ryškiai raudoną splavą, tai buvau nustėrus, bet laikiau labai ilgai ir spalva gavosi tokia, kokios tikėjausi - šokoladinė ax.gif
Aš pati maišydama chna ir basmą gaunu ryžą spalvą..nors jau imu santykiu chną ir basmą: 1 su 3 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 07 05, 09:24)
Man tai labai tinka, tik kaina didelė, nes dažyt tai dažnai reikia..
Kai dažiau pirmąkart ir ant galvos pamačiau ryškiai raudoną splavą, tai buvau nustėrus, bet laikiau labai ilgai ir spalva gavosi tokia, kokios tikėjausi - šokoladinė ax.gif
Aš pati maišydama chna ir basmą gaunu ryžą spalvą..nors jau imu santykiu chną ir basmą: 1 su 3  doh.gif



As laikiau visa nakti, bet pas mane vistiek su raudonu atspalviu. Kiek laikei?
O del chna su basma tai pas mane tas pats. Gal plaukai musu jau nebeima normaliai.
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 07 05, 08:08)
Esu labai nepatenkinta Body shopo chna, kur teigia, kad šokolado atspalvis. Jokio šokolado atspalvio nesigavo, sakyčiau gavosi pasmirdęs marmeladas  ax.gif , su raudonumu. Viską dariau taip kaip reikia, bet raudonumas vistiek yra.
Kaip kitoms kurios bandėte?


bandžiau kartą dažyti su bosy shopo chna - gavosi su tokiu ryžoku atspalviu cry.gif Daugiau nebesiterliosiu turbūt...
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 07 05, 08:08)
Esu labai nepatenkinta Body shopo chna, kur teigia, kad šokolado atspalvis. Jokio šokolado atspalvio nesigavo, sakyčiau gavosi pasmirdęs marmeladas  ax.gif , su raudonumu. Viską dariau taip kaip reikia, bet raudonumas vistiek yra.
Kaip kitoms kurios bandėte?

man taip pat su ryzumu - raudonumu gavosi. tiksliau gal kol tamsu, vakare, tai labai grazi spalva, o vat diena, kai saule sviecia, tai i ryzuma vistiek. bet man tai patiko ir tiko smile.gif
Atsakyti
Tai va as dar nebandziau, bet nusipirkau tris basma ir 1 chna, tai tikrai kaip isgauti juoda spalva ? nes cia dar paskaiciau tai kazkaip dar nesinori bandyt, o jei isvis ryzi gausis tai kaip istaisyt ? nzn nzn kaip cia daryt dabar kaip maisyt..
Atsakyti
QUOTE(KV7x8 @ 2005 07 06, 00:22)
Tai va as dar nebandziau, bet nusipirkau tris basma ir 1 chna, tai tikrai kaip isgauti juoda spalva ? nes cia dar paskaiciau tai kazkaip dar nesinori bandyt, o jei isvis ryzi gausis tai kaip istaisyt ? nzn nzn kaip cia daryt dabar kaip maisyt..


Cia trumpiem plaukam toki kieki nusipirkai blink.gif ?? Kad gautum juodesne spalva, tai chna bandyk det labai labai mazai. Pvz.: jei plaukai trumpi tai gal maisyk pakeli basmos su trupuciu chna.
Atsakyti