Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(jadzka @ 2005 06 17, 11:31)
Taij čia ne imime esmė... Spalva tai thumbup.gif: gavo, bet plaukai kažkokie.... nei šiokie nei tokie, lyg išplonėję, labiau prikrenta prie galvos ir pan.



cia po chna? man atvirksciai, pastoreja, mat plaukas padengiamas dazu sluoksniu, kuris pastorina ji... pasidaro sunkesni net smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 06 17, 13:00)
cia po chna? man atvirksciai, pastoreja, mat plaukas padengiamas dazu sluoksniu, kuris pastorina ji... pasidaro sunkesni net smile.gif


Nea... čia po sheminių dažų salone.
Taij norisikai ką pasakyt kirpėjom, kurios žiūri skersai, kai pasakai, kad pati dažaus plaukus su kokia Chna. g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 17, 12:04)
Nea... čia po sheminių dažų salone.
Taij norisikai ką pasakyt kirpėjom, kurios žiūri skersai, kai pasakai, kad pati dažaus plaukus su kokia Chna. g.gif



pritariu 100 thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 17, 14:04)
Nea... čia po sheminių dažų salone.
Taij norisikai ką pasakyt kirpėjom, kurios žiūri skersai, kai pasakai, kad pati dažaus plaukus su kokia Chna. g.gif


Cheminiu dazu?? Taigi sakei, kad dazei su Keune dazais. O sie dazai - vieni naturaliausiu Europoje ir nusiplauna labai greitai. Aisku, chna yra chna, bet kad nudazius Keune, plaukai issausetu ir prarastu blizgesi, kazkokia nesamone! Jais nudazius plaukai spindi kaip veidrodiniai! Didziausias minusas - jie po dvieju savaiciu nusiplauna, tad gaunasi brangus malonumas jais dazyt, bet taip ir turi but jei dazai naturalus!
Gal tave nudaze kokiais kitais???
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 06 17, 15:51)
Cheminiu dazu?? Taigi sakei, kad dazei su Keune dazais. O sie dazai - vieni naturaliausiu Europoje ir nusiplauna labai greitai. Aisku, chna yra chna, bet kad nudazius Keune, plaukai issausetu ir prarastu blizgesi, kazkokia nesamone! Jais nudazius plaukai spindi kaip veidrodiniai! Didziausias minusas - jie po dvieju savaiciu nusiplauna, tad gaunasi brangus malonumas jais dazyt, bet taip ir turi but jei dazai naturalus!
Gal tave nudaze kokiais kitais???


NEžinau kiek jie natūralūs - smirda kaip ir visi.....
O mano plaukai po cheminio...taij..... nežinau....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jadzka: 17 birželio 2005 - 15:33
mamos, aciu uz sugundyma 4u.gif nusidaziau ir as chna su bastma thumbup.gif maisiau 1:1, laikiau per visa nakti, gavausi tokia tamsiai ruda thumbup.gif rezultatas thumb_yello.gif dar ir sese sugundziau mirksiukas.gif ir aciu uz patarima maisyti su pienu, visiskai kitas tepimas koseles, nei kai buna su vandeniu maisyta mirksiukas.gif
Atsakyti
Visko neperskaičiau ką čia prirašėt, gal jau ir buvo paminėta...Labai rūpi vienas dalykas dėl basmos. Susidūriau su tokia problema : dažiausi basma ir nors prasėdėjau tom žolėm aplipus ir rezultate nieko nesigavo. KAIP BASMOS PAGALBA IŠGAUTI JUODĄ SPALVĄ? MAMOS SOS PADĖKIT:) biggrin.gif
Atsakyti
Va sito kolkas ir as nezinau.
Mano plaukai kashtoniniai,
kai pradjau dazhyti chna, tai ish pradzhiu grazhiai ryzhi buvo,
paskui kazhkaip ilgiau palaikiau tai raudona atspalvi igavo, tas man nepatiko,
tai nusprendziau tamset, nusipirkau basmos,
prasedejau pora valandu, tai gavosi grazhus tamsiai rudi plaukai.
Po menesio, t.y. priesh pora dienu vel dazhiausi vien basma, ale dabar nezinau
spalva kazhkokia ruda su juodu atspalviu, kursis blyksteli tik kartais (na kokiu kampu pasisuksi), kazkokia liudna spalva gavosi sad.gif
o jau galvojau juoda busiu..
Atsakyti
Kažkur skaičiau, kad norint tamsesnių tonų, reikia pradžioje dažyti su chna, o po to su basma, vien tik basma neima.
Anksčiau dažydavau maišyta chna ir basma, tai tokie tamsiai kaštoniniai plaukai gaudavosi, o paskui perėjau tik prie chna, tai likau ryža - kol kas patinka tokia spalva biggrin.gif
Atsakyti
na as taip pat daziau plaukus chna ir esu lb patenkinta,taciau as jos uzsisakiau specialiai is vienos firmos kuri cia lietuvoje prekiauja henna plus produktais.Gavau ta pakuote,atsidariau ir pamaciau daug miltu..:)na dazyti plaukus buvo sunkoka,nes ta kose tokia idomi gavosi..taciau palaikius kokias dvi valandas ir issiplovus galva likau tikrai patenkinta,spalva buvo butent tokia kokios norejau,tamsiai tamsiai ruda ir lb lb blizgejo plaukai..nors blizgesiu nesiskundziau ir anksciau..jau koki 6-7 metai kaip naudoju vien tik "henna plus" produktus ir esu labai labai patenkita.plaukai blizga,stiprus,neluzineja,neskilineja..dazniau plaukus tuo dazanciu balzamu,tai labai susitiprino plaukus,pridave dideli blizgesi ir nznau ar nuo jo,bet tikriausiai,labai greit pradejo augt plaukai..cia maciau buvo kazkas parases kad henna plus chemiju chemija,tai tikrai netiesa..sneku is patirties!!aij ir dar vienas patarimas,merginos,kaip dazote plaukus chna ar bet kokiais kitais daznais ir bijote kad nusidazys kakta ar oda salia plauku,tai visuomet pries dazyma ant kaktos,ant ausu galite nes kartais uztyksta,ant kaklo,na visur kur gali pateti dazu,pasitepkite paprastu veido ar siaip kokiu kremu.Tada labai lengvai nusiplauna viskas kas buvo istepta..smile.gif
Atsakyti
Sakykit, o dazant su chna ir basma nieko tokio, kad plaukai ne vienodos spalvos. Mano virsutinis plauku sluoksnis dazytas, o apatiniai plaukai jau nuauge nuo dazu.

Ir dar norejau tiksliai suzinoti kiek kaip tamsiai pilkus, rudus plaukus nudazyti, kad gautusi tamsi ruda spalva??
Atsakyti
Sveiki visi !
Mano naturalus plaukai yra ryzi. (trumpi). taigi as nenoriu kad mano plaukai butu ryzi, suprantat mane, tai metus daziau su chemija, dabar ant vasaros nedazau tai net nenoriu paziuret i tuos dazus.

Vasaros pradzioj nusikirpau plikai kad atauktu geresni plaukai po tu chemiju.
P.S kaip vyrui tai plikai galima nusikirpti nepagalvokit kas as moteris, bet nepykit kad yr vyrai nori dazytis.

Dabar iki rugsejo 1d auginsiu, suzinojes apie Basma susidomejau. Tai prasau cia gerai apie tuos dazus ismananciu zmoniu pagalbos.

Su cheminiais dazydavau juodai, su Chna ir Basma noreciau juodu plauku nes man je tinka, arba dienos sviesoj gali buti tamsiai tamsiai rudi o shiaip juodi, tik dabar man reiketu suzinoti kokius santykiu daryti chna su basma, kad ant ryzu butu kaip tamsiai tamsiai rudi arba tokie juoduciai. labai prasau pagalbos wink.gif
Atsakyti