Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE (vabalas @ 2004 08 09, 13:10)
as su tais henna plus dazais esu dazius, senai pries kokius g.gif 5-6 metus. pardaveja irodinejo, kad naturalus ir bla bla bla.
chemiju chemija mad.gif

daziausi ir as savo laiku su hena, paskui ant ju nei vieni dazai neima, vaikstai kol ataugi, nebent saknis padazyt dry.gif
Atsakyti
na jei pasiryzusi ilgaj dazyt su chna, taj gal... bet kai po meu kitu nuspresi su dazais dazyt ar koki chemini susidet... kirpeja sake, buvo bajeris, kai po cheminio plaukai zali patapo laugh.gif thumbup.gif
Atsakyti
tai kad labai jau atgyvenusi priemone ta chna....Gi yra tikrai neblogu plauku dazu. isigyk kokio geros kokybes sampuno, be amoniako, ar dazomuju putu, man labai patiko wella firmos. aisku, reikia papildomai tuomet labiau priziuret. gal tai labai individualu g.gif , bet man asmeniskai po dazymo nustojo slinkti plaukai, ir tikrai sakojasi tiek pat kaip ir nedazyti kad budavo.
Atsakyti
Nu ka as zinau, bet man tai chna labai tinka. Pries tai dazydavau cheminiais dazais, daug visokiu isbandziau (dazyti tai butina, bo jau zile galvon) O seveliura tai ne tankus miskas, vienzo, triusti pradejo mano augmenija. Kazkaip pagalvojau, kad reik pabandyt naturalius dazus. Ir po pusmecio pamaciau, kad mano plaukeliai kaip ir atsigavo, net kirpeja pastebejo. O del tos terlynes, jus ka, norit pasakyt, kad su dazais jos maziau? Nu nezinau, nezinau, mano manymu tas pats. O perku tai Iki parduotuvej, ten tik viena rusi pardavineja wink.gif Tik va dar galvoju, gal kas bande maisyt su basma? Nenoreciau, kad gautusi labai tamsiai, kaip buna 1:1 maisant. Ar bandet kas deti maziau?
Atsakyti
na, jei sviesiaplaukes norite patapti ilgam rudaplaukemis, arba brunetemis, tai chna (ir basma) puiki priemone, as is prigimties esu brunete su rusvo atspalvio plaukais, bet jau kokius 7 metus esu rudaplauke su chna pagalba. tai patys geriausi dazai, jei norite buti brunetemeis, satenemis ir tureti grazius ir sveikus plauksu, mano teta dazesi, mano mama, mociute jais dazesi ir visada turejo nuostabius plaukus ir iki siol turi thumbup.gif

beje, teta pora metu bande dazytis cheminiais dazais, paciais geriausiais, brangiausiais, po to juos kirpyklose gaivindavo visokiomis ampulemis, serumais, isleido tukstancius, bet vis tiek sugrizo prie chna ir basma, mat nei vieni dazai nei visokie serumai taip nesaugojo ir nepuoslejo plauku, kaip sitie.

ir pigu, ir grazu, ir terliotis tikrai nereikia labai jau daugiau nei su cheminiais.

As pati pries dazydama su chna, pasviesinu plaukus suogelemis, po to dengiu chna ir gaunasi thumbup.gif clap.gif thumbup.gif
visi pazistami stebisi, ir kirpejos giria, kad geri plaukai ir nuostabi spalva.

chna turi tokia savybe, ji padengia plauka apsauginiu sluoksniu (tiesa, rudu:)) ir apsaugo plaukus nuo aplinkos poveikio, jie tampa blizgus ir grazus. ji gydo pleiskanas ir tinka kaip stiprinanti plaukus priemone thumbup.gif thumbup.gif

galima tik palaikyti koki 10 minuciu, jei esate ne blondine, plaukai igaus zvilgesi, spindes, tures grazu auksini atspalvi, kuris matysis pries saule thumbup.gif

tiesa, po chna dazyti su cheminiais dazais gan sudetinga, ypac jei esat sviesiaplaukes g.gif

siuo atveju tiesiog reikia palaukti, kol tas dengiamasis sluoksnis nueina, tai pora menesiuku.

beje, bandziau naudoti bespalve chna kaip stiprinamaja priemone, schmoll.gif tokio efekto tikrai neduoda, tad nieko ypatingo nesitikekite ir is dazu su chna, nors gal...nezinau, as ju nebandziua, tad sunku ka pasakyti. g.gif
Atsakyti
QUOTE (vabalas @ 2004 08 05, 08:03)
na as kiek zinau, plaukai "suryzeti" gali tuomet, jei kelis metus is eiles dazysi su chna  wink.gif 
tuomet buna, kad pasikeicia plauko struktura ir jau nedazant vis tiek atauga "ryzi"  , bet nuo vieno karto tikrai nieko neatsitiks smile.gif

nieko tie plaukai nesuryzeja (jei kalbat apie ataugancius naturalius), nes plauko spalva priklauso nuojame esancio pigmento, kurio jokia zole nepakeis. Daziau su chna gal kokius 3 metus.
Pliusai: plaukai sustiprejo, nesiuro, nesivele,nesielektrino, pigu.
Minusai: niekada tiksliai nezinai kokia spalva gausis, zinai,kad mazdaug ryza ir tiek:) ;
po keliu dazymu plaukai gali tapti labai nemaloniai ryzi (sita problema sekmingai spresdavau pridedama i chna siek tiek basmos;)) ;
daug terliones ;
jei persigalvosi, su chna dazytu plauku "neima" jokie kiti dazai ;
nezinau ar cia tik man, bet mano plaukai nors buvo sveiki, visiskai neblizgedavo g.gif.

Tai va,po triju metu terliones su chna+basma dar kokius du metus atsiauginejau plaukus, kad galeciau kaip kitaip dazyt. Daugiau jokiu chna...
Atsakyti
smile.gif Su CHNA plaukus dažau ir stiprinu jau 10 metų ir rezultatais visad esu patenkinta thumbup.gif
Žinau, kad padažius su CHNA kitų dažų naudot nerekomenduoja, bet dažniausiai būna nurodyta ant pakuotės. O aš esu daug sykių dažiusi ir man nieko blogo nenutiko, spalva gaudavosi visad gera smile.gif
Žaidimas su ta košele užima laiko, bet rezultatai atsiperak smile.gif Laikau 20-30 min (kartais ir iki 50 min) laugh.gif Visad gaunu gražų ryžą atspalvį ir plaukučiai blizga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tushka: 18 spalio 2004 - 14:20
Ziuriu cia nuomoniu pilna, bet ir as isikysiu. rolleyes.gif

Pati nedaziau, bet jau keliolika metuku dazau savo mamyte bei kelis metus sesute. Mano mama nuo jaunystes dazosi chna, visa gyvenima daresi chemini, o plaukai stiprus ir zvilgantys thumbup.gif
Be to nesamone, kad jei pradesi dazyti tai ir visada ryza busi, wink.gif ji ir sruogelemis sviesiomis daze ir visaip kitaip, aisku pries tai reikia nubalinti. Bet chna labai stiprina plaukus, tai jiems jokie nubalinimai nekenkia. smile.gif

Vakar kaip tik sese daziau irgi su chna, kam tinka tai atrodo tikrai suuuper, ryski spalva ir ne taip greitai nusiplauna kaip paprasti dazai. thumbup.gif

Be to kad netureti problemu su kose, reikia chna maisyti su pasildytu pienu. As pasildau piena mikrobangeje ir supilu ir dubeneli su chna, maisau iki vientisos skistos konsentencijos. Jokiu problemu!! Aisku kai dziusta ji biski pabyra nuo plauku, bet siaip tepasi gerai. clap.gif

Ziuredama i mamos ir sesers veslius plaukus ir as nusipirkau chna, tik bespalve, ir savaitgaliais darausi kauke plaukams. Nu jie man neslinko, bet labai jau pastiprino. tongue.gif
Kirpeja man paskojo, kad chna uzpildo plauko itrukimus, tuo darydama plauka stipresni ir sveikesni. Tai va merginos, kam tinka ryza spalva, pirmyn! Man labai grazu!! Gaila kad as blondine! unsure.gif
Atsakyti
daziau su chna gal kokius 5 metus is eiles, ir labai buvau patenkinta. Tikrai labai stiprina plaukus, jie labiau zvilga. Tik visai nesutinku, su kazkuria anksciau parasiusiaja, kad jei jau nusidazei, tai "ant amziu amzinuju". Norint dazytio cheminio pagrindo dazais, reikia bent 6 men. palaukti. O kas del cheminio susukavino, tai teisybe, gali zali plaukai pasidaryt smile.gif O sviesiaplaukems tai is vis negalima dazyt su chna. Cia brunetems ir satenems smile.gif kazkada maciau, neva tai chna sviesiaplaukem, bet ten tikrai kazkas kita, ne chna... O kas del basmos, tai ji is vis juodai nudazo. Chna priduoda raudona atspalvi. Ir pigmento ji nepakeicia. mano plaukai po tiek laiko dazymo su chna raudoni nepradejo atauginet smile.gif
Atsakyti
chna plauku pigmento nepakeicia


nesamones.........

chna kaip ir bet kokie dazai turi savo pigmenta kuris ir nudazo plaukus, bet raudoni plaukai tikrai neataugineja, nejuokinkite smile.gif

blink.gif
Atsakyti
QUOTE (ziedadulke @ 2004 10 18, 20:40)
daziau su chna gal kokius 5 metus is eiles, ir labai buvau patenkinta. Tikrai labai stiprina plaukus, jie labiau zvilga. Tik visai nesutinku, su kazkuria anksciau parasiusiaja, kad jei jau nusidazei, tai "ant amziu amzinuju". Norint dazytio cheminio pagrindo dazais, reikia bent 6 men. palaukti. O kas del cheminio susukavino, tai teisybe, gali zali plaukai pasidaryt smile.gif  O sviesiaplaukems tai is vis negalima dazyt su chna. Cia brunetems ir satenems smile.gif kazkada maciau, neva tai chna sviesiaplaukem, bet ten tikrai kazkas kita, ne chna... O kas del basmos, tai ji is vis juodai nudazo. Chna priduoda raudona atspalvi.  Ir pigmento ji nepakeicia. mano plaukai po tiek laiko dazymo su chna raudoni nepradejo atauginet smile.gif

na zinai,per 6menesiusmano plaukai apie 15 cm paaugdavo, gal ir daugiau blink.gif . Isivaizduok vaizdelis: 15 cm naturaliu lietuviskai pilku, likusieji ligi juosmens - ryzi:D. Nei po metu,nei po dveju jokie dazai tu chna dazytu galu "neeme". Nuauginau didziaja dali, o kai baigesi kantrybe nuaugineti - nusikirpau tuos ryzus galus;)... NOrs gal cia del to, kad mano plaukai ir taip stiprus g.gif ...
Atsakyti
QUOTE (afera @ 2004 10 19, 05:03)
na zinai,per 6menesiusmano plaukai apie 15 cm paaugdavo, gal ir daugiau blink.gif . Isivaizduok vaizdelis: 15 cm naturaliu lietuviskai pilku, likusieji ligi juosmens - ryzi:D. Nei po metu,nei po dveju jokie dazai tu chna dazytu galu "neeme". Nuauginau didziaja dali, o kai baigesi kantrybe nuaugineti - nusikirpau tuos ryzus galus;)... NOrs gal cia del to, kad mano plaukai ir taip stiprus g.gif ...

tai kad chna nepriduoda labai ryzkaus atspalvio.... man tai kai ir ataugineja, nelabai taip jau matos....
Atsakyti