Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Na ir aš vėl pasisakysiu....
Visada dažiau chna ir Basma, arba Venitos chna mišiniais.
Prieš kelias dienas nuėjau į kirpyklą, nudažė mane su Keune dažais. Ir ką... spalva ta pati, plaukai daug labiau išsausėjo ir kažkokie ne tokie, mažiau blizga. vien dažymas kainavo 50 Lt. Nu tikrai nesuprantu ar verta g.gif efektas su chna daug geresnis ir plaukai sveikesni ir daliu apie 10 kartų už tą pačią kainą nusidažyt....
Taigi, eina visos kirpėjos toli toli, kurios aiškina, kad reikai dažytis kirpyklose, nes ten atseit mažiau gadinasi plaukai ir lygiau nudažo.... visiška nesamonė. dažantis tamsiai arba ryžai reikia išnaudot chna ir basma galimybes...
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 06 14, 08:56)
ot kokia as nedorele  biggrin.gif  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif



Nu fainuolė tu, kad su ta chna mane sugundei biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 14, 08:41)
mirksiukas.gif Sugundė mane mergička su chna išbandyti ir esu labai patenkinta, apie 4 mėnesius tik su jais ir dažau, pas mane jie buvo visai nuvarginti nors dažydavau brangiuose salonuose profesionaliais dažais, o dabar jiems rojus.  mirksiukas.gif  Plaukai atsigavo, daug labiau blizga, visai jokio nusausėjimo efekto nėra, pamaitinu plaukus su kauke, nemažai naujų pridygo. Kadangi mėgstu tamsesnius plaukus, tai iš pradžių dažiau santykiu 1:1, dabar 1 basma:0,5 chna. Šiek tiek ryžo atspalvio vistiek priduoda plaukams, bet man tai visai gražu ax.gif


na mergickos, ketvirtadieni ir as dazysiuos mirksiukas.gif turbut pradzioj bandysiu 1:1 biggrin.gif aciukas uz sugundyma, parasysiu kaip sekesi, bet tikiu, kad bus faina biggrin.gif
tiesa dar, brazile, kas kiek savaiciu tu dazai? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wyshnia: 14 birželio 2005 - 09:38
QUOTE(wyshnia @ 2005 06 14, 09:33)
[size=1][/size]

na mergickos, ketvirtadieni ir as dazysiuos mirksiukas.gif  turbut pradzioj bandysiu 1:1  biggrin.gif  aciukas uz sugundyma, parasysiu kaip sekesi, bet tikiu, kad bus faina  biggrin.gif
tiesa dar, brazile, kas kiek savaiciu tu dazai? g.gif



Sekmes biggrin.gif nepatingek kuo ilgiau palaikyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 06 14, 09:33)
[size=1][/size]

na mergickos, ketvirtadieni ir as dazysiuos mirksiukas.gif  turbut pradzioj bandysiu 1:1  biggrin.gif  aciukas uz sugundyma, parasysiu kaip sekesi, bet tikiu, kad bus faina  biggrin.gif
tiesa dar, brazile, kas kiek savaiciu tu dazai? g.gif


Aš kas dvi savaites maždaug, kaip kada išeina. Niu jei išvadint kas tau gali nepatikt, tai: dažymas nėra labai patogus su ta koše, dar priklauso kokios plaukų spalvos nori, nes kas ryžumo nemėgsta tai neišvengs vistiek šiokio tokio atspalvio, mano plaukai šiaip tamsūs ir nenusidažo ryžai, bet atspalvis tas toks ryžumo vis tiek yra, bet man tai patinka. Tai va du tokie pastebėjimai. Parašyk kaip sekėsi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 14 birželio 2005 - 10:00
QUOTE(Brazile @ 2005 06 14, 09:58)
Aš kas dvi savaites maždaug, kaip kada išeina. Niu jei išvadint kas tau gali nepatikt, tai: dažymas nėra labai patogus su ta koše, dar priklauso kokios plaukų spalvos nori, nes kas ryžumo nemėgsta tai neišvengs vistiek šiokio tokio atspalvio, mano plaukai šiaip tamsūs ir nenusidažo ryžai, bet atspalvis tas toks ryžumo vis tiek yra, bet man tai patinka. Tai va du tokie pastebėjimai. Parašyk kaip sekėsi.

aciukas uz ispejimus thumbup.gif esu as jau bandzius kazkada chna dazyti, tai procesa atsimenu doh.gif bet ko del grozio nepadarysi mirksiukas.gif tiesiog man truputi per ryza gaunavsi vien chna dazant ir meciau ta reikala. va dabar bandysiu maisyt su bastma biggrin.gif parasysiu kaip man sekesi mirksiukas.gif
Atsakyti
šiandien nusidažiau su tom žolelėm:) patinka man...aš tai noriu tamsiai rudos spalvos, tai tris basma su viena chan maišau ir gaunas normaliai tongue.gif visai ne žali biggrin.gif šiai maišau su pienu....svarbaiusias man dalykas yra daug kondicionieriaus, kad gerai išsiskalautų žolės tongue.gif nes kitaip bus baisu blink.gif
Atsakyti
o rezultatu kaip suprantu patenkinta? tai saunu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 14, 09:58)
Na ir aš vėl pasisakysiu....
Visada dažiau chna ir Basma, arba Venitos chna mišiniais.
Prieš kelias dienas nuėjau į kirpyklą, nudažė mane su Keune dažais. Ir ką... spalva ta pati, plaukai daug labiau išsausėjo ir kažkokie ne tokie, mažiau blizga.  vien dažymas kainavo 50 Lt. Nu tikrai nesuprantu ar verta g.gif efektas su chna daug geresnis ir plaukai sveikesni ir daliu apie 10 kartų už tą pačią kainą nusidažyt....
Taigi, eina visos kirpėjos toli toli, kurios aiškina, kad reikai dažytis kirpyklose, nes ten atseit mažiau gadinasi plaukai ir lygiau nudažo.... visiška nesamonė. dažantis tamsiai arba ryžai reikia išnaudot chna ir basma galimybes...

mano mama visą gyvenima su chna ir basma dažo...kai nusprendžia pakeist cheminiais dažais, kirpėja visąlaik prigrasina, kad kuo ilgiau prieš tai nebūtų su chna dažius, nes tuomet cheminiai blogai "ima"...
Atsakyti
QUOTE(chinchilla @ 2005 06 17, 00:23)
šiai maišau su pienu....

su pienu???? kaip tai? g.gif
Atsakyti
Jo jo,reik maišyt su pienu-tada ta košė ne taip byra..išbandžiau vieną kartą kaip negerai su vandeniu,nes pieno neturėjau namie,tai nepatiko man schmoll.gif
žiūriu,Ugniaplaukė čia visas baigia sugundyti biggrin.gif aš tai va dar pabandžiau ir tas sruogas pasidaryt,nu bet ir privargau su ta folija,net vyro prašiau biškį padėt smile.gif tai kitą kartą jau sakiau,kai vėl sruogeles dažysiu,tai prašysiu draugės pagalbos,nes kitas žmogus visgi geriau mato,ir jam lengviau
bet gerai,kad tų sruogų dažnai daryt nereikia
o atrodo labai gražiai,tokie pašviesėję plaukai-man patinka vasarai pasidaryt šviesesnius ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anna: 17 birželio 2005 - 08:49
QUOTE(wild @ 2005 06 17, 09:28)
mano mama visą gyvenima su chna ir basma dažo...kai nusprendžia pakeist cheminiais dažais, kirpėja visąlaik prigrasina, kad kuo ilgiau prieš tai nebūtų su chna dažius, nes tuomet cheminiai blogai "ima"...


Taij čia ne imime esmė... Spalva tai thumbup.gif: gavo, bet plaukai kažkokie.... nei šiokie nei tokie, lyg išplonėję, labiau prikrenta prie galvos ir pan.
Atsakyti