Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Mazulinka @ 2005 06 09, 14:02)
kazkaip sugebedavo. bet cia labai senai buvo. pries kokius 5 metus. o gal as kartais kazka sumaisiau  g.gif  unsure.gif


Gal chna su peroksidu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulinka @ 2005 06 09, 12:47)
as pati cna niekad nenaudojau. bet pazinojau viena panike kuri pastoviai savo sausu plaukus su chna daze. tai po metu plaukai atrode ne kaip. dar labiau issausejo is suskilinejo (kiek pamenu ir trupet buvo pradeja). bet gal cia del to kad jokiu kitu priemoniu nenaudojo ar gal kad is juodu beveik baltais paversdavo smile.gif as kazkaip nelabai chna pasitikiu. manau visas tas poveikis plaukui priklauso nuo plauko ir nuo jo prieziuros. vienam plaukui chna priesas, kitam ziurek pallete or treciam loreal ar dar koks.



QUOTE(Mazulinka @ 2005 06 09, 13:02)
kazkaip sugebedavo. bet cia labai senai buvo. pries kokius 5 metus. o gal as kartais kazka sumaisiau  g.gif  unsure.gif


niu cia jokas biggrin.gif chna is juodu baltai : blink.gif blink.gif
megalol.gif megalol.gif megalol.gif

oi, turbut kazka supainiojai ir turejai omenyje gal dazus, kuriu sudety yra chna ???? tai cia kaip juoda nuo balto skiriasi, nors siaip chna tikrai sausina plaukus, bet ne taip jau smile.gif
Atsakyti
O gal čia tie milteliai kur nukanda plaukų spalva.. g.gif ?
Atsakyti
As tai nuo chna su basma ryžėju ne dienom, o valandom, iš juodų plaukų greit bus baltos kudlos. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brazile: 09 birželio 2005 - 13:33
Nu nežinau, aš nuo chna nei baltėju, nei juodėju, nei plaukai lūžinėja - atvirkščiai, labai sustiprėjo. Natūrali esu tamsi kaštoninė, panašiai ir po chna, tik ryžesnė. Plaukai nuo dažų buvo sausi kaip šiaudai, bet per metus labai atsigavo, nenusausėjo, nes vis panaudoju kaukes, balzamus (įvairius kaitalioju), serumą plaukų galiukams (Avon). Nesikerpu po 4-5 mėn. - kasas auginu, bet kai ateinu kirptis, jokių suskilusių galiukų neranda.
Atsakyti
nu ka as zinau.... user posted image beda su tais plaukais.... tiek temu dabar SM apie plaukus, tai vos speju visas sekti blink.gif vistiek manau su chna ir toliau dazysiu... nekenkia ji taip, kaip cheminiai dazai, o be to neradau niekur nusiskundimu tokiu, kad labai jau chna issausino plaukus, nebezino zmogus ka daryt (kaip po cheminio buna ar po blondinimo plauku)... tikesimes nepakenks user posted image
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 06 09, 14:51)
nu ka as zinau....  user posted image  beda su tais plaukais.... tiek temu dabar SM apie plaukus, tai vos speju visas sekti  blink.gif    vistiek manau su chna ir toliau dazysiu... nekenkia ji taip, kaip cheminiai dazai, o be to neradau niekur nusiskundimu tokiu, kad labai jau chna issausino plaukus, nebezino zmogus ka daryt (kaip po cheminio buna ar po blondinimo plauku)... tikesimes nepakenks user posted image



niu merginos, kaip gali kenkti chna blink.gif ???? nebent jus esate jai alergiskos, tai tik tuo atveju. juk tai augaliniai dazai, cia tas pats, kas su ramuneliu nuoviru plaukus sviesinti smile.gif

o kad truputi pasausina plaukus, tai tik balzamu perskalaukite ir nebebus sausi smile.gif

jokios ampules brangios taip nepadeda, kaip sita priemone smile.gif

manau jau ne viena mergina tuo isitikino smile.gif


va, isduosiu, Brazilei prisnekejau, dabar ji dazo su chna ir basma ir paklauskite jos, koks efektas..
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 06 09, 14:56)
niu merginos, kaip gali kenkti chna  blink.gif ???? nebent jus esate jai alergiskos, tai tik tuo atveju. juk tai augaliniai dazai, cia tas pats, kas su ramuneliu nuoviru plaukus sviesinti smile.gif

o kad truputi pasausina plaukus, tai tik balzamu perskalaukite ir nebebus sausi smile.gif

jokios ampules brangios taip nepadeda, kaip sita priemone smile.gif

manau jau ne viena mergina tuo isitikino smile.gif
va, isduosiu, Brazilei prisnekejau, dabar ji dazo su chna ir basma ir paklauskite jos, koks efektas..


klausiam.... brazile, tai koks ten efektas? mirksiukas.gif
ir kokiu santykiu chna/bastma? g.gif
Atsakyti
noriu juodu plauku. Ar gerai darysiu, je maisysiu 2 basmos ir 1 chna? O jei tamsumo pritruks, ar galima po to bus tik su basma padazyt? Kas tada gausis? Labai bijau kad ryza arba raudina nepatapciau..
Beje, kur tos body shopo pardes kaune randas?
aciu
Atsakyti
QUOTE(Kiipshiuke @ 2005 06 14, 03:07)
noriu juodu plauku. Ar gerai darysiu, je maisysiu 2 basmos ir 1 chna? O jei tamsumo pritruks, ar galima po to bus tik su basma padazyt? Kas tada gausis? Labai bijau kad ryza arba raudina nepatapciau..
Beje, kur tos body shopo pardes kaune randas?
aciu


Hmm.. butinai juodu? Kazin ar tokiu santykiu gausis juodi, bet tamsus tai tikrai. Gal gausis ir labai tamsus, vat dazymas su chna yra siokia tokia rizika, nes nezinia kokia spalva gausis, manau ir nuo plauku priklauso. Tik nedazyk vien basma, nes gausiesi zalia! O bodyshopo Kaune nera, tik Vln, akropolyje, bet ten vistiek juodo atspalvio schmoll.gif !
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 06 09, 15:06)
[size=1][/size]

klausiam.... brazile, tai koks ten efektas? mirksiukas.gif
ir kokiu santykiu chna/bastma? g.gif



mirksiukas.gif Sugundė mane mergička su chna išbandyti ir esu labai patenkinta, apie 4 mėnesius tik su jais ir dažau, pas mane jie buvo visai nuvarginti nors dažydavau brangiuose salonuose profesionaliais dažais, o dabar jiems rojus. mirksiukas.gif Plaukai atsigavo, daug labiau blizga, visai jokio nusausėjimo efekto nėra, pamaitinu plaukus su kauke, nemažai naujų pridygo. Kadangi mėgstu tamsesnius plaukus, tai iš pradžių dažiau santykiu 1:1, dabar 1 basma:0,5 chna. Šiek tiek ryžo atspalvio vistiek priduoda plaukams, bet man tai visai gražu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Brazile @ 2005 06 14, 08:41)
mirksiukas.gif Sugundė mane mergička su chna išbandyti ir esu labai patenkinta, apie 4 mėnesius tik su jais ir dažau, pas mane jie buvo visai nuvarginti nors dažydavau brangiuose salonuose profesionaliais dažais, o dabar jiems rojus.  mirksiukas.gif  Plaukai atsigavo, daug labiau blizga, visai jokio nusausėjimo efekto nėra, pamaitinu plaukus su kauke, nemažai naujų pridygo. Kadangi mėgstu tamsesnius plaukus, tai iš pradžių dažiau santykiu 1:1, dabar 1 basma:0,5 chna. Šiek tiek ryžo atspalvio vistiek priduoda plaukams, bet man tai visai gražu ax.gif


ot kokia as nedorele biggrin.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti