Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

merginos, patarimo vel reik ax.gif nuejau pas kirpeja, pasakiau, kad chna plaukus dazau, o ji man sako, kad jie pas mane sausoki, tai negalima schmoll.gif , nes sausina labai plauka verysad.gif tai dabar visai nieko nebesuprantu g.gif gis visi sako, kad gerai plaukui, o dabar se tau kad nori doh.gif kas is jusu daug metu dazetes nuolat, ar pastebejot, kad labai nusausino chna plauka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 06 09, 12:06)
merginos, patarimo vel reik ax.gif  nuejau pas kirpeja, pasakiau, kad chna plaukus dazau, o ji man sako, kad jie pas mane sausoki, tai negalima schmoll.gif , nes sausina labai plauka verysad.gif  tai dabar visai nieko nebesuprantu g.gif  gis visi sako, kad gerai plaukui, o dabar se tau kad nori doh.gif  kas is jusu daug metu dazetes nuolat, ar pastebejot, kad labai nusausino chna plauka? g.gif


Taip. Chna pasausina plauką, bet jei po dažymo chna panaudosi kaukes arba aliejų plaukams - tikrai viskas bus OK.
Kai mano rieboki - tai man thumbup.gif:
Ir išvis, jei plaukai sausoki, tai reikia jiems daug priežiūros, o vien pasidažymas ar nesidažymas su chna nei pakenks labai nei padės.....
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2005 06 09, 11:58)
o tas Ines balzamas turbut vistiek greitai nusiplauna?
France, kaip parasyta ant pakuotes? rolleyes.gif

Nusiplauna už poros sykiu,o pakuotes tai nebeturiu,pamiršau kas ten parašyta,su balzamu dažiau nes biški baisu su dažais dažyt kad nesigaučiau žalia ar mėlyna kokia smile.gif
Atsakyti
tai po poros sykiu tas ryzumas vel matysis? daznai tada reiks tuo balzamu ryskinti rolleyes.gif
Atsakyti
Beje, ar kirpyklose dazo chna dazais? pati terliotis nebenoriu, geriau jau kirpeje pasiterliotu. bet kai nuejau i "savo" kirpykla, tai sako kad jie su chna nedazo. dabar galvoju- ar niekur nedazo, ar visgi kai kuriose dazo g.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 09, 11:13)
Taip. Chna pasausina plauką, bet jei po dažymo chna panaudosi kaukes arba aliejų plaukams - tikrai viskas bus OK.
Kai mano rieboki - tai man thumbup.gif:
Ir išvis, jei plaukai sausoki, tai reikia jiems daug priežiūros, o vien pasidažymas ar nesidažymas su chna nei pakenks labai nei padės.....

aciukas jadzka, tu visur patari mirksiukas.gif naudoju as taip pat kaukes, tik vat chna dazau ne tik todel, kad sustipretu, o todel, kad kitkuo dazyti dar nesveikiau plaukams ( na taip man atrodo) ax.gif o man dar dabar kauke pasibaige, tai nu sakes, pasirinkimas didelis, tai taip sunku.... doh.gif o del chna, tai ta body shopo chna gal maziau sausina, ten gi sezamo aliejaus yr g.gif
Atsakyti
QUOTE(wyshnia @ 2005 06 09, 12:53)
[size=1][/size]
aciukas jadzka, tu visur patari mirksiukas.gif  naudoju as taip pat kaukes, tik vat chna dazau ne tik todel, kad sustipretu, o todel, kad kitkuo dazyti dar nesveikiau plaukams ( na taip man atrodo)  ax.gif o man dar dabar kauke pasibaige, tai nu sakes, pasirinkimas didelis, tai taip sunku.... doh.gif o del chna, tai ta body shopo chna gal maziau sausina, ten gi sezamo aliejaus yr g.gif


Manau,kad jei naudoji geras priežiūros priemones tikrai nereikia iš BodyShopo pirkt chna vien dėl to, kad ji turi aliejaus... g.gif gal pabandyk ir pati įpilt lašiųką kokios aliejaus ar kosemtinio žibalo g.gif
O kaukės.... kažkur rašiau ką aš naudoju.... pasikaitaliok wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2005 06 09, 12:33)
tai po poros sykiu tas ryzumas vel matysis? daznai tada reiks tuo balzamu ryskinti rolleyes.gif

Aš ploviau jau du sykius ,biški nusiplove,bet spalva ne tokia kaip kad dar prieš balzama(tamsesne)...
Atsakyti
as pati cna niekad nenaudojau. bet pazinojau viena panike kuri pastoviai savo sausu plaukus su chna daze. tai po metu plaukai atrode ne kaip. dar labiau issausejo is suskilinejo (kiek pamenu ir trupet buvo pradeja). bet gal cia del to kad jokiu kitu priemoniu nenaudojo ar gal kad is juodu beveik baltais paversdavo smile.gif as kazkaip nelabai chna pasitikiu. manau visas tas poveikis plaukui priklauso nuo plauko ir nuo jo prieziuros. vienam plaukui chna priesas, kitam ziurek pallete or treciam loreal ar dar koks.
Atsakyti
Tik ten ne balzamas o šampūnas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazulinka @ 2005 06 09, 13:47)
as pati cna niekad nenaudojau. bet pazinojau viena panike kuri pastoviai savo sausu plaukus su chna daze. tai po metu plaukai atrode ne kaip. dar labiau issausejo is suskilinejo (kiek pamenu ir trupet buvo pradeja). bet gal cia del to kad jokiu kitu priemoniu nenaudojo ar gal kad is juodu beveik baltais paversdavo smile.gif as kazkaip nelabai chna pasitikiu. manau visas tas poveikis plaukui priklauso nuo plauko ir nuo jo prieziuros. vienam plaukui chna priesas, kitam ziurek pallete or treciam loreal ar dar koks.


O tu man durnai paaiškink kaip su chna iš juodų baltais plaukus įmanoma padaryt g.gif
Atsakyti
kazkaip sugebedavo. bet cia labai senai buvo. pries kokius 5 metus. o gal as kartais kazka sumaisiau g.gif unsure.gif
Atsakyti