Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(France;) @ 2005 06 02, 10:28)
Tikiuosi mirksiukas.gif Kaip supratau tai negalima dažyti po to su cheminiais dažais,taip?O kaip su pvz. nuplaunamais balzamais gal ką žinot?

palauk menesiuka, tada galima dazyti jau...


o rudai jei nori nusidazyti, maisyk chna su basma, nors del proporciju as negaliu patarti, nes pati dazau tik chna. gal 50-50?
Atsakyti
Moterytės, dar norėjau paklaust ax.gif Draugė nupirko chna bespalvę ir Basma. Ta chna bespalvė ar priduoda kokios spalvos ar ne??? Kaip jau minėjau, noriu nusidažyt rudai, tai vat ir galvoju, jei aš sumaišysiu chna su basma, ar gausis ruda ar gausis tik basma g.gif Tikiuos supratot mane doh.gif Reikia greito patarimo, nes noriu šiandien dažytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2005 06 03, 11:10)
Moterytės, dar norėjau paklaust  ax.gif Draugė nupirko chna bespalvę ir Basma. Ta chna bespalvė ar priduoda kokios spalvos ar ne??? Kaip jau minėjau, noriu nusidažyt rudai, tai vat ir galvoju, jei aš sumaišysiu chna su basma, ar gausis ruda ar gausis tik basma  g.gif  Tikiuos supratot mane  doh.gif Reikia greito patarimo, nes noriu šiandien dažytis  ax.gif


Nuo basmos gali likti žalia smile.gif
Geriausia - maišyk normalią Chna (ne bespalvę) ir Basmą santykiu 1:1.
Jei nori labiau garantuotos spalvos - tada jau rinkis kad ir iš Venitos Chna mišinukus, bet ten jau su chemija ir šiek tiek sausina plaukus...
Atsakyti
bespalve juk spalvos neduoda biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 06 03, 09:15)
palauk menesiuka, tada galima dazyti jau...
o rudai jei nori nusidazyti, maisyk chna su basma, nors del proporciju as negaliu patarti, nes pati dazau tik chna. gal 50-50?

Su balzamais ar su dažais?
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 03, 11:37)
Su balzamais ar su dažais?


Aš su dažais dažiau....
Atsakyti
Šiandien susidažiau plaukus su Ines balzamu(už 2,49 ax.gif ) ir mano plaukai nebeturi ryžo atspalvio ir taip gražiai patamsėjo yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
Atsakyti
DAZANT BUTINA SILUMA, IR REIKIA KUO ILGIAU LAIKYTI, APIE 3 VAL
Atsakyti
France, o tas ryzas atspalvis buvo likes nuo chna? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2005 06 08, 22:47)
France, o tas ryzas atspalvis buvo likes nuo chna? rolleyes.gif

mhm... smile.gif
Atsakyti
o tas Ines balzamas turbut vistiek greitai nusiplauna?
France, kaip parasyta ant pakuotes? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2005 06 09, 11:58)
o tas Ines balzamas turbut vistiek greitai nusiplauna?
France, kaip parasyta ant pakuotes? rolleyes.gif


g.gif aš dažančių balzamų išvis nemėgstu... geriau jau su normaliais dažais 1 kartą nudažyt.....
Atsakyti