Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Labai didelis ačiu ,bet dar paklausiu biggrin.gif o su kuo patogiausia dazyti?ar tai su kempinele ar tiesiog su pirštinem ar su dantų šepetuku pvz?smile.gif
Atsakyti
Ir dar biggrin.gif ar galima chna ir basma dažyti ant truputį riebaluotų plaukų?nes kai daždavau cheminiais dažais man taip geriau budavo,kadangi galvos oda geriau nusiplaudavo...
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 01, 15:18)
Ir dar biggrin.gif ar galima chna ir basma dažyti ant truputį riebaluotų plaukų?nes kai daždavau cheminiais dažais man taip geriau budavo,kadangi galvos oda geriau nusiplaudavo...


Prieš dažant reikia išlplaut galva..
Atsakyti
Nu ka,nusidažiau plaukus chna:)Pasikviečiau draugę,sumaišėm mes ta mišiniuką,pamačius jo spalvą ir kvapa tai cry.gif Taip ir apsigalvojau,bet pagalvojau,visgi išbandyti tai reikia mirksiukas.gif O kaip sunkiai plovės!Šakės!Šiaip beveik nieko nesimato(gal del to kad dar tik kelios valandos po išplovimo?),tik kažkokį ryžoką atspalvį ygavo,o maišiau aš 1(basmos)ir 1,5(chna)...
Žiūrėsim kas bus ryt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 01 birželio 2005 - 22:28
QUOTE(France;) @ 2005 06 01, 14:18)
Ir dar biggrin.gif ar galima chna ir basma dažyti ant truputį riebaluotų plaukų?nes kai daždavau cheminiais dažais man taip geriau budavo,kadangi galvos oda geriau nusiplaudavo...


tik isplautu smile.gif

QUOTE(France;) @ 2005 06 01, 22:28)
Nu ka,nusidažiau plaukus chna:)Pasikviečiau draugę,sumaišėm mes ta mišiniuką,pamačius jo spalvą ir kvapa tai cry.gif Taip ir apsigalvojau,bet pagalvojau,visgi išbandyti tai reikia mirksiukas.gif O kaip sunkiai plovės!Šakės!Šiaip beveik nieko nesimato(gal del to kad dar tik kelios valandos po išplovimo?),tik kažkokį ryžoką atspalvį ygavo,o maišiau aš 1(basmos)ir 1,5(chna)...
Žiūrėsim kas bus ryt mirksiukas.gif

o kiek laiko laikei? spalvos igijimas priklauso nuo plauku spalvos - jei tamsus, reikia laikyti ilgiau, tiesiog kelis kartus pabandzius jau nusistatai mazdaug laika, kuri reikia laikyti, kad igytum norima atspalvi.
Man asmeniskai kvapas patinka labai - augalu, sieno... rolleyes.gif rolleyes.gif ir mano vaikinams visiems patikdavo ir patinka - tik skirtingai ivardindavo - dilgeliu, ar puerh arbata thumbup.gif thumbup.gif
siaip jis po keleto plovimu dingsta, arba jo nebejauti tiesiog g.gif g.gif
kai kas jo nemegsta... g.gif g.gif g.gif bet tada panaudokite kondicionieriu su stipresniu kvapu ar nenusiplaunanti... turetu neutralizuoti.

vat tik nesupratau, kuo spalva nepatiko smile.gif biggrin.gif
paziurejus i cheminiu dazu spalvas man negera darosi tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ugniaplaukė: 02 birželio 2005 - 07:40
QUOTE(France;) @ 2005 06 01, 23:28)
Nu ka,nusidažiau plaukus chna:)Pasikviečiau draugę,sumaišėm mes ta mišiniuką,pamačius jo spalvą ir kvapa tai cry.gif Taip ir apsigalvojau,bet pagalvojau,visgi išbandyti tai reikia mirksiukas.gif O kaip sunkiai plovės!Šakės!Šiaip beveik nieko nesimato(gal del to kad dar tik kelios valandos po išplovimo?),tik kažkokį ryžoką atspalvį ygavo,o maišiau aš 1(basmos)ir 1,5(chna)...
Žiūrėsim kas bus ryt mirksiukas.gif


Po tokių proporcijų tikrai ryžoka turėjai gautis smile.gif aš maišau 1+1 paskutiniu metu smile.gif arba su Venitos dažais (bet ten jau biški cheminiai...) O plaunasi tikrai sunkokai, nors... jei plaukai sustiprėja po to dažymo - vadinasi verta ir pavargti...
Atsakyti
Nu va,plaukai dar labiau šiandien payžėjo biggrin.gif ai,bet nemanau kad čia didelė problema.Kitą sykį maišysiu daugiau basmos ir viskas.Abra aš čia ysivaizduoju,arba man tikrai pradėjo plaukai blizgėti truputi smile.gif smile.gif

Laikiau 2val.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 02 birželio 2005 - 08:43
QUOTE(France;) @ 2005 06 02, 09:42)
Nu va,plaukai dar labiau šiandien payžėjo biggrin.gif ai,bet nemanau kad čia didelė problema.Kitą sykį maišysiu daugiau basmos ir viskas.Abra aš čia ysivaizduoju,arba man tikrai pradėjo plaukai blizgėti truputi smile.gif  smile.gif

Laikiau 2val.


Man plaukai pastorėja, pasidaro puresni ir labiau blizga po tokio dažymo. Kiek žinau ir stiprina šaknis.....
Atsakyti
QUOTE(France;) @ 2005 06 02, 08:42)
Nu va,plaukai dar labiau šiandien payžėjo biggrin.gif ai,bet nemanau kad čia didelė problema.Kitą sykį maišysiu daugiau basmos ir viskas.Abra aš čia ysivaizduoju,arba man tikrai pradėjo plaukai blizgėti truputi smile.gif  smile.gif

Laikiau 2val.


po keleto dazymu dar labiua pablizges ir sustores, pasidarys sveikesni, pajusi ta akivaizdiai, aisku, jei is vidaus nesirupinsi maitinti organizmo, chna mazai tepades... taip kad vitaminai, chna ir busi thumbup.gif
Atsakyti
Tikiuosi mirksiukas.gif Kaip supratau tai negalima dažyti po to su cheminiais dažais,taip?O kaip su pvz. nuplaunamais balzamais gal ką žinot?
Atsakyti
Aš ir planuoju padažyt plaukus su chna, nes po gimdymo jau toookie silpni pasidarę, kad siaubas blink.gif Bet va, susibalamutijau visai g.gif Mano plaukai rudos spalvos (dažyta su chemija), o atauga tokie pilki. Aš noriu nusidažyt rudai, tai kokiom proporcijom ir kokius dažus (chna, basma) maišyt g.gif Ar užtenka tik chna unsure.gif Ir kike laiko laikyt??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenuorama @ 2005 06 02, 23:16)
Aš ir planuoju padažyt plaukus su chna, nes po gimdymo jau toookie silpni pasidarę, kad siaubas  blink.gif Bet va, susibalamutijau visai  g.gif Mano plaukai rudos spalvos (dažyta su chemija), o atauga tokie pilki. Aš noriu nusidažyt rudai, tai kokiom proporcijom ir kokius dažus (chna, basma) maišyt  g.gif Ar užtenka tik chna  unsure.gif Ir kike laiko laikyt???  doh.gif

Aš tai dar nepatyrus šioj srity... smile.gif bet žianau kad kuo ilgiau,tuo geriau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo France;): 02 birželio 2005 - 22:20