Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

chna gal ir gerai, tik reik turet omeny, kad jei paskui keist plauku splava gali buti neprognozuojamas rezultatas pvz. patamejimas ar murzina neaiski spalva. tai va ziurek ateitin
Atsakyti
Wajda, pilk daugiau, nes nepasidengia dazai tolygiai smile.gif
tegu geriau nubegs, juk nusivalo.

Zhiurkike:

o chna ir netinka toms, kurios daznai keicia spalva wink.gif
as jau 8 metus dazau, jei noriu but tamsesne, laikau su chna tik, nsviesinu sruogu, jei noriu svieseniu plauku, sviesinu sruogas smile.gif
Atsakyti
Va ką radau vienoje knygoje apie chną paruošimą dažymui:
Pirmiausia chna įdėkite į nedidelį indą su šaltu vandeniu. Maišykite kol pasidarys tyrelė. Tada indą 10-15 min. įstatykite į verdantį vandenį. Kai tyrelė praauš, ištepkite ja plaukus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 05 26, 06:56)
na paskaicius, jusu svaiciojimus tai juokas ima... smile.gif

[Fela, [/b]chna Body shope tikrai nera geresnes kokybes, tiesiog manau, jog ji su priedais tam tikrais, gal net ir cheminiais, kurie suminkstina plaukus. nepuolu to tvirtinti, nes nezinau, bet jei spalvu gama ryski, tada tikrai su chemija ir tai nebe ta chna ir jos poveikis kitas.
O jei gaunasi sokoladine spalva, tai ten bus chna su Basma. 
Del sausumo, chna netinka toms, kurios turi sausus plaukus, nes truputi pasausina, taigi, jei turit ne sausus plaukus, tai drasiai dazykites. bet siaip tai sausuma lengvai pataiso kondicionierius, nes mano plaukai sausi.


Nežinau kodėl Tu manai, kad Body Shop'o chna negalėtų būti geresnės kokybės g.gif Aš ne dėl kainos sprendžiu, o dėl gauto rezultato..body shop'o chna mišiniai tikrai ne taip sausina plaukus, kaip ta chna pakeliuose po litą. Body Shop'o chna yra vienas priedas - Sezamo aliejus iš Somalio biggrin.gif , o daugiau priedų juose nėra. Body shop'o mišiniai yra tik 3 spalvų: "raudona", "vario" - "ryža", "t.ruda-šokoladinė". Beje, pvz. dažant raudona arba ta vario spalva akivaizdžiai skirtumas labai nedidelis..atrodo lyg su tuo pačiu mišiniu būtum nutepus ax.gif Tik va brangus..

Aš "makaluoju namudinėmis sąlygomis" ir tada dažau..naudoju gerą šampūną, kondicionierių plaukams ir nepasakyčiau, jog labai išsausėjo g.gif

O va, kai pirkau "Venita" basma ir chna mišinį, tai gerai kad pažiūrėjau sudėtį..kaina buvo apie 3 litus, pirkau "baklažano" spalvą ir pamačiau, jog juose yra cheminių priedų..dabar guli, reiks mesti lauk, nes nenoriu gadint plaukų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 05 27, 19:05)

O va, kai pirkau "Venita" basma ir chna mišinį, tai gerai kad pažiūrėjau sudėtį..kaina buvo apie 3 litus, pirkau "baklažano" spalvą ir pamačiau, jog juose yra cheminių priedų..dabar guli, reiks mesti lauk, nes nenoriu gadint plaukų ax.gif


Nu aš tai Venita naudoju ir labai patenkinta...
Mano plaukai gan riebūs, taigi, kad pasausina - tikrai gerai. Jokio neigiamo poveikio nejaučiu.... sakyciau netgi teigiamą jaučiu labiau wink.gif
Atsakyti
as noriu tamsia tamsiai rudu, arba netgi juodu plauku. Bet bijau su chna&basma dazyt, kad nesigauciau ryza. Nes pries kelis metus pabandziau, tai ryza gavaus sad.gif
O venitos yra tokiu spalvu? (tamsiu labai)
Atsakyti
QUOTE(Rasma @ 2005 05 27, 18:05)
Nežinau kodėl Tu manai, kad Body Shop'o chna negalėtų būti geresnės kokybės g.gif Aš ne dėl kainos sprendžiu, o dėl gauto rezultato..body shop'o chna mišiniai tikrai ne taip sausina plaukus, kaip ta chna pakeliuose po litą. Body Shop'o chna yra vienas priedas - Sezamo aliejus iš Somalio biggrin.gif , o daugiau priedų juose nėra. Body shop'o mišiniai yra tik 3 spalvų: "raudona", "vario" - "ryža", "t.ruda-šokoladinė". Beje, pvz. dažant raudona arba ta vario spalva akivaizdžiai skirtumas labai nedidelis..atrodo lyg su tuo pačiu mišiniu būtum nutepus ax.gif Tik va brangus..




Todel. kad ten tie patys milteliai chna smile.gif tik prideta priedu, jei isimtum tuos priedus, gautusi ta pati chna, tokios pat kokybes smile.gif vat kame esme. As nesakau, kad kuri nors is ju geresne, Body shop misinys geras del jame esanciu priedu. tik tiek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiipshiuke @ 2005 05 28, 15:03)
as noriu tamsia tamsiai rudu, arba netgi juodu plauku. Bet bijau su chna&basma dazyt, kad nesigauciau ryza. Nes pries kelis metus pabandziau, tai ryza gavaus sad.gif
O venitos yra tokiu spalvu? (tamsiu labai)


Nu a67 gan tamsia da=aus (brondze vadinas)
Tokia tamsiai šokoladinė gaunas...
Atsakyti
jadzka, o kas kiek laiko tu dazai?
p,s gal galetum man nuotraukele atsiust blush2.gif
Labai bijau eksperimentuot nemacius rezultato...
Atsakyti
QUOTE(Kiipshiuke @ 2005 05 30, 10:13)
jadzka, o kas kiek laiko tu dazai?
p,s gal galetum man nuotraukele atsiust  blush2.gif
Labai bijau eksperimentuot nemacius rezultato...


DAžau kas 3 sav. Arba kas mėnesį... čia kaip man užplaukia....
O spalva.... neturiu po ranka fotkes... Tiesiog tamsiai ruda...
Atsakyti
mielos mamytės noriu persidažyti plaukus kaštonone spalva va mano kirpėja padažė sruogelėmis tokios spalvos nu nerealiai patiko nors šiaip mano plaukai šviesus tokie wink.gif norėjau pasidomėt ar dar yra čia šviesiaplaukių kurios kardinaliai plaukų spalvą pakeitė ir ar nesigaili? wink.gif

Atsakyti
[FONT=Courier][SIZE=7][COLOR=red]labukas:) skaitinejaus cia kaip svetys,bet visgi ryzausi uzsiregistruoti kadangi noriu paklausti kaip su tais chna ir basma milciukais dazyti? g.gif lyg ant pakelio uzrasyta kad pirma chna o paskui basma dazyti,o is jusu supratau kad viska is karto sumaisyti ir vienu metu tepti.Tai vat toks ir mano klausimelis pirmasis,tikiuosi sulauksiu atsakymo,aciu smile.gif
Atsakyti