Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

Aha, teko ir man girdet, kad vien nuo basmos plaukai juodai zali gaunasi blink.gif .
Bet dabar dar vienas klausimelis man iskilo: vat mano plaukai tai ilgoki, na beveik iki liemens, tai kiek man tu dazu reiks g.gif ??
Atsakyti
Ohoho..gražūs plaukai wub.gif
Mano plaukai kai buvo šiak tiek žemiau pečių, tai 1,5 ( 1 basma, ir 0,5 chna)pakelio buvo per daug..jei iki juosmens..bandau spėti..gal kokių 3 pakelių reiktų g.gif Nors aš tik spėju...
O Body Shop'o pakelis tai didokas, daug didesnis, nei ta basma ir chna kur pakelis apie 1 lt. kainuoja.
Atsakyti
Aciu RASMA uz kimplimenta blush2.gif .
Niekaip neapsisprendziu, tai cia visu ir klausineju kas ir kaip. Kaip ir kokiais kiekiais maisyt tuos dazus, kad norima atspalvi isgaut. O tuos chna dazus is bodyshopo maciau ir jie, nors brangesni, man kelia didesni pasitikejima nei tie uz 1 lita, visgi butu gaila sugadint ilgus plaukus, paskui cray.gif jei nesigautu taip kaip tikejausi.
Nu, zodziu dar nepuolu aklai dazyt, idemiai skaitau jusu vertingus patarimus, semiuosi ziniu smartass.gif ... apie dazyma kolkas tik svajoju ax.gif ...
Atsakyti
Fela drinks_cheers.gif
as irgi kol kas tik skaitau vertingus patarimus. mano plaukai ilgi, iki juosmens beveik, tamsiai rudi. siaip juos karts nuo karto dazau, taciau dabar spalva jau nebe tokia ryski, nes jei dazau, tai maziau plaukam kenkianciais dazais, tad dazai buna beveik be amoniako, o ir saknys jau biski sviesesnes matos. vel reiktu padazyti, paryskinti plaukus, tad nusprendziau si karta augaliniais dazais pabandyti, nes nemazai esu girdejus kaip tai gerai plaukam, nekenkia, plaukai blizga ir t.t. taciau bandyt kol kas neteko. labai noreciau pabandyt su tais dazais is bodyshopo, nes man jie irgi kazkaip kelia daugiau pasitikejimo nei tie is prekybos centru po lita. tuo labiau, kad kazkada banziau chna stiprinancia kauke plaukam, cia siaip, be jokios spalvos, tai plaukai tik issausejo, pasisiause ir viskas. uztai ir klausineju cia kas bande kokius kitokius chna, ar is bodyshopo, bet del bodyshopo tai lyg ir niekas kol kas neatsiliepe unsure.gif
Atsakyti
ngirl gossip.gif
Taip taip, kiek perskaiciau, tai ta paprasta chna uz 1lt tai gal ir pastiprina, bet plauka pasausina ir pasiausia tai jau tikrai. O tuo bodyshopo misiniu daze viena forumiete, tai kiek supratau labai patenkinta, zodziu thumbup.gif .
Nors kitos ir tuo, uz lita dziaugesi, aisku, tai individualu, ne visu plaukai vienodi.
Bent as savo ilgu plauku nusausint tikrai nenoreciau ir jei jau dazysiu chna, tai kokybiska, o butent tokia kolkas man atrodo is bodyshopo. mirksiukas.gif
Atsakyti
rolleyes.gif
na, as kazkur uz poros savaiciu ruosiuos dazyti, tai dar palauksiu, paskaitinesiu ir galiausiai turbut ta is bodyshopo nusipirksiu smile.gif
Fela, jei anksciau isbandysi, butinai parasyk atsiliepima mirksiukas.gif
Atsakyti
ar su chna galima isgaut ugnine raudona spalva?
2metus dazau su cheminiais - bet problema tokia iskilo - prie saknu raudona kaip reikiant, o galai kas kart vis juodesni daros cry.gif
noreciau tolygiai nusidazyt, tai ar tiktu toks scenarijus
1. visus plaukus nubalinti
2. nusidazyti chna (ar gaunas raudona g.gif )
naturali mano spalva - juoda i pilkuma - tai tuos kaskart reiktu irgi balinti? ir taip visalaik, kad intensyvi spalva butu? patarkit, please...
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 05 25, 19:54)
Aha, teko ir man girdet, kad vien nuo basmos plaukai juodai zali gaunasi  blink.gif  .
Bet dabar dar vienas klausimelis man iskilo: vat mano plaukai tai ilgoki, na beveik iki liemens, tai kiek man tu dazu reiks  g.gif  ??



QUOTE(ngirl @ 2005 05 25, 21:37)
Fela drinks_cheers.gif
as irgi kol kas tik skaitau vertingus patarimus. mano plaukai ilgi, iki juosmens beveik, tamsiai rudi. siaip juos karts nuo karto dazau, taciau dabar spalva jau nebe tokia ryski, nes jei dazau, tai maziau plaukam kenkianciais dazais, tad dazai buna beveik be amoniako, o ir saknys jau biski sviesesnes matos. vel reiktu padazyti, paryskinti plaukus, tad nusprendziau si karta augaliniais dazais pabandyti, nes nemazai esu girdejus kaip tai gerai plaukam, nekenkia, plaukai blizga ir t.t. taciau bandyt kol kas neteko. labai noreciau pabandyt su tais dazais is bodyshopo, nes man jie irgi kazkaip kelia daugiau pasitikejimo nei tie is prekybos centru po lita. tuo labiau, kad kazkada banziau chna stiprinancia kauke plaukam, cia siaip, be jokios spalvos, tai plaukai tik issausejo, pasisiause ir viskas. uztai ir klausineju cia kas bande kokius kitokius chna, ar is bodyshopo, bet del bodyshopo tai lyg ir niekas kol kas neatsiliepe unsure.gif



QUOTE(Fela @ 2005 05 25, 22:12)
ngirl    gossip.gif
Taip taip, kiek perskaiciau, tai ta paprasta chna uz 1lt tai gal ir pastiprina, bet plauka pasausina ir pasiausia tai jau tikrai. O tuo bodyshopo misiniu daze viena forumiete, tai kiek supratau labai patenkinta, zodziu    thumbup.gif  .
Nors kitos ir tuo, uz lita dziaugesi, aisku, tai individualu, ne visu plaukai vienodi.
Bent as savo ilgu plauku nusausint tikrai nenoreciau ir jei jau dazysiu chna, tai kokybiska, o butent tokia kolkas man atrodo is bodyshopo.    mirksiukas.gif



na paskaicius, jusu svaiciojimus tai juokas ima... smile.gif

Skristi, nusisviesinus ir nudazius su chna gausi apelsino spalva oranzine ryskiai, raudona neisgaus tikrai. taigi, atsargiai, kad po to neverktum... raudona spalva isgausi tik cheminiais dazais. nors yra kazkokiu ir augaliniu, indenai juos naudoja, bet pas mus ju nera pirkti.

Fela,
chna Body shope tikrai nera geresnes kokybes, tiesiog manau, jog ji su priedais tam tikrais, gal net ir cheminiais, kurie suminkstina plaukus. nepuolu to tvirtinti, nes nezinau, bet jei spalvu gama ryski, tada tikrai su chemija ir tai nebe ta chna ir jos poveikis kitas.
O jei gaunasi sokoladine spalva, tai ten bus chna su Basma.


Del sausumo, chna netinka toms, kurios turi sausus plaukus, nes truputi pasausina, taigi, jei turit ne sausus plaukus, tai drasiai dazykites. bet siaip tai sausuma lengvai pataiso kondicionierius, nes mano plaukai sausi.

kitas dalykas, jei dazai daznai, tada tikrai pasauses, o jei dazysi kas tris savaites, tai pirmas pora dienu plaukai atrodys sausi, nes tada pigmentas isigerineja i plauka. kitas dienas jau viskas bus normos ribose. smile.gif

basma tikrai viena naudojama nudazo su zaliu atspalviu. ja reikia naudoti tik su chna.

Del isgaunamu atspalviu

ant kitos puses chna pakelio yra lentele kokius atspalvius galite isgauti. bet siaip tai labai individualu, nes priklauso nuo plauku storio, spalvos ir dazymo laiko.

taigi, jei turite sviesesnius plaukus niekada negausite identisko rezultato, net ir laikydamos tiek pat minuciu dazus. nes chna net ir tos pacios firmos gali kartais visai nenudazyti. nezinau su kuo tai susije, bet dazausi 8 metus su chna ir teko su tuo susidurti. Siaip ziurekite galiojimo laika, kuo sviezesne, tuo didesne tikimybe, kad gausis rezultatas intensyvesnis smile.gif

basma sumaisius su chna ivairiais santykiai galima isgauti ivairius atspalvius rudus.

Del teigiamo poveikio plaukams: tikrai naikina pleiskanas, plaukas pastoreja (chna ir basmos padengiancio plauka sluoksnio deka), darosi zvilgantis ir sveikesnis. realiai nera nei vienos geresnes chemines priemones. mano giminaites jau isbande kruvas brangiu kapsuliu plaukams, mokejo po 300 lt, bet vis tiek padare isvadas, kad chna geriausia thumbup.gif thumbup.gif



Atsakyti
Na va, nusidažiau aš plaukus su chna iš Body shopo ax.gif Pirkau šokoladinę spalvą. Plaukai dabar labai gražiai blizga, tačiau nepasakyčiau kad labai pašokoladino mano plaukų spalvą doh.gif Mano plaukai buvo rudi, norėjau dar sodresnės spalvos, bet aš lyg ir įžvelgiu kažkokį auksinį-ryžą atspalvį dabar ant savo rudų plaukų blink.gif gal man paranoja biggrin.gif

Ir dar tas dažymo procesas kažkoks siaubas - labai sunku užtepti dažų masę ant plaukų, chna krenta gabalais, trupa, byra - visą butą su sese prišiukšlinom blink.gif Geriau jau kirpykloj dažyčiausi, bet kažin ar apsiimtų g.gif Ir plius dar reikia kokias 3val. cha palaikyti, tai kirpykloje tiek laiko nesedėsi.

Tai net nežinau kokias išvadas galėčiau pateikti: terlionės su dažymu, spalva gaunasi įtartina, paskui negalima dažyti kitais dažais. Nors šiaip Body shopo chna tikrai geros kokybės - chemijos sudėtyje nėra: sezamo aliejai, kavos pupelės berods įeina, natūralūs komponentai visi.
Atsakyti
QUOTE(Wajda @ 2005 05 26, 09:16)
Na va, nusidažiau aš plaukus su chna iš Body shopo  ax.gif  Pirkau šokoladinę spalvą. Plaukai dabar labai gražiai blizga, tačiau nepasakyčiau kad labai pašokoladino mano plaukų spalvą  doh.gif Mano plaukai buvo rudi, norėjau dar sodresnės spalvos, bet aš lyg ir įžvelgiu kažkokį auksinį-ryžą atspalvį dabar ant savo rudų plaukų  blink.gif  gal man paranoja  biggrin.gif

Ir dar tas dažymo procesas kažkoks siaubas - labai sunku užtepti dažų masę ant plaukų, chna krenta gabalais, trupa, byra - visą butą su sese prišiukšlinom  blink.gif Geriau jau kirpykloj dažyčiausi, bet kažin ar apsiimtų  g.gif Ir plius dar reikia kokias 3val. cha palaikyti, tai kirpykloje tiek laiko nesedėsi.

Tai net nežinau kokias išvadas galėčiau pateikti: terlionės su dažymu, spalva gaunasi įtartina, paskui negalima dažyti kitais dažais. Nors šiaip Body shopo chna tikrai geros kokybės - chemijos sudėtyje nėra: sezamo aliejai, kavos pupelės berods įeina, natūralūs komponentai visi.



per mazai vandens ipylei, padarei per tirsta mase, jei visur issidrabste smile.gif
na, kaip ir spejau tai su ivairiais priedais ta chna, na, vadinasi taip pat draisia galima naudoti kondicionierius, alieju plaukams ir po to, taigi, efektas gale bus tas pats ir su chna be priedu smile.gif nes plauko blizgesys atsiranda ir po chna be priedu.

Auksinis atspalvis visada bus, jis nuo chna. nebent chna detum labai mazai, bet nezinau kas tada gausis...galimas variantas prideti papildomai basmos, bet tada bus juodesnis rudumas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 05 26, 09:24)
per mazai vandens ipylei, padarei per tirsta mase, jei visur issidrabste smile.gif


g.gif gal ir tikrai per mažai vandens įpyliau. Bet baisu, kad daugiau įpylus varvės dažai. Nors gal dėl to ir nenusidažė taip gerai, būčiau daugiau vandens įpylusi, būtų ir dažai geriau įsigėrę g.gif
Atsakyti
Nu doh.gif kiek vargo del to grozio.. 000189.gif
Gal geriau palaukt sidabro sruogu, nors bus ka maskuot, o kol kas pabut naturaliai... tongue.gif
Atsakyti