Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažymas su chna

QUOTE(Ugniaplaukė @ 2005 05 25, 14:27)
as perku prekybos centre IKI po 79ct, dazausi jau 8 metus...realiai ji tik pakuota skirtingu firmu, o sudetis ta pati - chna milteliai  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif
jei kas nors kur nors matote skirtingu spalvu palete  tai yra su chemija...
ar bespalve chna, tai isivaizduoju, kad isimamas is jos pigmentas, bet kaip suprantu, tai daroma tik chemikalu pagalba...  schmoll.gif  schmoll.gif


Aš jei su natūralia chna dažau, tai kartais laikau per naktį, o jei su ta spalvota - tik nepilną valandą... bet abiejų rezultatas man thumbup.gif daug geriau už bent kokius dažus. Plaukai stipresni ir storesni pasidaro...
Atsakyti
Turiu dar vieną klausimėlį. kai dažai su cheminiais dažais (aš dažau juodai), tai labiausiai mane nervina kai apsidažo visa skūra aplinkui. Ar dažanr su chna irgi taip būna g.gif
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2005 05 25, 14:30)
o kur perkate ta su dumbliais arba mineralais, ir ta rusiska raudoname pakelyje? rolleyes.gif


Aš pirkau Iki Minsko pardės rūsy yra papigiaiskos kosmetikos parduotuvė. Tai ten visokių yra,...
Atsakyti
MEXIKA, o maisant puse chna ir 1 basmos tamsi sikolado gaunasi g.gif ??? Nes as noriu tamsaus sokolado spalvos, na kad paryskintu mano naturalia plauku spalva help.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Matyte @ 2005 05 25, 13:32)
Turiu dar vieną klausimėlį. kai dažai su cheminiais dažais (aš dažau juodai), tai labiausiai mane nervina kai apsidažo visa skūra aplinkui. Ar dažanr su chna irgi taip būna g.gif




nusiplauna po pirmo karto, dar pirma karta skalaujant galva, be to chna dazo ne juodai smile.gif
Atsakyti

va ir mane domina tas is bodyshopo ir maisyt nieko nebereikia, kaip tik yra sokoladine spalva. Beto paprasta chna sako labai nusausina plauka, o tas misinys is bodyshopo dar su alyvuogiu aliejum, tai tipo visai nesausina plauku g.gif ??
Labai noreciau pabandyt!
Ir dar kas per plauku spalva gaunasi kai chna pradeda plautis, ar nenuryzeja blink.gif ?? Mano naturalus tamsus tai nenoreciau likt ryza???
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 05 25, 14:33)
Aš pirkau Iki Minsko pardės rūsy yra papigiaiskos kosmetikos parduotuvė. Tai ten visokių yra,...


Aš saviškę perku Kalvarijų turgaus parduotuvėlėje, ten visokios rusiškos kosmetikos yra...
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 05 25, 14:34)
va ir mane domina tas is bodyshopo ir maisyt nieko nebereikia, kaip tik yra sokoladine spalva. Beto paprasta chna sako labai nusausina plauka, o tas misinys is bodyshopo dar su alyvuogiu aliejum, tai tipo visai nesausina plauku  g.gif  ??
Labai noreciau pabandyt
Ir dar kas per plauku spalva gaunasi kai chna pradeda plautis, ar nenuryzeja  blink.gif ?? Mano naturalus tamsus tai nenoreciau likt ryza???

Tai ir liksi tamsi,bent jau man taip būna,tiesiog nusiplauna spalva ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 05 25, 14:34)
va ir mane domina tas is bodyshopo ir maisyt nieko nebereikia, kaip tik yra sokoladine spalva. Beto paprasta chna sako labai nusausina plauka, o tas misinys is bodyshopo dar su alyvuogiu aliejum, tai tipo visai nesausina plauku  g.gif  ??
Labai noreciau pabandyt!
Ir dar kas per plauku spalva gaunasi kai chna pradeda plautis, ar nenuryzeja  blink.gif ?? Mano naturalus tamsus tai nenoreciau likt ryza???



kur tau smile.gif
jie tik igaus varini arba auskini atspalvi, bet juk nenusviesins plauku, tik truputi patamsins, jei ilgai laikaysi... 2-3 h.
Atsakyti
Labai aciu merginos, kad apsvietet nemoksa blush2.gif ! Na, jei tikrai ryza netapsiu tada thumbup.gif .
Ir dar, jei noriu but tamsesne, o ne auksine, tada matyt reikia geriau det maziau chna. Pvz, 0.5 chna / 1 basma ??
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 05 25, 13:54)
MEXIKA, o maisant puse chna ir 1 basmos tamsi sikolado gaunasi  g.gif  ???  Nes as noriu tamsaus sokolado spalvos, na kad paryskintu mano naturalia plauku spalva  help.gif  ...


TAip,as maisau puse pakelio chna ir pakeli basmos,nes pas mane plaukai truputi ilgesni,o jei tavo trumpi taio gali porcija per pus mazint mirksiukas.gif Gaunuosi sokoladine,na pieniskai sokoladine,bet ne juodai sokoladine
Atsakyti
QUOTE(Fela @ 2005 05 25, 17:10)
Labai aciu merginos, kad apsvietet nemoksa  blush2.gif ! Na, jei tikrai ryza netapsiu tada  thumbup.gif .
Ir dar, jei noriu but tamsesne, o ne auksine, tada matyt reikia geriau det maziau chna. Pvz,  0.5 chna / 1 basma ??


Visai geras derinys. Bet nedažyk vien basma, nes tada gausis juoda, bet su žaliu atspalviu ax.gif Ant mano kailio išbandyta smile.gif
Atsakyti