Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(darlia25 @ 2013 10 11, 15:17)
VAISTINE

ATSILIEPKITE MAMYTE, KURI BUVO UZSAKYMA ATSIUNTUSI MAN I EMAIL blush2.gif  4u.gif galite ir kitos parasyti jei reikia UMCKALOR mirksiukas.gif  smile.gif

yra ir kitu prekiu-Weleda, Livera, Bioderma ir t.t 4u.gif siuntimas i Lietuva 10.90 euru, kuri ir dalinames mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 12 spalio 2013 - 20:15
Sveikos, merginos 4u.gif Buvau šiandien Gariūnuose ir demarus mačiau, tai gal kam bus įdomu-tie rudi batai, kur Oliukės foto yra (jei aš gerai suprantu apie kuriuos kalba eina-tie prie vyr. botų) vyriški. Jų ir dydis didelis ir šiaip matosi, kad vyriški, nors nuotraukoje visai kitaip atrodo. O šiaip vaikiški batukai labai faini, pašiltinimas labai smagus, batukai gražiai pasiūti, bet gal Jūs ir pačios visa tai žinot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2013 10 12, 07:37)
Skaitau skaitau bet lyg ir nematau kaip bus su snowmen  unsure.gif Ar čia iš karto jau žvalgytis kito modeliuko mastau.gif

tik raudoni ir likuciai


QUOTE(leone @ 2013 10 12, 12:33)
tai reik Oliukei kokia torta kepti ir siusti, ir prasyt  blush2.gif

bigsmile.gif galit ir sugundyti biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 12, 19:10)
Iš kur tiek surinkt ax.gif , pati viena košės tai nevirsiu... Tiek to kažkada mačiau tokį pardavinėjant, vieną nusipirkt išeis pigiau, kad ir 50 lt. kainuojantį lotuliukas.gif

man 10reiktu biggrin.gif galiu parinkti, tik kad tik siusiu, nes Vilniaus pakrasty gyvenu, gal butu galimybe Antakalny perduoti, bet negarantuoju 4u.gif i knabeklis@gmail.com
Atsakyti
Mamytės, kažkuri gyrėt šią vyrišką striukę, ar atitinka dydį gal pasakytumėt, ar nėra ji labai trumpa blush2.gif
http://www.sportsdir...olcode=60858022
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 12, 19:55)
koks skirtumas provincija ar ne, juk jus ne viena is kito miesto. manau is miesteliu kai perka, vistiek persiuntinetu, koks skirtumas ar is didesnio miesto sius ar mazesnio. tikrai kiek nera didelis. jama ir po 5vnt buna, tai drasiai surinktumet.

ta pati norejau rasyt, kad jei is kitu miestu galima dalintojai deze siust, kuri isdalintu, bet jau cia savanores reiktu ax.gif kazka panasaus kaip su demarais...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sanet: 12 spalio 2013 - 20:53
QUOTE(lina0612 @ 2013 10 12, 19:56)
Perku, jei nedidelis krepsiukas, prasom, junkites
Prijungsiu tiek, kad siuntimas nebeaugtu
Dabar 8,33 mirksiukas.gif
el pasta turbut zinot mirksiukas.gif


Uzsakyta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga000 @ 2013 10 12, 14:59)
Siandien kaip tik Gariunuose buvom pas ta vyruka, bent jau as jokiu moterisku batu nemaciau. Tik vyrisku guminiu jau didumas  doh.gif


buvau ir as siandien gariunuose. Spec ieskojau to diedules biggrin.gif buvo tikrai moteriski. tik mane labiau domino vaikiski. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2013 10 12, 21:40)
man 10reiktu biggrin.gif galiu parinkti, tik kad tik siusiu, nes Vilniaus pakrasty gyvenu, gal butu galimybe Antakalny perduoti, bet negarantuoju 4u.gif i knabeklis@gmail.com

Tris siųsit? Daugiau nežinočiau kur dėt ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2013 10 12, 21:11)
Sveikos, merginos  4u.gif Buvau šiandien Gariūnuose ir demarus mačiau, tai gal kam bus įdomu-tie rudi batai, kur Oliukės foto yra (jei aš gerai suprantu apie kuriuos kalba eina-tie prie vyr. botų) vyriški. Jų ir dydis didelis ir šiaip matosi, kad vyriški, nors nuotraukoje visai kitaip atrodo. O šiaip vaikiški batukai labai faini, pašiltinimas labai smagus, batukai gražiai pasiūti, bet gal Jūs ir pačios visa tai žinot  4u.gif

Va va,man jie labai patiko,nuvariau ir sakau duokit man tos lotuliukas.gif moteriskus,o jis ziuri ir sako,kad moteriskais neprekiauja,aisku nepatikejau,bet poto ziuriu o gi stovi mano grazuoliai,tik kad dydis koks 46, va tada ir supratau ,kad as liksiu be batu doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti