Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(Irikira @ 2013 10 12, 12:34)
Norfoj 40% zaislams, yra ir kalbanciu Tomu, nepatiko, kad po kiekvieno pakartojimo jis issijungia, tada reik spaust letena,Tomas sako ne ne ne,tada kalbi ir Tomas pakartoja. O gal tokia demo versija  g.gif



QUOTE(Bardana @ 2013 10 12, 16:23)
o Norfoj tie katinai minksti? biggrin.gif  Nes esu macius kazkur LT tai tokius vien plastamase.

Pirkau praeitais metais, na nelabai zaide, paslepiau. Cia apie ji snekejot, issitraukiau, jau kaip ir idomu turetu but, tai bijo jo lotuliukas.gif Musu pakartoja gal kokius 3-5 kartus, po to issijungia

Apziurejau siandien Norfoj ta katina. Tai jis visai kitoks, nei pernai is UK gavau schmoll.gif Paspaudinejau, paciupinejau, tai toks nerimtas pasirode ax.gif
Buvo dar vienas likes Parkas outlet Norfoj. Pamaciau ji todel, kad sededamas ten rekavo biggrin.gif matys "parejus" sistema gal.. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bardana @ 2013 10 12, 15:23)
o Norfoj tie katinai minksti? biggrin.gif  Nes esu macius kazkur LT tai tokius vien plastamase.

Pirkau praeitais metais, na nelabai zaide, paslepiau. Cia apie ji snekejot, issitraukiau, jau kaip ir idomu turetu but, tai bijo jo lotuliukas.gif Musu pakartoja gal kokius 3-5 kartus, po to issijungia

Minkstas, manoji zaidzia telefone su juo,tai oj kaip patinka, bet vakar jos ir nesuzavejo, ji isvis bijo minkstu zaislu kur ar dainuoja, ar kalba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2013 10 12, 12:34)
Norfoj 40% zaislams, yra ir kalbanciu Tomu, nepatiko, kad po kiekvieno pakartojimo jis issijungia, tada reik spaust letena,Tomas sako ne ne ne,tada kalbi ir Tomas pakartoja. O gal tokia demo versija  g.gif


O parduotuveje ne tokie katinai?
http://www.masinis.l...campaign=Spalis
Atsakyti
Mamukai, gal yra kokia vokiečių maisto prekių parduotuvė kurioje galima pačioms apsipirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 12, 16:09)
manau odiniams batams tepalas tas  biggrin.gif


nebutinai odiniams mirksiukas.gif super croksus atnaujina, ir siaip dermantina, ir apskritai ne tik batams jis - tinka baldams, rankinems, striukems. Kadangi jo pagrindas naturalus biciu vaskas - neisdziovina odos, o ja pamaitina, minkstina, impregnuoja (tikrai gerai), tad druskos ziema nebaisios. Jis bespalvis - bet kaip keista bebutu - spalva atgaivina, atnaujina, paslepia nezymius ibrezimus. Batus reikia tepti labai negausiai, 2 kart i savaite pakanka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(uoga000 @ 2013 10 12, 16:40)

va kokius pirkom pernai smile.gif

http://www.smythstoy...8b-c050075813d1
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 12, 17:17)
nebutinai odiniams mirksiukas.gif  super croksus atnaujina, ir siaip dermantina, ir apskritai ne tik batams jis - tinka baldams, rankinems, striukems. Kadangi jo pagrindas naturalus biciu vaskas - neisdziovina odos, o ja pamaitina, minkstina, impregnuoja (tikrai gerai), tad druskos ziema nebaisios. Jis bespalvis - bet kaip keista bebutu - spalva atgaivina, atnaujina, paslepia nezymius ibrezimus. Batus reikia tepti labai negausiai, 2 kart i savaite pakanka thumbup.gif

Aš irgi noriu to stebuklingo tepalo ax.gif . Gal ir man kas parduotų ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 12, 17:49)
Aš irgi noriu to stebuklingo tepalo ax.gif . Gal ir man kas parduotų ax.gif ?


pamirsau pamineti - kad butent sis tepalas mugese kainuoja 45-50 lt (priklauso nuo miesto) - o mes ana lygtai po 8 buvom pagave (pigiausiai), bet cia dideli kieki jau reik pirkt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 12, 18:06)
pamirsau pamineti - kad butent sis tepalas mugese kainuoja 45-50 lt (priklauso nuo miesto) - o mes ana lygtai po 8 buvom pagave (pigiausiai), bet cia dideli kieki jau reik pirkt 4u.gif

Gal ir dabar kada gaudysit ax.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 12, 18:20)
Gal ir dabar kada gaudysit ax.gif ?


nereik ten gaudyt schmoll.gif , perki ir psio - reik surinkt daug norinciu (max 80) - kad gautusi gera kaina 4u.gif Pirkome is cia:

http://www.ebay.co.u...984.m1438.l2649

dabar ziuriu perkant 40 vnt - kaina iseina 9,40 kazkur 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 12 spalio 2013 - 17:24
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 12, 17:20)
Gal ir dabar kada gaudysit ax.gif ?



tai parinkit 40vnt, ten jau nebloga kaina irgi gaunasi.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 12, 17:22)
nereik ten gaudyt schmoll.gif , perki ir psio - reik surinkt daug norinciu (max 80) - kad gautusi gera kaina 4u.gif Pirkome is cia:

http://www.ebay.co.u...984.m1438.l2649

dabar ziuriu perkant 40 vnt - kaina iseina 9,40 kazkur 4u.gif

turiu ir as sita, patiko ir man ax.gif ir batams ir rankinukui ir striuke odine tepiau rolleyes.gif
Atsakyti