Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(saulute32 @ 2013 10 12, 14:40)
kuo jis stebuklingas ir kokia kaina? bigsmile.gif

Guli stalciuj, batai blizga biggrin.gif O ka as zinau, nepamenu jau po kiek pirkom, pasiulykit jei prisimenat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 10 12, 13:46)
Skanios tos saldainės ir dėžutės puikiai panaudojamos, bet kad baisiai brangios, pernai ėmiau dvi per masinę psicchozę  biggrin.gif .... net be persiuntimu gavosi apie 32-33lt  blush2.gif
ar niekam šiemet nereikia stebuklingo batų tepalo ?  ax.gif

Taip, perkant be nuolaidos, t.y. po 5 GBP su visais mokesčiais panašiai ir gaunasi. Dar žiūrint kiek prsijungia pasidalinti shipą, tuiui mokestį. Nuo daugiau besijungiančių, tuo mažesnė kaina gaunasi.
Papildyta:
QUOTE(gretusiu @ 2013 10 12, 14:34)
Niu suskaiciuosim mano visciukus kita savaite, po kiek deze gavosi per vezejus, nes vakar drauge dar sampunu uzsake ir i ta pati krepsi sudes.

As turiu viena nauja dezute, jei kam reikia - i AZ  mirksiukas.gif

Gera ta jūsų draugė 4u.gif
Be abejo kad jums gausis pigiau, juk pirkot po 3,5 GBP ir sutaupėt mokesčiams (shipas, pakavimas) mažiausiai 6 svarus smile.gif
Atsakyti
gal kas noretu prisijungti prie mangooutlet Vilniuje? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 12, 10:27)
bet tai kainos mes nezinome, jei vyriski suagusiu guminiai pasiltinti nuo 120lt, tai moteriski gali buti ir brangesni. tai crocsai pigiau gaunas per akcijas  biggrin.gif


Siandien kaip tik Gariunuose buvom pas ta vyruka, bent jau as jokiu moterisku batu nemaciau. Tik vyrisku guminiu jau didumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 10 12, 14:41)
Guli stalciuj, batai blizga biggrin.gif O ka as zinau, nepamenu jau po kiek pirkom, pasiulykit jei prisimenat  4u.gif

nezinau as po kiek pirkot ir koks jis isvis. kame stebuklai. pirma kart isgirdau tai sudomino, gal ir man reik biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 12, 11:57)
gaila pas mus ju nera verysad.gif kokia ju kaina? pas mus tik mazi, gal sprindzio dydzio, raktu pakabukai. o ir neatkartoja tik leidzia visokius garsus paspaudus pilva.


siaip tai ir as neiskart radau, nes padeti visai kitoj pusej nei zaislai, net ne su mazais kartu, tai gal ir pas jus kazkur yra smile.gif 79,99 katinukas kainuoja
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2013 10 12, 15:45)
siaip tai ir as neiskart radau, nes padeti visai kitoj pusej nei zaislai, net ne su mazais kartu,  tai gal ir pas jus kazkur yra smile.gif 79,99 katinukas kainuoja

as juos irgi siandien maciau ax.gif paciupinejau ir padejau g.gif nesusigundziau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2013 10 12, 15:45)
siaip tai ir as neiskart radau, nes padeti visai kitoj pusej nei zaislai, net ne su mazais kartu,  tai gal ir pas jus kazkur yra smile.gif 79,99 katinukas kainuoja

ne, pas mus provincijoj maza Norfa ir zaislu visai nedaug. o cia kaina be nuolaidos ar jau su nuolaida? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2013 10 12, 12:46)
ar niekam šiemet nereikia stebuklingo batų tepalo ?  ax.gif

Rimtai kas per tepalas? ir dar stebuklingas? jauciu man reiktu g.gif
Atsakyti
QUOTE(~me2za~ @ 2013 10 12, 15:05)
Rimtai kas per tepalas? ir dar stebuklingas? jauciu man reiktu  g.gif



manau odiniams batams tepalas tas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 12, 14:57)
ne, pas mus provincijoj maza Norfa ir zaislu visai nedaug. o cia kaina be nuolaidos ar jau su nuolaida? g.gif

Be nuolaidos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Irikira @ 2013 10 12, 11:34)
Norfoj 40% zaislams, yra ir kalbanciu Tomu, nepatiko, kad po kiekvieno pakartojimo jis issijungia, tada reik spaust letena,Tomas sako ne ne ne,tada kalbi ir Tomas pakartoja. O gal tokia demo versija  g.gif


o Norfoj tie katinai minksti? biggrin.gif Nes esu macius kazkur LT tai tokius vien plastamase.

Pirkau praeitais metais, na nelabai zaide, paslepiau. Cia apie ji snekejot, issitraukiau, jau kaip ir idomu turetu but, tai bijo jo lotuliukas.gif Musu pakartoja gal kokius 3-5 kartus, po to issijungia

Atsakyti