Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 11, 22:12)
ne ne ne, bet jau pradedu galvot kad man reikia. Nors ten bunant taip neatrode  biggrin.gif


bigsmile.gif nu bet faini tie batai tikrai, o kai tokia kaina...griekas ir neimt butu zinok rolleyes.gif
Man kas aktualu tokie kasdieniniai (vaikus i darza ir su suniu po laukus tampyt pats tas lotuliukas.gif )
Atsakyti

pirksiu www.fragrancedirect.co.uk siusiu tiesiai i lt. priimsiu kelias panelias su nedideliais krepsialiais siuntimo islaidom pasidalint 4u.gif Kaunas galiu persiust.

Pirksiu SD Kaunas, rinksiu kad galeciau panaudoti 10% nuolaida Kaunas, jei mazai prekyciu galiu persiust 4u.gif O gal yra kas Kaune renka prisijungciau bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 10 12, 08:57)
bigsmile.gif nu bet faini tie batai tikrai, o kai tokia kaina...griekas ir neimt butu zinok rolleyes.gif
Man kas aktualu tokie kasdieniniai (vaikus i darza ir su suniu po laukus tampyt pats tas lotuliukas.gif )



bet tai kainos mes nezinome, jei vyriski suagusiu guminiai pasiltinti nuo 120lt, tai moteriski gali buti ir brangesni. tai crocsai pigiau gaunas per akcijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 11, 22:23)
taigi va - kad dezuciu pirkt sazine neleidzia, gaila pinigu kazkaip (ne man ju reik, darbo priemonem susidet) - o cia save apgaut galima - juk perki saldainius, ne dezes lotuliukas.gif  - bet vistiek man brangu - net kilo ner, o kaina blush2.gif

o as ju deti neturiu kur blush2.gif vis suvalgom ir metu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 12, 10:37)
o as ju deti neturiu kur  blush2.gif  vis suvalgom ir metu  biggrin.gif

Nu geras biggrin.gif
Aš pirmą kartą pirkau tuos saldainius, bet va dėžutės labai simpatiškos - tikrai atrasiu ką į jas dėti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 12, 10:37)
o as ju deti neturiu kur  blush2.gif  vis suvalgom ir metu  biggrin.gif

Tai jūs nemiskit prigaulsim arba pasakykit kur išmetat lotuliukas.gif
Atsakyti
mes irgi naudojame, metalines gerai papouosaliukams vaikiskiems ar kurybiniams rinkiniams. plastmasiniuose siulus laikau.o nuo tbs didziuju rinkiniu kartonines irgi gerai suejo i spinta uzdaroma, smulkmes atrusiavau, ir sudejau i jas, o dar ir kvepia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 10 12, 10:45)
Nu geras  biggrin.gif
Aš pirmą kartą pirkau tuos saldainius, bet va dėžutės labai simpatiškos - tikrai atrasiu ką į jas dėti  blush2.gif

Kad mes jau pora metu jas valgom tai kam reikejo jau turim lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(lili* @ 2013 10 12, 10:51)
Tai jūs nemiskit prigaulsim arba pasakykit kur išmetat  lotuliukas.gif

Jokiu problemu nuo siandien nemesim thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija-777 @ 2013 10 11, 19:49)



4u.gif dar laukiu,prasom junkites! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azalija-777 @ 2013 10 12, 11:13)
4u.gif  dar laukiu,prasom junkites! 4u.gif


o kiek siuntimas g.gif nes man kaip nemokanciai amazonu naudotis niekas neaišku biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Murcikai, as galvojau kad apie juos va rase,jog 38 g.gif
Nors vakar labai daug skaiciau kol vijausi tema ir gal susimaisiau tada g.gif

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 11, 19:52)
nu vis kazko nedaklausiu  biggrin.gif paklausiau del visa ko tu pilku pasiltintu botu, kur raso ale iki -30 ir vyrisku paprastu ir su oda. Nu bet moterisku tai ne  biggrin.gif

P.S. tu pilku pasiltintu urmine kaina 38 lt



Atsakyti
mane tai domina moteriski batai, rudi berods, tai kaip suprantu ju kainos tai neklause g.gif
Atsakyti