Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(Kriiste @ 2013 10 11, 22:12)
Saldainiai dzin, bet kaip man tu dezuciuuuuu reik doh.gif

biggrin.gif

man tai atrodo 25lt už tokį kiekį saldainių labai nebloga kaina ax.gif na kažką pan nusipirkt Kalėdom pvz auklėtojai kokiai ar šiaip ax.gif atrodo tikrai gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 11, 21:51)

Oliuke, o patvirtinima visiem issiuntet? man atleke is gmail keistas laiskas, bet tik siandien, kad kazkas su nukeliavimu mano laiskucio ne oki. Tai ko tais galvoju, kad visai nenukeliavo iki jusu g.gif kaip dabar zinoti g.gif
na bet jei jau man nepasiseke ir liksiu ant ledo, gal daugiau tokiu bus ir susikoperuosim antram reisui pas ta zmogeli. nuo kiek poru jau pas ji urmines kainos? gal galima bus jo kontaktus? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 10 11, 22:23)
biggrin.gif

man tai atrodo 25lt už tokį kiekį saldainių labai nebloga kaina  ax.gif  na kažką pan nusipirkt Kalėdom pvz auklėtojai kokiai ar šiaip  ax.gif  atrodo tikrai gerai  ax.gif


as norfoje skaniu sladainiu randu po 12-14-16 lt uz kg, o cia kg ner unsure.gif Dovanot aukletojom ar mokytojom - juk dazniausiai renkamos ir perkamos grupines dovanos - tad kazkaip nebesipleciu blush2.gif ir siaip nedovanojam nieko - nebent smulkmena kokia, cia jau nebe smulkmena blush2.gif
Atsakyti
gal kas noretu prisijungti mytoys.de - pirksiu po pusvalandzio 4u.gif
advento kalendoriams -20% siandien paskutine diena
http://www.mytoys.de...ca02.11/3103530

vilnius
zebriuk@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(SaM*PauLi @ 2013 10 11, 21:52)
Ajajai....Ju neimsit turbut, nia? lotuliukas.gif

ne ne ne, bet jau pradedu galvot kad man reikia. Nors ten bunant taip neatrode biggrin.gif

QUOTE(dushianerami @ 2013 10 11, 22:25)
Oliuke, o patvirtinima visiem issiuntet? man atleke is gmail keistas laiskas, bet tik siandien, kad kazkas su nukeliavimu mano laiskucio ne oki. Tai ko tais galvoju, kad visai nenukeliavo iki jusu g.gif  kaip dabar zinoti g.gif
na bet jei jau man nepasiseke ir liksiu ant ledo, gal daugiau tokiu bus ir susikoperuosim antram reisui pas ta zmogeli. nuo kiek poru jau pas ji urmines kainos? gal galima bus jo kontaktus?  blush2.gif

taip. Kaip ir rasiau turejote sulaukti "ok"
nuo 20 poru
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 11, 22:12)
ne ne ne, bet jau pradedu galvot kad man reikia. Nors ten bunant taip neatrode 

ale tikrai simpatiški atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 11, 22:23)
taigi va - kad dezuciu pirkt sazine neleidzia, gaila pinigu kazkaip (ne man ju reik, darbo priemonem susidet) -

Turiu kokias 4rias tuščias celebration dežes, jeigu labai reikia galiu padovanot, nes mes jų niekur nenaudojam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2013 10 11, 23:38)
Turiu kokias 4rias tuščias celebration dežes, jeigu labai reikia  galiu padovanot, nes mes jų niekur nenaudojam  ax.gif


aisku reikia bigsmile.gif
Atsakyti
Uzsakinesiu http://www.unserekleineapotheke.de/
Marijampole. Turiu galimybe perduot i Kauna (mazdaug kas 2sav.) ir jei neskubu, i Panevezi (dabar greiciausiai per Velines, nzn ar spetu iki ju ateit). Pinigus noresiu is anksto.
Tema su nuorodom cia vaistine
uzsakymu laukiu ingamot@yahoo.com
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 12, 00:02)
aisku reikia bigsmile.gif

Gerai, įdėsiu tėčiui kitą savaitę, kokį trečiadienį dežutės bus Panevežyje, parašykit kontaktus į az 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kimora: 11 spalio 2013 - 23:30
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 11, 15:16)
DEMARAI

nebus: pingvinu visu spalvu, furry sidabriniu, nobi visu spalvu

Nauju modeliu kaina vienu dydziu atpigo, kitu padidejo. Tai iki 29 dydzio - 52 lt, 30-35 dydzio 54 lt (buvo atitinkamai 50 ir 55). Kalba eina apie furry, billy modeliukus

furry melyni  ir juodi bus visu dydziu (20-35 dydziai), dabar vienu yra 20-29 d., kitu 30-35
billy ruzavi jau yra visu dydziu, melyni veliau bus. 
avytes kol kas tik pilkos spalvos visi dydziai, rudos bus veliau
doggy dar nera, bet turetu but visu spalvu arba mergaitiska ir berniukiska spalva
joy yra
teddy yra
fuzzi su klaustuku
snow storm pernai metu melsvas modeliukas bus tamsiai pilkas, dar yra zalsvas, rudas bus veliau
cristal modeliuko dar nera, bet turi buti
Mack turi irgi but
Jump tik raudonas
Hannu, swen tikrai kazka tures, bet tik 36/37/38 dydzio

Bendri pastebejimai:
Nauja pasikeitusi snow storm spalva man asmeniskai labai grazi, imsiu savo dukrytei. Nuotraukoje sio modelio batukai atrodo blankesni, nei yra is tikruju.
Jump modeliukas man nepatiko. Ta juostele apacioje nesireguliuoja ir ten net ne guma.
Cristal modeliukas realiai pilkas, nzn kodel nuotraukoje toks ale violetinis  biggrin.gif aisku su telefonu fotkinau
Ziauriai grazus pasirode Furry modeliukai  wub.gif ypac melyni. Realiai tamsesni nei foto
Pafotkinau ir vyriskus, kainos nuo 120 lt. NERENKU

IR IS VISO JOKIU UZSAKYMU PAPILDYMU NEPRIIMU. PAKEISIM TIK MODELIUKUS, KURIU NERA. BATU IR TAIP KRUVA, TAD JEI NORITE GALITE DARYTI ATSKIRA UZSAKYMA. YPAC KUR PO 8-10 PORU IMA. IR NEREIKES LAUKTI, NES SU TOM SASKATOM BISKI UZTRUKSIM. BET PER 2 SAVAITES TURETUME VISKA TURETI. IMSIME DALIMIS PAGAL TAI KAS BUS. LABAI PRASAU NERASYTI/NEKLAUSINETI NEESMINIU DALYKU  ax.gif SUSITVARKOM IR PAMIRSTAM

KAS UZSAKE NOBBY (VISU SPALVU), KENNY (VISU SPALVU) IR FURRY BALTUS, GALITE JAU DABAR SIUSTI KA VIETOJ SITU MODELIUKU NORESITE. SU KITOM SUSISIEKSIU ASMENISKAI. TUREKITE KANTRYBES IR NERASYKITE BE REIKALO. ACIU

naujos nuotraukytes cia http://public.fotki.com/Oliukee/demar/
spaltazodis demarai
visom linkiu geros dienos  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Skaitau skaitau bet lyg ir nematau kaip bus su snowmen unsure.gif Ar čia iš karto jau žvalgytis kito modeliuko mastau.gif
Atsakyti
Pirkau sia striuke GAP STRIUKE, jei kuri ruosiates pirkt gal info pravers. Vidus uzpildytas 80rpoc. pukai, 20proc.plunksnos. Nuo striukes pazastu sonuose uzpildo praktiskai nera ir kas keisto ji skirta 165cm ugiui. Ko ju psl nera parasyta. Bet kadangi pirkau dukrai ant 164cm tai tiko idealiai, atrodo labai graziai thumbup.gif . Kaina gavosi 280Lt ax.gif
Ir dar jei megstate nesiot su dirzu netiks, nes is apacios toks siek tiek raukimas kaip gumeles eina, tai uzsisegus striuke ir uzsirisus dirza ties pilvu toks kaip balionas pasidaro issipucia striuke doh.gif , tai supratau kodel is priekio manikene parodyta atsegta striuke biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NNata: 12 spalio 2013 - 08:24