Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 11, 17:15)
buvusi melsva, gal grafito kokia skaitosi  smile.gif tokia i juoduma, pilksva. Siaip rudi graziausi, bet pernai turejom. Noretusi bent spalvos kitos biggrin.gif

kurie? biggrin.gif virsutiniai tamsesni ar apatiniai tie melsvi kazkokie? blush2.gif
http://public.fotki..../wp-000352.html
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 11, 16:54)
man rodos, kad kazkurios parduotuves su groceries nedraugauja su pa  g.gif

o jus per Tukis perkat?
Atsakyti
QUOTE(tinaby @ 2013 10 11, 17:03)
Nelabai pagelbėsiu, nes bandžiau prieš kelis mėnesius susitarti su Tesco, kad pridėtų adresą. Gal 5 emailais apsikeitėm ir vis "prašau, atsiprašau, ačiū, kad parašėte, apgailestaujame, perduosime kitam skyriui, pranešime", bla bla bla... iki šiol nepridėjo PA adreso doh.gif Belieka siaubti ASDA Groceries  rolleyes.gif


Ot zarazos sad.gif Aš dabar pasižiūrėjau, kad jie rašo possible reasons that we will be unable to deliver to your address:The address you are shopping with is a registered business address Jie ten ką, H&M liga susirgo? Nervina, tikrai/ Nooooriu saldainių... Asdoj PA adresu Celebrationsų nebėra, tikrinu gana dažnai, kol kas neatsirado. Yra tik Roses ir Heroes.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2013 10 11, 17:07)
aš tai asdoj nematau iš vis saldainių  biggrin.gif  biggrin.gif  gal kuri nuorodą parodytumėt..
Valyte_7- na aš per PA pirkau ir su swedo kortąž kol kas lyg gerai..ale padariau pristatymą neskubų,tai nežinau ar viskas tikrai gerai bus su pristatymu biggrin.gif


O kaip prisiregistruot biggrin.gif ??????
koki ten postcoda rasyt reikia? kur New customer

Atsakyti
ka daryti, kad E5 kasike rodytu eurais o ne svarais, refresinu ir niekas nesikeicia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2013 10 11, 16:59)
ka daryti, kad E5 kasike rodytu eurais o ne svarais, refresinu ir niekas nesikeicia  doh.gif



o kam jums eurais? g.gif
Atsakyti
o ne pigiau gaunasi eurais?


QUOTE(Murčikas @ 2013 10 11, 17:00)
o kam jums eurais?  g.gif

Atsakyti
QUOTE(linaj @ 2013 10 11, 17:00)
o ne pigiau gaunasi eurais?



nezinau, niekad nepirkau is e5 eurais, bet less10 bandziau, rode suma eurais, o galutiniame apmokejime vistiek paeme svarais. e5 kaina is 5 svaru pasikeicia i 5.73eurus, bent jau man tai veikia eurai, bet kainos parasytos salimais £5.00 (€5.73).
Atsakyti
Jeigu atsiras pora norinčių pasidalinti shipą ir mokestį Tukiui, vakare pirksiu Asda saldainius. Didžiųjų dėžių neleidžia daugiau kaip 6 vnt. pirkt, mažųjų leidžia neribotai http://groceries.asd...ct/910000855429. Pristatymą rinksiuosi pirmadieniui. Atkreipkite dėmesį, kad nežinome iki kada galioja nuolaidos.
Varėna, kam tinka, galiu persiūsti per lp express terminalą (per tarpmergaicių.lt 6,49 Lt, žinoma, jei dar galios ta kaina)
Atsakyti
as ta matau kai salia parasyta, bet paciame kasike like svarai

QUOTE(Murčikas @ 2013 10 11, 17:05)
nezinau, niekad nepirkau is e5 eurais, bet less10 bandziau, rode suma eurais, o galutiniame apmokejime vistiek paeme svarais. e5 kaina is 5 svaru pasikeicia i 5.73eurus, bent jau man tai veikia eurai, bet kainos parasytos salimais £5.00 (€5.73).

Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 11, 15:17)
VAISTINE

ATSILIEPKITE MAMYTE, KURI BUVO UZSAKYMA ATSIUNTUSI MAN I EMAIL blush2.gif  4u.gif galite ir kitos parasyti jei reikia umckalor mirksiukas.gif  smile.gif

uzsakysiu pirmadieni-siandien nebespejau blush2.gif
dalinames siuntima i lietuva (11euru) is uzsakanciuju skaiciaus
reklama group.gif
20 ml umckalor 4,95
100 ml umckalor 17,95
eucabal balsam
balzamai, aliejai inhaliacijoms
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 10 11, 17:51)
Ot zarazos sad.gif Aš dabar pasižiūrėjau, kad jie rašo possible reasons that we will be unable to deliver to your address:The address you are shopping with is a registered business address Jie ten ką, H&M liga susirgo?  Nervina, tikrai/ Nooooriu saldainių... Asdoj PA adresu Celebrationsų nebėra, tikrinu gana dažnai, kol kas neatsirado. Yra tik Roses ir Heroes.

O jus per Tuki bandot is Tesco?
Atsakyti