Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

Šiandien vakare pirksiu SD Vilniuje 4u.gif
Atsakyti
siandien tik perskaiciau kokios cia aistros vire, tai pati visa pikta dabar sedziu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzemute: 11 spalio 2013 - 13:57
skubiai kas ieskojote Umckalobao didelio kiekio???
www.bio-apo.de uzsakiau, bet umckalobao nebebuvo doh.gif ( o pinigelius man jau pervede doh.gif
taigi is kitos vokieciu vaistines tariuosi kad atsiustu 4u.gif 4u.gif 4u.gif , prisijunkite del siuntimo ( 11 eur siuntimas ir umckalor 4.95 eur 20 ml, 100 ml-17.95eur) i az 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 11 spalio 2013 - 13:59
Priimkite kas nors su 10svaru prie GEORGE uzsakymo:)
Atsakyti
Iš kur perkate dydelių dydžių drabužius vyrams?
SD, tesko rūbai ir george jau peržiūrėta. Ga dar ką patarsit?
Atsakyti
DEMARAI

nebus: pingvinu visu spalvu, furry sidabriniu, nobi visu spalvu

Nauju modeliu kaina vienu dydziu atpigo, kitu padidejo. Tai iki 29 dydzio - 52 lt, 30-35 dydzio 54 lt (buvo atitinkamai 50 ir 55). Kalba eina apie furry, billy modeliukus

furry melyni ir juodi bus visu dydziu (20-35 dydziai), dabar vienu yra 20-29 d., kitu 30-35
billy ruzavi jau yra visu dydziu, melyni veliau bus.
avytes kol kas tik pilkos spalvos visi dydziai, rudos bus veliau
doggy dar nera, bet turetu but visu spalvu arba mergaitiska ir berniukiska spalva
joy yra
teddy yra
fuzzi su klaustuku
snow storm pernai metu melsvas modeliukas bus tamsiai pilkas, dar yra zalsvas, rudas bus veliau
cristal modeliuko dar nera, bet turi buti
Mack turi irgi but
Jump tik raudonas
Hannu, swen tikrai kazka tures, bet tik 36/37/38 dydzio

Bendri pastebejimai:
Nauja pasikeitusi snow storm spalva man asmeniskai labai grazi, imsiu savo dukrytei. Nuotraukoje sio modelio batukai atrodo blankesni, nei yra is tikruju.
Jump modeliukas man nepatiko. Ta juostele apacioje nesireguliuoja ir ten net ne guma.
Cristal modeliukas realiai pilkas, nzn kodel nuotraukoje toks ale violetinis biggrin.gif aisku su telefonu fotkinau
Ziauriai grazus pasirode Furry modeliukai wub.gif ypac melyni. Realiai tamsesni nei foto
Pafotkinau ir vyriskus, kainos nuo 120 lt. NERENKU

IR IS VISO JOKIU UZSAKYMU PAPILDYMU NEPRIIMU. PAKEISIM TIK MODELIUKUS, KURIU NERA. BATU IR TAIP KRUVA, TAD JEI NORITE GALITE DARYTI ATSKIRA UZSAKYMA. YPAC KUR PO 8-10 PORU IMA. IR NEREIKES LAUKTI, NES SU TOM SASKATOM BISKI UZTRUKSIM. BET PER 2 SAVAITES TURETUME VISKA TURETI. IMSIME DALIMIS PAGAL TAI KAS BUS. LABAI PRASAU NERASYTI/NEKLAUSINETI NEESMINIU DALYKU ax.gif SUSITVARKOM IR PAMIRSTAM

KAS UZSAKE NOBBY (VISU SPALVU), KENNY (VISU SPALVU) IR FURRY BALTUS, GALITE JAU DABAR SIUSTI KA VIETOJ SITU MODELIUKU NORESITE. SU KITOM SUSISIEKSIU ASMENISKAI. TUREKITE KANTRYBES IR NERASYKITE BE REIKALO. ACIU

naujos nuotraukytes cia http://public.fotki.com/Oliukee/demar/
spaltazodis demarai


visom linkiu geros dienos 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
VAISTINE
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 11, 14:57)
skubiai kas ieskojote Umckalobao didelio kiekio???
www.bio-apo.de uzsakiau, bet umckalobao nebebuvo  doh.gif ( o pinigelius man jau pervede doh.gif
taigi is kitos vokieciu vaistines tariuosi kad atsiustu 4u.gif  4u.gif  4u.gif  , prisijunkite del siuntimo ( 11 eur siuntimas ir umckalor 4.95 eur 20 ml, 100 ml-17.95eur) i az 4u.gif  4u.gif

ATSILIEPKITE MAMYTE, KURI BUVO UZSAKYMA ATSIUNTUSI MAN I EMAIL blush2.gif 4u.gif galite ir kitos parasyti jei reikia umckalor mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 11 spalio 2013 - 14:18
Sveikos,

Kas perka brillo kempineles po 18 vnt?
Gal siuo metu yra kazkur nuolaidu? smile.gif
Atsakyti
Noriu pasitikslinti, is sios parduotuves jau esate gave prekes http://www.beautyatcreightons.co.uk/ ? Patikima? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2013 10 11, 15:17)
VAISTINE

ATSILIEPKITE MAMYTE, KURI BUVO UZSAKYMA ATSIUNTUSI MAN I EMAIL blush2.gif  4u.gif galite ir kitos parasyti jei reikia umckalor mirksiukas.gif  smile.gif


As sakiausi per jus umcalora, ar cia ne apie mane ax.gif

Papildyta:
1. ar yra temuke, kur paprotina blondes, kaip pirkti asdoj?
2. jeigu ne, noriu priserigstruoti, koki postcode reikia rasyt?

Noriu saldainiu verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 11 spalio 2013 - 14:35
QUOTE(valyte_7 @ 2013 10 11, 15:35)
As sakiausi per jus umcalora, ar cia ne apie mane ax.gif

ne-ne apie jus (tiesiog buvo didesnis norimas kiekis, nei buvo galima isideti i krepseli) mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 11 spalio 2013 - 14:38
QUOTE(gaaabriele @ 2013 10 11, 14:27)
Noriu pasitikslinti, is sios parduotuves jau esate gave prekes http://www.beautyatcreightons.co.uk/ ? Patikima? smile.gif

taip , labai tvarkingi siuntiniai. Bet šį kartą man trūko poros prekių
Atsakyti