Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(zuikaa @ 2013 10 11, 13:02)
Tikrai nesamone siandien su george verysad.gif . Net nesiuliau niekam jungtis, nes jau taip stabde, kad tik susidedi ir vel kazkas dingsta. Galiausiai pavyko uzsakyti thumbup.gif


kt karta kd darysit uzsakyma parasykit man i az, ar galeciau duoti ir kitus savo kontaktus. kiek imate uz tarpininkavima?
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2013 10 11, 11:19)
Merginos per kur dabar yra akcija siuntimui Lietuvoje? buvo per plius.lt siuntimui per post24,o dabar ar yra per ka nors? ax.gif  4u.gif

http://spintoje.pasm...blic/text/info/

Kokioj čia pardėj tie saldainiai po 7svarus? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juraciuxx @ 2013 10 11, 14:07)
kiek imate uz tarpininkavima?

Temos PAVADINIMA perskaitom... Kitas klausimas?
QUOTE(elizieja @ 2013 10 11, 14:07)
Kokioj čia pardėj tie saldainiai po 7svarus?  4u.gif  blush2.gif

Morrison. As jau laukiu siuntinio, drauge papirko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 10 11, 15:07)

Gal jau kas siuntete, ar apmoketi gali tik atsiimant prekes, ar gali tuos 3 lt sumoketi siuntejas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo LoveIs: 11 spalio 2013 - 13:13
QUOTE(juraciuxx @ 2013 10 11, 13:07)
kt karta kd darysit uzsakyma parasykit man i az, ar galeciau duoti ir kitus savo kontaktus. kiek imate uz tarpininkavima?

nieko neimu uz tarpininkavima smile.gif . Kartais siulau prisijungti, kai sau kazka perku, kad pasidalinti siuntimo islaidas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikaa: 11 spalio 2013 - 13:14
Gerbiamosios, aš žinau, kad esu visiškai aptingus ir tingiu pati susigalvot, ką parašyti Tesco, kad accounte PA adresas atsirastų. Pasidalinkite, prašau.
Atsakyti

Pirksiu SD Kaunas, rinksiu kad galeciau panaudoti 10% nuolaida Kaunas, jei mazai prekyciu galiu persiust 4u.gif O gal yra kas Kaune renka prisijungciau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 10 11, 14:11)
Temos PAVADINIMA perskaitom... Kitas klausimas?

Morrison. As jau laukiu siuntinio, drauge papirko  thumbup.gif

O gal galima tikslią nuorodą - nerandu tenai, labai prastai atidarinėja psl blush2.gif

QUOTE(LoveIs @ 2013 10 11, 14:12)
Gal jau kas siuntete, ar apmoketi gali tik atsiimant prekes, ar gali tuos 3 lt sumoketi siuntejas?

Mergaitės rašė, kad apmoka tik gavėjas - siuntėjas negali 4u.gif
Atsakyti

pirksiu www.fragrancedirect.co.uk siusiu tiesiai i lt. priimsiu kelias panelias su nedideliais krepsialiais siuntimo islaidom pasidalint 4u.gif Kaunas galiu persiust.

Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 10 11, 14:18)
O gal galima tikslią nuorodą - nerandu tenai, labai prastai atidarinėja psl  blush2.gif
Mergaitės rašė, kad apmoka tik gavėjas - siuntėjas negali  4u.gif

Kad neturiu ax.gif Drauges paprasiau - nuejo i parduotuve, nupirko 10 deziu, sukrove i krepsi, perdave vezejams thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretusiu @ 2013 10 11, 14:24)
Kad neturiu  ax.gif Drauges paprasiau - nuejo i parduotuve, nupirko 10 deziu, sukrove i krepsi, perdave vezejams  thumbup.gif

Aišku, tai čia reik į pačią pardę keliauti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2013 10 11, 09:42)
Po papildymo pirksiu e5p. Dar lauksiu prisijungianciu 4u.gif Vilnius 4u.gif

Nupirkta 4u.gif
Atsakyti