Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

Gal kas renkate dar http://www.pharmashopdiscount.com/fr
geros kainytes Biodermos, Vichy, Uriage, Noreva - reiktu
greitai kooperuotis kol akcijos.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 11, 10:17)
Labai gražių yra pas kiniečius alieexprese, ten mergaitės buvo įkėlusios nuorodas, bet man kai neaktualu mergaitiškos, tai neužfiksavau.

oi ne is ju nenoriu sakytis o dar kol atsius doh.gif jauciu neilgai laikysis tokia siluma, tai reikia greitai suktis su striukyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2013 10 11, 09:23)
oi ne is ju nenoriu sakytis o dar kol  atsius  doh.gif jauciu neilgai laikysis tokia siluma, tai reikia greitai suktis su striukyte  smile.gif

O jums butinai tik naujos reikia ar tinka ir dėvėta? SM skelbimų lentoj galima nebrangiai ir gerų rasti. GAP, UCB....
Atsakyti
QUOTE(Dolita @ 2013 10 10, 10:59)
Gal Klaipėdoje atsirastų norinčių užsisakyti iš
http://www.cocooncenter.co.uk/ ?
Bioderma, Vichy, Avene ir kt. populiari kosmetika.
Reikia surinkti 149eu tada pristatymas būtų nemokamas.
Pinigus rinkčiau iš anksto, nes pas mane ne kreditinė ir užmesti neturėčiau už visas 4u.gif

Užsakyta
Ačiū merginoms, kurios jungėsi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(adžani @ 2013 10 11, 10:30)
O jums butinai tik naujos reikia ar tinka ir dėvėta? SM skelbimų lentoj galima nebrangiai ir gerų rasti. GAP, UCB....

na taip... deveta... ucb vos nenusipirkau suplysusios..gerai kad pries man saskaitos numerio prasant pasake doh.gif o o ilgos norimo ugio vos keleta kurie manes neitin domina...gap trumpos parduodamos ...
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 11 spalio 2013 - 09:41
Merginos, o Asda galima uk adrsesu uzsisakyt - paypal negaliu atsiskaityt doh.gif , o su kortele ar leidzia g.gif .
Ar siunciates i Lt g.gif
Atsakyti
Mergaites, gal kas nors priglaustu su asda saldainiais Vilniuje blush2.gif ax.gif
Buciau labai dekinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Amrinasta @ 2013 10 11, 09:13)
Merginos, o Asda galima uk adrsesu uzsisakyt - paypal negaliu atsiskaityt  doh.gif , o su kortele ar leidzia  g.gif .
Ar siunciates i Lt  g.gif

Uk adresu galima pirkti ir moketi kortele reikia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandraxa @ 2013 10 11, 08:54)
merginos is kur perkate vaikams pukines ziemines striukytes?  smile.gif
reikia panelytei , metro ugio  smile.gif


Aš tokio pat ūgio ieškau jau kuris laikas, kol kas nieko neradau gero g.gif Anei striukių, anei kombinezonų nematau schmoll.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 11 spalio 2013 - 09:39
Po papildymo pirksiu e5p. Dar lauksiu prisijungianciu 4u.gif Vilnius 4u.gif
Atsakyti
priimsiu su krepseliu is SD [SIZE=7]siandien-iki 14 val 4u.gif kaunas, bet galiu ir per post24 siusti
Atsakyti