Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

Mergaitės, aš čia nelabai į temą - bet noriu paklausti kaip ten su Swedbanku iškeisti e-taškus į prizus blush2.gif
Na aš išsirinkau prizą, viską suspaudžiau net nepaskaičius doh.gif Ir dabar noriu sužinoti, kur man ateis patvirtinimas - ar laukti jo e-maile? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 10 10, 18:50)
Mergaitės, aš čia nelabai į temą - bet noriu paklausti kaip ten su Swedbanku iškeisti e-taškus į prizus  blush2.gif
Na aš išsirinkau prizą, viską suspaudžiau net nepaskaičius  doh.gif Ir dabar noriu sužinoti, kur man ateis patvirtinimas - ar laukti jo e-maile?  4u.gif

Taip, po kelių dienų ateina, aš picą užsisakiau bigsmile.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 10, 18:56)
Taip, po kelių dienų ateina, aš picą užsisakiau bigsmile.gif .

o tu velnias doh.gif Kad būčiau žinojusi unsure.gif
Taigi batus paprašiau palikti iki rytojaus ryto, o čia dar to kupono laukti belekiek, galvojau iškart ateis doh.gif
Kaži neitų jų pagreitinti g.gif
Atsakyti
Laba,
noreciau daryti uzsakyma is cia - http://www.beautyatcreightons.co.uk/
jau net krepsiuka buvau susidejus, bet galbut butu norinciu kooperuotis siuntimo mokesciui pasidalinti? jis yra net 10svaru doh.gif (gal jau kurios siuntesi zino, ar nedideja jis nuo svorio, jei musu bus kelios su savo norais?)



Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 10 10, 12:05)
Atsiprasau, nepazinau  blush2.gif  Turbut haskis?  smile.gif  4u.gif

taip wub.gif
Atsakyti
QUOTE(LaimingaMergina @ 2013 10 10, 00:07)
Parinksiu krepsiuka is https://www.sonnen-a...online-shop.de/
Uzsakyma planuoju daryti sekmadieni. 10.13d.
Su klausimais ir t.t. i AZ.
Vilnius  4u.gif

Junkites, mergaites mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal zinote is kur parsisiusti tokias kojines
user posted image
Atsakyti
Panos, prisipažinkit, kas Asda Groceries užlaužėt? biggrin.gif saldainiai po 4 svarus, tai puslapis užlūžinėjo taip, kad neįmanoma žiūrėt!
Ir įdomiai, čia aš kvaila, ar tikrai jau išpirko? Kol neprisiloginini rodo In stock, bandant dėti į krepšį jau išpirkta...
Atsakyti
Ryt imsiu Asda rubelius - jei ka domina - laukiu kompanijos rolleyes.gif Panevezys, persiunciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ladybird4 @ 2013 10 10, 18:15)
Laba,
noreciau daryti uzsakyma is cia - http://www.beautyatcreightons.co.uk/
jau net krepsiuka buvau susidejus, bet galbut butu norinciu kooperuotis siuntimo mokesciui pasidalinti? jis yra net 10svaru  doh.gif (gal jau kurios siuntesi zino, ar nedideja jis nuo svorio, jei musu bus kelios su savo norais?)


siuntimas nuo svorio nebrangeja smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 10 10, 19:11)
Panos, prisipažinkit, kas Asda Groceries užlaužėt? biggrin.gif saldainiai po 4 svarus, tai puslapis užlūžinėjo taip, kad neįmanoma žiūrėt!
Ir įdomiai, čia aš kvaila, ar tikrai jau išpirko? Kol neprisiloginini rodo In stock, bandant dėti į krepšį jau išpirkta...

uzlauzem draugiskai mirksiukas.gif tikrai neispirko,ka tik taisiau orderi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2013 10 10, 18:11)
o tu velnias  doh.gif Kad būčiau žinojusi  unsure.gif
Taigi batus paprašiau palikti iki rytojaus ryto, o čia dar to kupono laukti belekiek, galvojau iškart ateis  doh.gif
Kaži neitų jų pagreitinti  g.gif



nelabai pagreitinsit

kita savaite gausit:)
Papildyta:
QUOTE(wgs @ 2013 10 10, 20:11)
Panos, prisipažinkit, kas Asda Groceries užlaužėt? biggrin.gif saldainiai po 4 svarus, tai puslapis užlūžinėjo taip, kad neįmanoma žiūrėt!
Ir įdomiai, čia aš kvaila, ar tikrai jau išpirko? Kol neprisiloginini rodo In stock, bandant dėti į krepšį jau išpirkta...



Asda veza is artimiausios parduotuves, kai risiloginat, mato is kurios reiktu vezti, o joje ju nebera doh.gif
Nors siaip kai kuriose parduotuvese yra, ir neprisiloginus jus jas matote

Daznai taip buna ir ne tik su saldainiais:)
Atsakyti