Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

skubiai darysiu uzsakyma is mytoys.de, siuntimui naudosiu -10 eur koduka
vilnius (galiu persiusti)
rasyti i email'a zebriuk@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zebriuk: 10 spalio 2013 - 14:48
QUOTE(zuikaa @ 2013 10 10, 15:32)
Kadangi vakar ispirko mano nusiziuretus megztinius biggrin.gif , tai tikiuosi, kad rytoj ar sestadieni kazka grazaus imes ir tada pirksiu 4u.gif Vilnius 4u.gif


Ar galesit persiusti I kauna? smile.gif prisijungciau

Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 10, 13:10)

Jergau kad suprasčiau ką čia daryti reikia unsure.gif Skaitaus sąžiningai jau trečią temą nuo pradžios iki galo, bet iki mano galvelės nesuteka ta informacija unsure.gif Taip išeitų kad į LT neatsisiųsiu unsure.gif

QUOTE(saulute32 @ 2013 10 10, 13:41)
o kokio amziaus vaikam perkat? man sesemeciui reikia kazko, bet nesugalvoju ko, o tu poponautu prasmes nesuprantu, ka su jais veikt? blush2.gif  biggrin.gif

Pas mus tragedija dėl puponautų, galvos išū-tos, namuose erdvėlaiviai pridaryti, namai pristatyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Niktė @ 2013 10 10, 15:11)
Jergau kad suprasčiau ką čia daryti reikia  unsure.gif Skaitaus sąžiningai jau trečią temą nuo pradžios iki galo, bet iki mano galvelės nesuteka ta informacija  unsure.gif Taip išeitų kad į LT neatsisiųsiu  unsure.gif


Tiesiai į Lt nesiunčia, tenka nuomotis adresą smile.gif
Atsakyti
Turiu atliekamų puponautų
http://direct.asda.com/Crazee-Jumpin'-...default,pd.html
Jei atsiras norinčių, prašom į a.ž. Tik kainos nepamenu, kiek man gavosi blush2.gif
Jei atsiras norinčių, pakelsiu popieriukus ir paskaičiuosiu 4u.gif
Panevėžys, galėčiau persiųsti + 6 Lt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2013 10 10, 15:04)
Ar galesit persiusti I kauna?  smile.gif prisijungciau

persiusciau, jei apmokate pasto islaidas 4u.gif Lauksiu krepsiuko 4u.gif
Atsakyti
Gal kas renka užsakymą iš ep5? prisijungčiau su keliomis prekėmis.
Atsakyti
QUOTE(Kristiniux @ 2013 10 10, 15:23)
gal kuri žadat užsakinėt iš amazon.co.uk, arba pati galiu užsakyt, pasidalintume siuntimą tiesiai į Lt,reikia 1 daikto, per tukį jo vieno ir  nelabai apsimoka siųstis, gal sakau tiesiai į LT jei dar prisidėtų kas mirksiukas.gif  prisireikė Angry Birds  biggrin.gif


O konkrečiai tokio reikia? Turiu kažką panašaus į šį http://shopomir.ru/f...g/pre1_1145.jpg, jei domina, namie nufotografuosiu. Neišpakuotas, tik transportavimo metu dėžė labai smarkiai susilamdė, tad dovanai netiktų. Parašykit AŽ, jei susidomėsite.
Atsakyti

pirksiu www.fragrancedirect.co.uk siusiu tiesiai i lt. priimsiu kelias panelias su nedideliais krepsialiais siuntimo islaidom pasidalint 4u.gif Kaunas galiu persiust.
Atsakyti
Labas,
Noriu paklaust ar kas dar užsakinėjat umcalor? Man reikia labai ir ne vieno.
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2013 10 10, 16:59)
Turiu atliekamų puponautų
http://direct.asda.com/Crazee-Jumpin'-...default,pd.html
Jei atsiras norinčių, prašom į a.ž. Tik kainos nepamenu, kiek man gavosi blush2.gif
Jei atsiras norinčių, pakelsiu popieriukus ir paskaičiuosiu 4u.gif
Panevėžys, galėčiau persiųsti + 6 Lt smile.gif

Jūsų až pilna ax.gif Aš noriu blush2.gif
Atsakyti
Siandien velai vakare pirksiu mytoys.de,jei yra norinciu jungtis rasykit az 4u.gif
pasidalinsim 3.95eur siuntima 4u.gif
Dar galioja 20% advento kalendoriams 4u.gif
Vilnius,kitur galesiu persiusti 4u.gif
Atsakyti