Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(Maja Di @ 2013 10 10, 13:59)
Jums ir nereikia suprast bigsmile.gif , svarbu vaikai supranta. Aš nei tų bakuhanų, nei bilbleidų, nei kito š nesupratau, o vaikam tai auksas savu laiku buvo doh.gif . Dabar tie "ant bangos" ax.gif . Šešiamečiui, mana, tiks mirksiukas.gif .

bigsmile.gif

QUOTE(valyte_7 @ 2013 10 10, 14:13)
Mistika biggrin.gif , bet saugo juos, kaip auksinius kiausinius, net mano 1.5 m pupa taikosi is seses privatizuot

bigsmile.gif
nu reik su sese pasitart, ar palaimins ji tokia dovana biggrin.gif
Papildyta:
tai cia jau toks zaidimas su jais http://www.youtube.c...h?v=ZAluHx1VOHg ? biggrin.gif maniau kad jie kaip nors tarpusavy bent lenktyniauja biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, noriu paklausti kaip tas siuntimas-spintoje pas mama-apmoka tik gavejas 3Lt ar gali sumoketi ir siuntejas? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 10, 14:30)

tai cia jau toks zaidimas su jais http://www.youtube.c...h?v=ZAluHx1VOHg ? biggrin.gif maniau kad jie kaip nors tarpusavy bent lenktyniauja biggrin.gif


aha jie dar begioja, mušasi lotuliukas.gif lotuliukas.gif

mano mažajai 9men tai patinka kaip jie barška lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2013 10 10, 14:34)
aha jie dar begioja, mušasi  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

mano mažajai 9men tai patinka kaip jie barška  lotuliukas.gif

azkoks apsurdiskas zislas lotuliukas.gif
as savo 8 men mazajai net nerodau ju kad nusuvalgytu. 4 turi trimete is mazimos gavus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vlastimila @ 2013 10 10, 13:31)
Sveikos, noriu paklausti kaip tas siuntimas-spintoje pas mama-apmoka tik gavejas 3Lt ar gali sumoketi ir siuntejas? 4u.gif


tik gavejas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 10, 13:30)
bigsmile.gif
bigsmile.gif
nu reik su sese pasitart, ar palaimins ji tokia dovana biggrin.gif
Papildyta:
tai cia jau toks zaidimas su jais http://www.youtube.c...h?v=ZAluHx1VOHg ? biggrin.gif maniau kad jie kaip nors tarpusavy bent lenktyniauja biggrin.gif



na, mes zaidziam daug zaidimu, maniskei patinka delioti is ju vardus, raideles, arba kaip mozaika piesinukus nedidelius. po to jinai su jais zaidzia, kaip su lelem, cia mama, cia teits, cia piktas dede. dar loveliu darome ir ziurnalu, su gumyte susukus, kieno pirmas nuriedes, mokomes boksta statyti is ju i auksti. dar sustacisu ant stalo zaidziame boulinga su jais. zodziu veiklos uztenka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 10, 12:05)
Nebus, tik banko pavedimo mokestis, ne kartą pirkau per sving. Bet atkreipkit dėmesį, kad kuponas galioja perkant ne mažiau kaip už 50 lt.

Sunkokai man su tuo sving blush2.gif doh.gif , apsipirkau biggrin.gif o kaip dabar apmoketi ta saskaita ?
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 10, 14:43)
Sunkokai man su tuo sving blush2.gif  doh.gif , apsipirkau  biggrin.gif  o kaip dabar apmoketi ta saskaita ?

Ateis laiškas iš sving su sąskaita mirksiukas.gif .
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 10, 14:47)
Ateis laiškas iš sving su sąskaita mirksiukas.gif .

Aciu tada laukiu biggrin.gif
Atsakyti
Is e5p niekas nerenkat? smile.gif
Atsakyti
www.bio-apo skaiciuosis po 1 eur siuntimas i lt. skaiciukus atsiusiu po 16 val visoms 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kuri žadat užsakinėt iš amazon.co.uk, arba pati galiu užsakyt, pasidalintume siuntimą tiesiai į Lt,reikia 1 daikto, per tukį jo vieno ir nelabai apsimoka siųstis, gal sakau tiesiai į LT jei dar prisidėtų kas mirksiukas.gif prisireikė Angry Birds biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2013 10 10, 14:08)
Is e5p niekas nerenkat? smile.gif

Kadangi vakar ispirko mano nusiziuretus megztinius biggrin.gif , tai tikiuosi, kad rytoj ar sestadieni kazka grazaus imes ir tada pirksiu 4u.gif Vilnius 4u.gif
Atsakyti