Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 10, 11:48)
nono.gif cia mano suniukas  biggrin.gif


Atsiprasau, nepazinau blush2.gif Turbut haskis? smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 10, 11:49)
Mamkos bandet kuri pirkti su tuo 30lt kuponu ?
http://www.toybox.lt/
nes ji taiko tik perkant sving budu  g.gif  nebus kokiu papildomu mokesciu  g.gif

Nebus, tik banko pavedimo mokestis, ne kartą pirkau per sving. Bet atkreipkit dėmesį, kad kuponas galioja perkant ne mažiau kaip už 50 lt.
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2013 10 10, 11:10)
Bet ar realu neturint informacijos apie zmogu (vardas, pavarde, saskaitos nr...ir t.t) paskusti VMI? Gauna laiska i emaila, bele...@gmail.com, kuris galejo buti sukurtas bet kokio bomzo is Bangladeso ir buvo viesai paskelbtas ir kuris  egzistuoja tik savaite. Kodel ne i oficialu emaila, nurodyto VMI puslapyje? Tam kad paskusti reikia kazkokiu duomenu apie zmogu turbut, (o ne avataro su vilku ir emailo priklausancio neaisku kam) kad ta zmogu patikrinti? Saskaitos nr Oliuke neskelbs, nes ji nerinks tu pinigu. Nematau kaip prie jos galima prisikabinti  g.gif  Ir ar galima tokia informacija be duomenu sudominti VMI?  4u.gif

isvis cia man rodos parase is lempos kuri viena is tu kas sm prekiauja demarais ir viskas, tikejos issigas ir nebepirks cia mum tu batu o mes pulsim pas ja pirkt cool.gif
man regis turetu kazkaip eit patikrint is kokio IP adreso siustas laiskas ir is kokio IP adreso sm'e raso demaru pardavejos. man rodos su kazkurios IP adresu sutaptu biggrin.gif
tik va nezinau kaip imanoma tai paziuret blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 10, 11:07)
isvis cia man rodos parase is lempos kuri viena is tu kas sm prekiauja demarais ir viskas, tikejos issigas ir nebepirks cia mum tu batu o mes pulsim pas ja pirkt cool.gif
man regis turetu kazkaip eit patikrint is kokio IP adreso siustas laiskas ir is kokio IP adreso sm'e  raso demaru pardavejos. man rodos su kazkurios IP adresu sutaptu biggrin.gif
tik va nezinau kaip imanoma tai paziuret blush2.gif  biggrin.gif


Kai pakilo visas sitas sarsalas tai ir mano mintis buvo, kad is pavydo...Juk tiek poru nuplauks. Na bet nepagautas - nevagis kaip sako. Is principo tai labai slykstu taip elgtis...Labai.
O patikrinti ip man rodos gali administratoriai.

Dziugiu, kad viskas issiprende ir pades mum pigiau batuku nusipirkt zieminuku vaikam.

Laukiam ziniu del modeliuku tada dabar. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 10, 11:49)
Mamkos bandet kuri pirkti su tuo 30lt kuponu ?
http://www.toybox.lt/
nes ji taiko tik perkant sving budu  g.gif  nebus kokiu papildomu mokesciu  g.gif

nepirkau, bet kupna atsisiunciau tai nesuprantu iki kada galima ji panaudot. taisyklese raso "Žaidimas vyksta nuo 2013 m. spalio 7 d. iki 2013 m. spalio 21 d. 23:59 val." bet tam paciam laiske raso ir kad "Kuponas galioja iki 2013 11 07" tai iki kada istikruju? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 10, 12:18)
nepirkau, bet kupna atsisiunciau tai nesuprantu iki kada galima ji panaudot. taisyklese raso "Žaidimas vyksta nuo 2013 m. spalio 7 d. iki 2013 m. spalio 21 d. 23:59 val." bet tam paciam laiske raso ir kad "Kuponas galioja iki 2013 11 07" tai iki kada istikruju? biggrin.gif

Aš supratau, kad kuponus dalina iki spalio 21d., o panaudoti galima iki lapkričio 7d.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2013 10 10, 12:23)
Aš supratau, kad kuponus dalina iki spalio 21d., o panaudoti galima iki lapkričio 7d.

aaa, matai kaip cia blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 10, 12:05)
Nebus, tik banko pavedimo mokestis, ne kartą pirkau per sving. Bet atkreipkit dėmesį, kad kuponas galioja perkant ne mažiau kaip už 50 lt.

bigsmile.gif o kos tas banko pavedimo mokestis 1,20?
Papildyta:
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 10, 12:30)
aaa, matai kaip cia blush2.gif  lotuliukas.gif

gerai cia thumbup.gif perkant nebrangisu daiktus super kainyte gaunasi thumbup.gif as pora mediniu delionu isimeciau tai gausis po 11lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2013 10 10, 12:32)
bigsmile.gif o kos tas banko pavedimo mokestis 1,20?
Papildyta:

gerai cia  thumbup.gif  perkant nebrangisu daiktus super kainyte gaunasi  thumbup.gif  as pora  mediniu delionu isimeciau tai gausis po 11lt  thumbup.gif

Pagal banko įkainius, man 80 ct, kai pirkau kavą buvo. Beje dabar irgi imk.lt yra gerų nuolaidų kavai per sving perkant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 10, 08:41)
Bet va pupunautų (ar kažko panašaus) kitą kart vėl norėčiau  ax.gif .

O iš kur pirkote puponautus? 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2013 10 10, 10:40)
Renku uzsakyma http://www.pharmashopdiscount.com . Daugelio kosmetikos gamintoju prekes pigiau  4u.gif Siuskit krepselius i gaaabriele@yahoo.com smile.gif BIODERMOS micelininio vandens uzsakymuose nerasykite, jau surinkta tiek kiek leidzia siustis 4u.gif Kaunas, bet galimas ir persiuntimas smile.gif uzsakinesiu greiciausiai siandien vakare smile.gif


gaila ax.gif as kaip tik to vandens ir noreciau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2013 10 10, 12:35)
Pagal banko įkainius, man 80 ct, kai pirkau kavą buvo. Beje dabar irgi imk.lt yra gerų nuolaidų kavai per sving perkant 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti