Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 09, 23:21)
Hmm, is mokesciu nieko nepazistu, bet kaimynas FNTT dirba  bigsmile.gif


Na, va, jau gerai wink.gif
Tiesa, ateičiai - dabar skaitau straipsnius ir temas forumuose panašiomis situacijomis, tai kilo mintis - o naudojantis Paypalu (be automatinių tranzakcijų, o persivedant periodiškai iš PP sau į sąskaitą pinigus) gal situacija kitokia būtų nei su tais pavedimais? Gal tai kažkiek apsaugotų nuo įtarimu komercine veikla?
Atsakyti
smile.gif O as penktadieni pirksiu Sd, kelias mamytes priimsiu, kad nebūtų per didelis atsiuntimo mokestis 4u.gif. Rytoj nuo 11 nebusiu ant rysio, bet penktadieni busiu visa diena. Lauksiu, Alytus. smile.gif
doh.gif Negi dabar nustosime shopintis? tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2013 10 09, 23:37)
Na, va, jau gerai wink.gif
Tiesa, ateičiai - dabar skaitau straipsnius ir temas forumuose panašiomis situacijomis, tai kilo mintis - o naudojantis Paypalu (be automatinių tranzakcijų, o persivedant periodiškai iš PP sau į sąskaitą pinigus) gal situacija kitokia būtų nei su tais pavedimais? Gal tai kažkiek apsaugotų nuo įtarimu komercine veikla?

skaiciau, kad siais metais ypatingai tikrins tuos paypal, moneybookers ir pan.
Atsakyti
Vajei vajei net už galvos susiėmiau paskaičius visa istoriją apie tuos mokesčius doh.gif

Beje, ir man kažkas panašaus buvo unsure.gif Kažkada buvau sumaniusi prekiauti nebrangiais šampūnais, nusipirkau mokamą temą čia SM, galvoju pasižiūrėsiu bent kelias dienas kaip sekasi ir galbūt pirksiu patentą ar kitaip įsiteisinsiu ax.gif Tai jau pirmą dieną temoje viešai pasipylė grasinimai, kad slepiu mokesčius, kad paskųs inspekcijai doh.gif Atšoko noras ir savo galbūt būsimą veiklą vystyti blink.gif

SM - skundikų rojus cool.gif
Papildyta:
Jei reikia žmogaus su SEB, galiu ir aš pinigus parinkti, nieko nebijau lotuliukas.gif
Atsakyti
Parinksiu krepsiuka is https://www.sonnen-a...online-shop.de/
Uzsakyma planuoju daryti sekmadieni. 10.13d.
Su klausimais ir t.t. i AZ.
Vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 09, 22:19)

pletkais nesidomiu, o sitas dalykas buvo aktualus ir pasidomejau kaip yra traktuojami tokie bendri uzsakymai is salies. Ir aisku ne eilines banko konsultantes klausiau, ir aplamai ne banke. O dideles imones darbuotojas tikrai ne viska zino apie imones sauguma ir bendradarbiavima su FNTT  ax.gif


likau nesupratusi?

na bet man tai nesvarbu mirksiukas.gif
Atsakyti
Oliuke,vat noriu padekoti jums kad neisigandote,nemetet jau pradeto darbo ir radote tokia saunia alternatyva.Jeigu tai tikrai buvo VMI, tegul dabar ramiai sau eina gaudyti tu kas milijonines pajamas slepia,o jeigu kokia uzsilenkusi nuo novargio mamania gasdino,tegul dabar eina grauzti nagus. labai lauksime info kam kiek ir kada moketi.
Atsakyti
QUOTE(stauskute @ 2013 10 08, 14:57)
Norejau paklausti del mytoys.de 10 EUR nuolaidos. Ivedus si koduka 4BKM89ZHG56X (kaip pirmam puslapy nurodyta) meta, kad kodas yra negaliojantis. I el. pasta atsiunte tik 5 EUR koduka. Kas neseniai pirkot, gal zinot kaip yra is tikruju ir kaip gauti ta 10 EUR nuolaida.
Va, kaip ir cia raso, kad su newsleter duoda 5 EUR:
http://www.mytoys.de...query=gutschein

Buciau labai dekinga uz patarima.



as irgi ka tik prisireginau www.toyes.de, suteikia tik 5 euru nuolaida, nors pas juos puslapyje aiskiai parasyta, kad suteiks 10 euru.

planuoju daryti nedideli uzsakyma is sio puslapio, rasykite i AZ jei norit prisijungti.
Atsakyti
Taigi pagooglinkit, pirmam psl kodukas jau seniai negalioja, yra tikrai naujų 10 eurų nuolaidai 4u.gif

Aš išvis galvoju prisėsiu kada ir peržiūrėsiu visų parduotuvių sąrašą, nes ten tikrai pasenusi informacija ir dar papildyti daug kuom reikia 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo me2za: 10 spalio 2013 - 00:03
QUOTE(me2za @ 2013 10 10, 01:01)
Aš išvis galvoju prisėsiu kada ir peržiūrėsiu visų parduotuvių sąrašą, nes ten tikrai pasenusi informacija ir dar papildyti daug kuom reikia 4u.gif

Reiketu rinkti pastabas i viena, cituoti zinute ir ja testi visoms, kad kurianciai tema nereiketu atnaujinimu ieskoti per visa sena tema 4u.gif

PRADEDU

www.mymemory.com PAKEITE PAVADINIMA I www.huggler.com, standartinis siuntimas 2.99 svaro
NAUJAS PIRMO PIRKIMO KODUKAS www.mytoys.de ???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretusiu: 10 spalio 2013 - 06:09
Labas rytas, renku uzsakyma is Violey.com, darysiu apie spalio 25 d., kvieciu jungtis. As is Vilniaus, i kitus miestus galiu persiusti.
Savo pageidavimus siuskite: fukse.violey@gmail.com


http://naturkosmetik...ml#comment-4801
Atsakyti
Norfoj Skinijos kojinems - 40% 4u.gif
Atsakyti