Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(Jolė*** @ 2013 10 09, 19:39)
Vat prašom ir prisidėti visos, ramiai ir be jokių čia fiti miti atsikalbinėjimų, nuo Demarų aplamai po petaką, nes tema vien nuo jų lūžta, gerai poničkos gyvenat.
P.S. Oliuke, kaži kodėl man atrodo, kad motina Teresė į tave reinkarnavosi  biggrin.gif

jauciu geriausia butu tiesiai i Jusu saskaita lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(astonja @ 2013 10 09, 20:19)
Sveikos, kadangi esu pasto darbuotoja (is anksto dekoju uz sveikinimus su pasauline pasto diena  biggrin.gif ) pranesu kad nuo lapkricio 1 dienos keisis laisku ir siuntiniu siuntimas, butinai sekite naujienas, nes mes ir pacios nezinom kokie tie skirtumai bus, bet pagrindinis bus tai kad bus atskirta laiskai ir daiktai.

su svente sveikinu 4u.gif nu matomai "korespondencija" taps tikra korespondencija

QUOTE(lina0612 @ 2013 10 09, 20:22)
daug nenukeliauja
suma turi virsyt 50000 lt  mirksiukas.gif
jus tikrai tokiu nesurinksit su batukais mirksiukas.gif

tikrina kaip narkotiku platintojus, jei ateina daug smulkiu pavedimu is skirtingu zmoniu cool.gif

QUOTE(mole @ 2013 10 09, 20:23)
Šios neapmokestinamos pajamos dar vadinamos "suknelių pajamomis". Ale tai negalioja, jeigu mokesčių inspekcija nusprendžia, kad vykdote individualią veikląsmile.gif Šios pajamos apmokestinamos nuo pirmo lito.

Taip konkurentai dažnai skundžia, įsitikinau ne kartą, ir SM ta pati sistema labai gerai veikia:) Tačiau bankas siunčia atsakaitas VMI apie asmenis į kurių sąskaitas pastoviai įplaukia pinigų iš kitų asmenų. Buvau didelė entuziastė bendrų užsakymų, bet po "draugiško" skambučio iš VMI, nustojau siūlyti draugauti perkant bendrai.Ir nesupranta jie tų bendrų užsakymų, man pripažino individualią veiklą. Šiuo metu bylinėjimosi teisme stadija( pinigų ir laiko sąnaudos blink.gif ) Nemanau, kad teismo sprendimas bus man palankus, nes tikrai, kas mums atrodoma elementaru šioje temoje, t.y. geranoriškumas, tikslas sutaupyti ne tik sau, bet ir kitiems, laiko sąnaudos be jokio užmokesčio,  jiems atrodo, kad taip nebūna. Ir nors suorganizavau gal tik 6-7 užsakymus, buvau įtraukta į juodąjį sąrašą.
Manau, kad Oliukė ir anksčiau pirkdavo bendrai, be to, pardavinėdavo vaiko rūbus, ir tų pavedimų sąskaitoje yra pakankamai, kad pradėti patikrinimą. Oliukei patarimas išsaugoti visus laiškus, net SM  temą išsisaugočiauwink.gif Ir neimčiau tų 2 Lt. Kažkaip kitaip viską išspręstumėte. Žodžiu, dovanos Oliukei paštu:)
Kas žino, gal dėl mūsų draugavimo, atsiras atskiras VMI išaiškinimas, o gal net teismo praktiką suformuosim tongue.gif

o jus tik rinkot? nepardavinejot kokiu prekiu paskui? Ir ta vieta del laisku g.gif Ar jus neturite irodymu, kad tai buvo bendri pirkimai ar jie jais netiki?
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 09, 22:27)

o jus tik rinkot? nepardavinejot kokiu prekiu paskui? Ir ta vieta del laisku g.gif Ar jus neturite irodymu, kad tai buvo bendri pirkimai ar jie jais netiki?


is kitos puses - jus irodykit, kad grynais nieko negavot blush2.gif
Atsakyti
Oliuke,o jus patikrinkit ,kas tikrasis laisko siuntejas 4u.gif
Atsidarot pati laiska ,tuomet desinam laisko kampe yra more mygtukas (iskart po replay ) ir jame paspauskit show original Atsidarys naujas langas -panagrinekit siunteja .Nes uzrasyti kad nuo VMI yra nesunku ,o taip matysus ir tikrasisi adresas 4u.gif.Galit atsiusti i az ta printskryna MB sake paziures ar tikrai VMI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anyte_uogyte: 09 spalio 2013 - 21:32
Gal kuri renkat SD? Jungčiausi

VMI laiškų tikrai nesiuntinėja wink.gif Jie paskambina, atvažiuoja, bet el.laiškų tikrai niekam nerašo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cashmere: 09 spalio 2013 - 21:35
as suprantu taip, jei nori irodyt kad zmogus gavo pelna tai turi matyt kad pinigai iplauke bet islaidu nebuvo, tai jei visos susiuncia pinigelius uz batus, oliuke atsiskaiciuoja banko mokescius kurie matomi israse, atsiskaiciuoja pasto islaidas pagal israsytas saskaitas fakturas ar cekius, o visa kita suma kas lieka atiduoda dedei is gariunu kuris israso ceki tokiai sumai kokia ji duoda, t.y jei liko ir su "arbata". Viskas susidengia ir lieka 0.00 Lt ir kaip bevartysi cia jokio pelno ner ir ner prie ko prikibti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ruta7777: 09 spalio 2013 - 21:39
QUOTE(Cashmere @ 2013 10 09, 22:34)
Gal kuri renkat SD?

dabar jau niekas nieko nerinks biggrin.gif ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Pelno gal ir nėra, bet "bizniui daryti" reikia išsiimti patentą, individualią veiklą ir t.t.
Papildyta:
QUOTE(murashke @ 2013 10 09, 22:37)
dabar jau niekas nieko nerinks biggrin.gif  ax.gif  4u.gif


Eiii blush2.gif O aš taip noriu kai ko iš ten
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2013 10 09, 22:39)
Pelno gal ir nėra, bet "bizniui daryti" reikia išsiimti patentą, individualią veiklą ir t.t.
Papildyta:
Eiii  blush2.gif  O aš taip noriu kai ko iš ten

o koks cia biznis jei is jo ner pelno? smile.gif nezinau visu istatymu bet verslas tai pelno siekimas, o cia pelno nesiekiama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ruta7777 @ 2013 10 09, 22:40)
o koks cia biznis jei is jo ner pelno?  smile.gif  nezinau visu istatymu bet verslas tai pelno siekimas, o cia pelno nesiekiama smile.gif

tai matyt reik atidaryt pelno nesiekiancia organizacija lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Cashmere @ 2013 10 09, 22:39)

Eiii  blush2.gif  O aš taip noriu kai ko iš ten

tai pati rinkit smile.gif
Po tokių įvykių, pareina noras sutaupyt ax.gif
Atsakyti
Aš dirbu 3 jose įmonėse buhaltere, ir visose pelno nėra biggrin.gif Bet įmonė įkurt reikia, jei nori pirkt-parduot-perparduot mirksiukas.gif O ar pelnas bus ateitis parodys.. Na aš čia nesikišu smile.gif Man reikia prisijungti prie perkančių iš SD
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cashmere: 09 spalio 2013 - 21:43