Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

Sveikos mergos, senai kalbinau, nors matau nelabai ir besveikos, t.skant nuo Demarų susirgot, bet Šliuserio druskos pagydys smile.gif

Na, nuo spalio mėnesio valstybės tarnautojams algą sumažintą privalo dalinai pagrąžinti į pradinę padėtį, tai kaip jūs manot iš kur pinigų paims? Vat prašom ir prisidėti visos, ramiai ir be jokių čia fiti miti atsikalbinėjimų, nuo Demarų aplamai po petaką, nes tema vien nuo jų lūžta, gerai poničkos gyvenat. O kadangi ir aš esu valstybės tarnautoja, tai galit man išpažintį atlikti - kada ir kiek pardavėt, kiek navaro turėjot, dalinotės su kuo ar vienos susigrobėt. Ir tikslias žinias su vardais, pavardėm, sąskaitų numeriais ir t.t. prašom man laisvanoriškai pranešti, jokių čia Oliukių, Spaliukiu, Kriisti, Murčikų, Saulyčių, Gėlyčių ir t.t., aš čia po vieną nerankiosiu ir nešifruosiu.
Ir šiaip, nuoširdus prisipažinimas ir atgaila - tiesus kelias į bausmės sušvelninimą. Šiek tiek atlaidumo sulauks tas, kas labdarai, t.y. man, paaukojo (galima Demarais).

P.S. Oliuke, kaži kodėl man atrodo, kad motina Teresė į tave reinkarnavosi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,

As ne prie ko, nes demaru nereikia, bet idomu pasidare del tu visu mokesciu. Pati esu vmi dirbusi kazkada, o ka tik pasnekejau su vienu zmogumi is vmi, tai sake, kad drasiai gali pripazinti, o tiksliau itarti, individualia/ekonomine veikla del tokius masiniu pirkimu. O jau kad pelno nedaroma, tai niekas netikes ir labai ilgai teks irodineti, kad taip nera. Dar idomu is ko tas draugiskas laiskas buvo? Nes vmi siaip laiskais neispeja apie patikrinimus, cia kazkas turbut tiesiog pagasdionti nori, na, kad ir tos "konkurentes" unsure.gif Vienu zodziu, geriau turbut nedaryti tokiu masiniu pirkimu, nes jeigu jau vmi is kazkur gauna info, kad kazkas perka daug ivairiu pvz rubu skirtingu dydziu, naturalu, kad ne savo vartojimui, o perpardavimui ir gali prisikabinti, ypac siais laikais, kai reikia zutbut is kazkur mokescius surinkti...
Tai va, tik pasidalinau savo siokiomis tokiomis ziniomis rolleyes.gif
Atsakyti
nu joo...durnai cia buvau pagalvojus. Galvojau pasisiulysiu pinigelius surinkti doh.gif turiu individualia veikla pagal pazyma. Galvojau VMI nesikabintu tikrai. Bet nu nepagalvojau kad manim nepasitikesit. Taip ir buna kai protas is paskos vaiksto biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2013 10 09, 20:26)
pusdieni nebuvau sm ir jau sedziu apsalus  doh.gif jei nepavyks Demarai per Oliuke, tikrai nepirksiu per perpardavinetojus is principo  biggrin.gif  pirksiu tada kitokius kokius nors...


Ir as ta pati pagalvojau, jog nepirksiu is principo, varysiu i Akropoli, arba puiki proga ir iki Vilniaus palekti, tuo paciu draugus ir gimines aplankyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2013 10 09, 19:47)
nu joo...durnai cia buvau pagalvojus. Galvojau pasisiulysiu pinigelius surinkti doh.gif turiu individualia veikla pagal pazyma. Galvojau VMI nesikabintu tikrai. Bet nu nepagalvojau kad manim nepasitikesit. Taip ir buna kai protas is paskos vaiksto biggrin.gif



tai po to gi is jusu vmi paprasys biggrin.gif jei gavot pajamu, tai irgi turesit susimoketi.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2013 10 09, 20:48)
tai po to gi is jusu vmi paprasys  biggrin.gif  jei gavot pajamu, tai irgi turesit susimoketi.


tai as labai daug nurasineju perkamos technikos darbui. Ir pernai isejau beveik ant 0 smile.gif susimokejau vos 40lt smile.gif plius turint individualia veikla viskas vyksta kitaip. Niekas taip idemiai neseka pinigu srautu nes pildoma deklaracija atskleidzia pajamas ir islaidas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 09 spalio 2013 - 19:59
Na , ir man jau nebeaisku. g.gif Pvz. , as su draugem perku kvepalus , jos man grynais sunesa pinigus be jokiu pavedimu. Tai darom , pvz. i metus kokius penkis kartus . Tai ir cia VMI prikibs ? Gal as cia sau kvepalu vonias darausi , koks ju reikalas schmoll.gif , nes pavedimu is svetimu saskaitu nera .......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darvina: 09 spalio 2013 - 20:06
QUOTE(darvina @ 2013 10 09, 21:04)
Na , ir man jau nebeaisku. g.gif  Pvz. , as  su draugem perku kvepalus , jos man grynais sunesa pinigus be jokiu pavedimu. Tai darom , pvz. i metus kokius penkis kartus . Tai ir cia muitine prikibs ? Gal as cia sau kvepalu vonias darausi , koks ju reikalas  schmoll.gif , nes pavedimu is svetimu saskaitu nera .......


muitine bet kada gali prikibti smile.gif jei tik itarima sukels smile.gif pamenu siunciausi suknele kurios verte buvo apie 50usd. gavau is muitines pranesima. nuvaziavus paprase visu pirkimo dokumentu. O vien uz siuntima buvau suplojus gerokai daugiau nei sukneles verte buvo. Bet jiems buvo neidomu - sudejo visa suma ir nuo jos uzdejo muita smile.gif ir dar PVM smile.gif

ai. Matau kad pataiset i VMI smile.gif del jos tai nezinau nieko.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 09 spalio 2013 - 20:16
nu o tai įdomu dabar, jeigu kažkas pasisiūlo surinkti pinigėlius ir jai perveda tas žmogus iš vmi, kuris prisijungė prie užsakymų, tai kartu su Oliuke ir tuos žmones tikrint užsimanys? biggrin.gif paranoja jau biggrin.gif
kažkaip nemalonu.
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2013 10 09, 20:08)
muitine bet kada gali prikibti smile.gif jei tik itarima sukels smile.gif pamenu siunciausi suknele kurios verte buvo apie 50usd. gavau is muitines pranesima. nuvaziavus paprase visu pirkimo dokumentu. O vien uz siuntima buvau suplojus gerokai daugiau nei sukneles verte buvo. Bet jiems buvo neidomu - sudejo visa suma ir nuo jos uzdejo muita smile.gif



tai cia yra normalu, jei suma virsija 75lt, tai pvm skaiciuoja ir nuo kainos ir nuo suntimo kainos kartu sudejus.
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2013 10 09, 19:58)
lotuliukas.gif
jus galvojat jie neturi ka veikt, tik pranesinet  doh.gif

paprasciausiai kaip buvo anksciau rasyta, kazkam nepatiko ir tuk tuk padare  doh.gif

o i skundus VMI turi reaguot

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2013 10 09, 15:00)
o prie ko cia zmoniu piktumas g.gif  jie dirba savo darba, uz ka gauna alga, mato "neaiskias" pajamas ir tikrina - nieko tame baisaus ar blogo schmoll.gif Patikrins, istikins - ir nurims mirksiukas.gif
Papildyta:
kaip kaip - arba patenta turi arba imone ikure mirksiukas.gif gauni pajamas - moki mokescius... Yra istatymas, kad neapmokestinami tik 6000 (ar 9 dabar jau, maisau gal) gautu pajamu, antraip reikia irodyti, kad tai nera verslas...

mokesciai tikrina nes manau tikrai kazkas paskunde, nes juk mes net pinigeliu dar nesumokejom o jau laiskas atejo tai idomu kokiu oagirndu jei ne isskundimo g.gif
Atsakyti