Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų 196 tema

QUOTE(Eglynas9 @ 2013 10 09, 15:01)
Galima susirast Oliukes rašytas žinutes ir paskaityti, kur ji kvietė siųsti užsakymus:

Oliukės žinutė


aciu 4u.gif dabar kai pati perskaiciau visa tema - radau

dar noriu paklausti. Ar Oliuke turi batu kuriuos butu galima pirkti cia ir dabar ar tik pagal uzsakymus daro?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zirzė: 09 spalio 2013 - 14:31
QUOTE(vikruole @ 2013 10 09, 15:20)
O kaip patekti i Oliukes fotkes (kur demar batukai). Nori slaptazodzio. Jau nieko nebesuprantu, net per ji nespejau i pirkima  doh.gif

Tai kokia jūs vikruolė ax.gif ?
Atsakyti
[quote=iewootia,2013 10 09, 15:17]
uzsakinejau is Aliexpress, prekes verte nevirsijo 75 lt.

pagal siuntos nr matau, kad dabar yra atejusi siunta, Rodiunios kelias 9 ir prierasa:

Siunta ruošiama pateikti muitinei. Daugiau informacijos – dažniausiai užduodamų klausimų skiltyje.

Reikia pateikti papildomus dokumentus, kad siunta būtų išmuitinta. Norėdami pateikti dokumentus Lietuvos pašto deklarantams internetu, prašome užpildyti šią formą.

ar as turiu ta forma pildyt ? ir kodel? g.gif

aciu labai!
[/quoute]
As tai buvau virsijus 75 Lt keliais centais doh.gif , tai irgi buvo atejes laiskas, kad reikia ismuitinti. Rasiau jie i emaila, prasiau kad perskaiciuotu is naujo blush2.gif . Bet jie atmete mano prasyma. Po menesio eme ir atsiunte ta siuntini man bigsmile.gif . Tai nezinau kokia cia politika g.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kerinėja: 09 spalio 2013 - 14:31
QUOTE(Kerinėja @ 2013 10 09, 14:06)
Gal kas siandien dar pirksit is everything5pounds.com?  ax.gif
Prisijungciau  bigsmile.gif

Dar nepirkau, truksta prisijungianciu merginu, tad galite jungtis 4u.gif Bandysiu pirkti velai vakare, kai vaikas uzmigs arba, jei bus labai graziu prekyciu, tai rytoj po papildymo 4u.gif
Krepselius galite siusti elenavorobjoviene@gmail.com
Papildyta:
QUOTE(Kotryna28 @ 2013 10 09, 13:46)
Jungčiaus su 2 prekėm iš Klaipėdos.

Lauksiu krepsiuko 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuikaa: 09 spalio 2013 - 14:31
QUOTE(zuikaa @ 2013 10 09, 15:30)
Dar nepirkau, truksta prisijungianciu merginu, tad galite jungtis 4u.gif  Bandysiu pirkti velai vakare, kai vaikas uzmigs arba, jei bus labai graziu prekyciu, tai rytoj po papildymo 4u.gif
Krepselius galite siusti elenavorobjoviene@gmail.com


Ispirko ko man reikejo jau doh.gif . Na ziuresim ka veliau ikels g.gif
Atsakyti
QUOTE(Esmeja @ 2013 10 09, 14:04)
o kiek siuntimas ???

Siuntimas pagal pasto ikainius( apvalinu i didesne puse del pakavimo islaidu):
0,5kg 5lt; iki 2kg 7Lt
Papildyta:
QUOTE(Kerinėja @ 2013 10 09, 14:33)
Ispirko ko man reikejo jau  doh.gif . Na ziuresim ka veliau ikels  g.gif

Gaila, tikekimes ikels dar grazesnio ka:)
Atsakyti
QUOTE(saulute32 @ 2013 10 09, 14:42)
30 Lt nuolaida zaisliukams 4u.gif http://www.toybox.lt/sving/

tai kada jau, Oliuke, numacisu pirma reisa pas dieduka batu? bigsmile.gif

kasdiena po naujiena doh.gif gavau laiska (draugiska), kad mokesciai man patikrinima ruosia cool.gif po tokiu bajeriu tikrai jau noras dingsta kazka ir daryti verysad.gif
Didelis aciu, kas perspejot. Reikes butinai kvituka is musu pardavejo gauti, nebuciau sugalvojus paimti ax.gif Tikiuosi duos, kitaip jau tikrai nepirksiu biggrin.gif

KAS ESATE SU MOKESCIAIS SUSIDURE, GAL PLACIAU PAKOMENTUOTUMETE SITUACIJA? KA DAR REIKES PATEIKTI BE KVITO UZ PREKES/KURA/BANKO MOKESCIUS, SUSIRASINEJIMU. ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2013 10 09, 15:27)
aciu  4u.gif dabar kai pati perskaiciau visa tema - radau

dar noriu paklausti. Ar Oliuke turi batu kuriuos butu galima pirkti cia ir dabar ar tik pagal uzsakymus daro?

Neperskaitėt visos temos jei tokie klausimai kyla, Oliukė batais neprekiauja, o tik nupirks urmu iš gariūnų pardavėjo, kad būtų pigiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2013 10 09, 15:41)
Neperskaitėt visos temos jei tokie klausimai kyla, Oliukė batais neprekiauja, o tik nupirks urmu iš gariūnų pardavėjo, kad būtų pigiau  4u.gif


perskaiciau perskaiciau.tik esu impulsyvi ir nepagalvojusi parasau biggrin.gif kai parasiau paskui ir pagalvojau. bukit geros- padekit susigaudyti. Noriu kainu bet nematau http://www.demar.com...0/51/mammut-s-d
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2013 10 09, 14:37)
kasdiena po naujiena  doh.gif gavau laiska (draugiska), kad mokesciai man patikrinima ruosia  cool.gif po tokiu bajeriu tikrai jau noras dingsta kazka ir daryti  verysad.gif

hm g.gif o tai kokiu pagrindu, kas jiems užkliuvo? g.gif ar dažnai gaunate pavedimus, kad būtų ne sąskaitos papildymas, o "už prekes" "už batus" ir pan, kad būtų galima įtarti kokią prekybą? unsure.gif Juk negali čia dėl batų būti? gi nepirkta dar niekas..
Atsakyti
QUOTE(Zirzė @ 2013 10 09, 15:46)
perskaiciau perskaiciau.tik esu impulsyvi ir nepagalvojusi parasau biggrin.gif kai parasiau paskui ir pagalvojau. bukit geros- padekit susigaudyti. Noriu kainu bet nematau http://www.demar.com...0/51/mammut-s-d

Betgi jau per vėlu, jau užsakymai nuo 12 val. nepriimami 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spaliukė @ 2013 10 09, 15:46)
hm g.gif o tai kokiu pagrindu, kas jiems užkliuvo? g.gif ar dažnai gaunate pavedimus, kad būtų ne sąskaitos papildymas, o "už prekes" "už batus" ir pan, kad būtų galima įtarti kokią prekybą? unsure.gif Juk negali čia dėl batų būti? gi nepirkta dar niekas..


negalvokit kad jie tokie "durni" ir galvoja kad zmogus tredamas x pajamas - pildo saskaita po kazi kiek i menesi - is kur tie papildymai eina? uz ka ir pan... rolleyes.gif
Atsakyti