Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

Oras cia puikus, cia jau dvi dienos, nors siandien buvo ukanota, turiu galvoje Paleokastritsa. Kad ir kaip keista, vanduo visai šiltas čia, net įlįsti nešalta, manau, virš 20. Labai verta imti pasiplaukiojimą su urvais ir saulėlydžiu už 15 eurų, tokių gražių ir įdomių uolienų raštų neteko niekur matyti.
Atsakyti

Tikrai kelias normalus, nėra ko baimintis.

Kelias tikrai geras, mes važiavom pakrante, nes iš Acharavi judėjom.

aciu, mergaites, nuraminot, tik mes ne pakrante, o trumpesniu keliu vaziuosim, kiek supratau.... pakrante dienai pasiliksim....

Atsakyti
Na ką baigėsi mūsų nuostabiosios atostogos. Viskas kuo puikiausiai gyvenome Acharavi Gellina viilage viešbutyje, vieta puiki paplūdimys lyginant su kitais tame miestelyje ir gi puikus gultai nemokami pliažiukas puikus, mūsų kaimynai gyveno kitame viešbutyje tai juokėmės kad autobusu pravažiavom per jų pležiuką nei gultų, penki metrai akmenuoto paplūdimio ir tuo pačiu autobusas dar pravažiuoj biggrin.gif
Papildyta:
Keliones pirkom per ITAKA, brangokai (norėjom pakeliauti sau ramiai) tai buvo nuotykių, ekskursijos metu į Albaniją mus paliko ir išplaukė.... tai pusiau savarankiškai nuplaukėm iki Albanijos, bet paskui prijungė prie lietuvių grupės kadangi buvo puiki gidė Martina, (daug vertingos informacijos pateikė) tai "kompensavo" patirtą stresiuką
Papildyta:
QUOTE(lamasata @ 2018 05 18, 12:17)
<p>Mane irgi domina ekskursija i Albanija,ar verta  ja imti?pasidalinkit savo nuomone kas buvote</p>


Na mums visiems patiko Albanija, nuplukdė į vieną iš gražiausių kurortų-Sarandę, gamta graži, istorija ir gi įdomi , paskui į Butrintį, nemažai laiko praleidom antikiniame mieste kuris vienas iš geriausiai išsilaikiusių Europoje.


Pridėta:

Atsakyti
[quote=audradv,2018 05 21, 00:14]

Be reikalo pergyvenot kaip suprantu mirksiukas.gif
Ar ideget, saules pakako? Sezonas jau prasidejas pas juos ar dar nelabai, kaip su turistu kiekiu?
Atsakyti
Kiek kainavo ekskursija i albanija, ar daug agentūrų siulo?
Papildyta:
Ir ar yra siūlančių ekskursiją i Meteorus, tai domintu labiau. Kokia kaina? Savarankiskai daug vargo nuvykti ir apziureti per diena. Ar siūloma tik sostineje, ar kiekviename kurorte? Pvz, Paleokastricoje jokių pasiūlymų. Dabar keliuosi i ipsos, gal ten bus ko nors, ar reiks vykt i sostine.
Atsakyti

Su Meteorais sunkoka, nes dar ne sezonas truputį. Mažuose miesteliuose(mūsų atveju Roda) agentūros skelbiasi, kad veža prie Meteorų, o kai nori užsakyti, sako, oi, nėra tiek norinčių, nevešim. Iš Kerkyros, manau, tikrai susirinktų pilna grupė. Į Albaniją kelionė irgi tik iš Kerkyros uosto.

Atsakyti
Bet svarbiausia kokio kainos, nors orientaciniai. Jei praso daug, net neieskociau.
Atsakyti

Negaliu pasakyt... Reklaminiam stende parašyta "pigiau, nei kitur". O kadangi paaiškėja, kad nėra tiek norinčių, kad vežtų, tai ir kaina lieka neaiški...

Atsakyti
Sužinojau: i Albanija tik 25 eurai, dideliu laivu ir visai dienai. Ir I salas pietuose taip pat. Antra vertus, ką aš ten ypatingo pamatysiu? Gamtos grazesnes nei Paleokastricoje tikrai ne, o dar yra ir pacioje Corfu ka. ziureti. I Meteora nieks nesiūlo ).
Atsakyti
Aš dėl ekskursijos į Meteoritų vienuolynus bandysiu rašyti čia:
http://www.corfu-met....com/index.html

... tik nematau kainų ir kokiomis kalbomis ekskursijos organizuojamos.
Atsakyti
QUOTE(Eslieu @ 2018 05 21, 11:50)
Kiek kainavo ekskursija i albanija, ar daug agentūrų siulo?
Papildyta:
Ir ar yra siūlančių ekskursiją i Meteorus, tai domintu labiau. Kokia kaina? Savarankiskai daug vargo nuvykti ir apziureti per diena. Ar siūloma tik sostineje, ar kiekviename kurorte? Pvz, Paleokastricoje jokių pasiūlymų. Dabar keliuosi i ipsos, gal ten bus ko nors, ar reiks vykt i sostine.


Mums su Itaka kainavo 45 eurai, vienam . brangoka, bet patiko nes kaip minėjau gidė įdomiai pasakojo ir daug vertingos info


QUOTE(Eslieu @ 2018 05 21, 22:12)
Sužinojau: i Albanija tik 25 eurai, dideliu laivu ir visai dienai. Ir I salas pietuose taip pat. Antra vertus, ką aš ten ypatingo pamatysiu? Gamtos grazesnes nei Paleokastricoje tikrai ne, o dar yra ir pacioje Corfu ka. ziureti. I Meteora nieks nesiūlo ).

Paleokastricoje ir gi buvom gražu, bet Albanija su sava istorija kitokia....nors ir visiškai šalia

Atsakyti
QUOTE(Eslieu @ 2018 05 21, 23:12)
Sužinojau: i Albanija tik 25 eurai, dideliu laivu ir visai dienai. Ir I salas pietuose taip pat. Antra vertus, ką aš ten ypatingo pamatysiu? Gamtos grazesnes nei Paleokastricoje tikrai ne, o dar yra ir pacioje Corfu ka. ziureti. I Meteora nieks nesiūlo ).


Asmeniškai man lygiai kaip Paleokastritsa patiko Sidari ir Agia Gordia.
Atsakyti