Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

QUOTE(pienas @ 2018 04 11, 19:16)
Ačiū. Vadinasi transferis smile.gif

per kur imate transferį?Kose ėmiau tiesiogiai iš hoppa,internete radusi nuolaidų kodą,buvo pigiau nei urkistravel siūlė.
Atsakyti
Aš pabandysiu ryt dėl transferio parašyti.. esu kelis pasirinkusi... bet kitam kompiuteryje išsisaugojau.
Dėl kateriukų nuomos..... užstatą kokį ima?.. Ir jeigu norėtume Paleokastricoje?.. gal kontaktus turite?
Atsakyti
QUOTE(pienas @ 2018 04 12, 20:12)
Aš pabandysiu ryt dėl transferio parašyti.. esu kelis pasirinkusi... bet kitam kompiuteryje išsisaugojau.
Dėl kateriukų nuomos..... užstatą kokį ima?.. Ir jeigu norėtume Paleokastricoje?.. gal kontaktus turite?


mano nuorodoje nuoma ir yra Paleokastricoje, kainas ir užstatą galite pasitikrinti jų puslapyje
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2018 04 12, 19:15)
mano nuorodoje nuoma ir yra Paleokastricoje, kainas ir užstatą galite pasitikrinti jų puslapyje

Ačiū!
Atsakyti
Perziurejau masinu nuomas,jeigu uz mazesne kaina tai visos tokios mazytes masinytes,ar normaliai itraukia i tuos kalnus?ar reikia ziureti galingesne?
Atsakyti
QUOTE(lamasata @ 2018 04 16, 11:53)
Perziurejau masinu nuomas,jeigu uz mazesne kaina tai visos tokios mazytes masinytes,ar normaliai itraukia i tuos kalnus?ar reikia ziureti galingesne?


Traikia traukia, nesijaudinkit. Kreoj irgi mažas vis nuomodavom, problemų nebuvo kalnuose smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelija: 17 balandžio 2018 - 10:14
Labas vakaras, na kadangi mūsų tai pirmoji kelionė tai labai daug klausimų kyla. Gal kam teko apsistoti čia kažin kokie atsiliepimai Hotel Nostos Paradise (ex. Basilia)
Atsakyti
Dar gal kas patarsite ar verta užsisakyti Europos sveikatos draudimo kortelę, ar tiesiog užsisakyti draudimą kur siųlo kelionių agentųra?
Atsakyti

Europietiska draudimo kortele pasidaryti butina,nes ja nemokamai isduoda,po europa mes su ja ir keliaujam,papildomo neimam,o kad butu ramiau aisku galima ir papildoma draudima pasidaryti ypac jei su vaikais.

Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2018 04 23, 22:56)
Dar gal kas patarsite ar verta užsisakyti Europos sveikatos draudimo kortelę, ar tiesiog užsisakyti draudimą kur siųlo kelionių agentųra?


Jei kreditinėmis nesinaudojate, tiksliau jei nepasinaudojote ja pirkdami kelionę (mokėdami apgyvendinimo, skrydžio sumą ar dalį jos) tai taip, išsiimkite ES sveikatos koretelę.
Atsakyti
Ačiū už atsakymus, 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nuomavotės auto iš http://www.corfucars4hire.com/
Kaip suprantu lauks žmogelis oro uoste, ir kažkos dasideda 15 eur. mokestis vietos jei nurodau oruostą, čia turbūt už parkingą jame? Ar draudimas įskaičuotas, nebus jokių papildomų mokesčių prie vietos?
O gal kokią kitą nuomos kompaniją rekomenduosit?
Atsakyti