Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

Jau labai neužilgo vyksime į Paleokastricą wub.gif Ar reikia ten turėti maudytis batus? Ar jų yra vietoje pirkti, o gal geriau tuo iš LT pasirūpinti?
Atsakyti
QUOTE(Andraja @ 2017 05 26, 11:47)
Jau labai neužilgo vyksime į Paleokastricą wub.gif Ar reikia ten turėti maudytis batus? Ar jų yra vietoje pirkti, o gal geriau tuo iš LT pasirūpinti?

Kiek pamenu, dugnas akmenukų, ten keli nedideli pliažai yra, aš batus visada vežuosi, nors galima ir be jų. Vietoje pirkti taip pat yra. Pavydžiu Jums tos salos grožio. Aplankykite mažus kaimelius tiesiai virš Paleo - Lakones, Doukades, nuostabūs vaizdai į visą Paleokastricos įlanką.
Atsakyti
Šitam forume labai populiaru lygint salas ir Rodo temoj paskutiniai atsiliepimai buvo, kad Korfu daug labiau patiko nei Rodas, tai man įdomu pasirodė kodėl Korfu geriau nei Rodas? Aišku suprantu, kad čia skonio reikalas ir kiekvienam žmogui gali vis kitaip atrodyti. Rode buvau ir patiko man ten labai, gal net labiau nei Kretoj. O šiemet mėtomės ir nežinom kur važiuot. Kainos į Korfu neblogos, bet žiūru foto ir nežinau ar rasčiau ten ką veikt. Kažkaip jau tapo įprasta, kad per atostogas pavargstam, o ne pailsim, nes norim VISKĄ pamatyt. biggrin.gif O Korfu atrodo labiau tinkama pagulėt paplūdimy. Paneikit kas buvot ir netingit. 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2017 06 08, 14:43)
Šitam forume labai populiaru lygint salas ir Rodo temoj paskutiniai atsiliepimai buvo, kad Korfu daug labiau patiko nei Rodas, tai man įdomu pasirodė kodėl Korfu geriau nei Rodas? Aišku suprantu, kad čia skonio reikalas ir kiekvienam žmogui gali vis kitaip atrodyti. Rode buvau ir patiko man ten labai, gal net labiau nei Kretoj. O šiemet mėtomės ir nežinom kur važiuot. Kainos į Korfu neblogos, bet žiūru foto ir nežinau ar rasčiau ten ką veikt. Kažkaip jau tapo įprasta, kad per atostogas pavargstam, o ne pailsim, nes norim VISKĄ pamatyt.  biggrin.gif O Korfu atrodo labiau tinkama pagulėt paplūdimy. Paneikit kas buvot ir netingit.  4u.gif  biggrin.gif

Nesiruošiu nieko paneigti, tik įdomu, kur Jūs sugebėjote pavargti Rode? biggrin.gif Korfu - Angelo castro, Kaizers tron, Sisi dvaras, pati sostinė su dviem tvirtovėm, vien nuėjimas pėstute į vieną gražiausių vietų Porto Timoni per karštį ko vertas. Mėgstu Graikijos salas - kreta, Rodas, Kosas, Santorinis, Nisyros. Bet Korfu man pasirodė kitokia, gal aukštesnė, gerokai žalesnė, pilna kiparisų. Šiaip mane labiausiai žavi klajojimas po mažus beveik neturistinius miestelius, kur būna tik vietinių, o jų yra kiekvienoje saloje. Tiesiog Kretoje buvau 2 kartus,kitose - po kartą. Į Korfu grįžčiau, o į Rodą - ne. Gal kad gyvenome graikiškoje šventojoje - Falirakyje. Man Rodas per daug plokščias pasirodė, nors apkeliavome beveik visą.
Atsakyti
Tiesą sakot. Šiaip Rode nėra kur pavargt, bet mes pavargom, nes tai buvo mūsų pirma kelionė su 4 mėn sūnumi, kuris deja, buvo ne iš tų kūdikių, kurie tik įdedi į vežimėlį ir miega. biggrin.gif Mane sužavėjo vaizdai nuo Kritinia ir Monolitos pilių, nuo Tsambikos vienuolyno, Lindos akropolio. wub.gif Man tas ir patiko, kad Rode yra ką pamatyti, bet atstumai nedideli (lyginant su Kreta). Mes Rodo mieste gyvenom. Paplūdimys - žvyras ir akmenys, nu bet jūros spalva fantastiška buvo. wub.gif

Vyras kaip ir už Korfu, kai pasakiau, kad ten frappe kavos yra. biggrin.gif

Atsakyti
Mes į Rodą irgi negrįžtume. Kadangi pasyvaus poilsio nemėgstam, tai šią salą išmaišėm per 5d. Į Kretą grįžčiau, o Korfu - neužilgo pažinsim rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2017 06 08, 15:43)
Šitam forume labai populiaru lygint salas ir Rodo temoj paskutiniai atsiliepimai buvo, kad Korfu daug labiau patiko nei Rodas, tai man įdomu pasirodė kodėl Korfu geriau nei Rodas? Aišku suprantu, kad čia skonio reikalas ir kiekvienam žmogui gali vis kitaip atrodyti. Rode buvau ir patiko man ten labai, gal net labiau nei Kretoj. O šiemet mėtomės ir nežinom kur važiuot. Kainos į Korfu neblogos, bet žiūru foto ir nežinau ar rasčiau ten ką veikt. Kažkaip jau tapo įprasta, kad per atostogas pavargstam, o ne pailsim, nes norim VISKĄ pamatyt.  biggrin.gif O Korfu atrodo labiau tinkama pagulėt paplūdimy. Paneikit kas buvot ir netingit.  4u.gif  biggrin.gif

Corfu buvau 7 dienas kaip ir Rode. Šią salą apvažinėti sugaišome tiek pat laiko kaip ir Rodą, bet Corfu patiko daug labiau. Tikrai yra ką veikti ir pamatyti, ir ne vien tik labai gražias panoramas, kas jau tapo įprasta salose. Paskaitykite šią temą nuo pradžių, pažiūrėkite fotoreportažą, susidėliosite kelionės maršrutą, pamatysite, kad tikrai bus ką veikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryana: 11 birželio 2017 - 19:30
Gal yra nesenai grįžusiu iš Corfu? Įdomu kaip situacija su uodais? Mes kylam kitą pirmadienį
Atsakyti
QUOTE(punkis @ 2017 06 12, 08:04)
Gal yra nesenai grįžusiu iš Corfu? Įdomu kaip situacija su uodais? Mes kylam kitą pirmadienį


05.23-05.30 buvom Sidari miestelyje. Uodu buvo uztektinai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pievu medus: 12 birželio 2017 - 09:14
QUOTE(pievu medus @ 2017 06 12, 10:13)
05.23-05.30 buvom Sidari miestelyje. Uodu buvo uztektinai smile.gif

Dėkui, o kaip su jais kovojote?
Mes irgi 5 d.būsim Sidaryje kitas 5 Ipsose
Turiu purškalą nusipirkus ir tepalą po įkandimo. Galvoju dar kištuką į rozetę pasiimt. Ar pasiteisinęs prietaisas?
Atsakyti
Kištukas būtinai reikalingas.
Atsakyti
QUOTE(zvaigzduole @ 2017 06 12, 21:30)
Kištukas būtinai reikalingas.

Ar yra vietoj pirkt (mes būsim Paleokastritsoj), ar vežtis iš Lietuvėlės? smile.gif
Atsakyti