Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

QUOTE(Melajja @ 2016 09 15, 11:02)
Mačiau Kretos temoje, kad neseniai Kretą aplankėt (jei nieko nemaišau) gal galit ją su Corfu palygint, dvejojam, ar nenusivilsim Corfu po Kretos?  4u.gif

Nors ne manęs klausiat, bet mes taip pat buvome Corfu po Kretos. Kreta didesnė, daugiau visur keliaut gali, bet Corfu man asmeniškai gamta gražesnė pasirodė (buvom tuo pačiu sezonu abejose salose). Aplankyti verta abi, Corfu kiek skiriasi nuo kitų tipinių Graikijos salų.
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2016 09 15, 12:49)
Nors ne manęs klausiat, bet mes taip pat buvome Corfu po Kretos. Kreta didesnė, daugiau visur keliaut gali, bet Corfu man asmeniškai gamta gražesnė pasirodė (buvom tuo pačiu sezonu abejose salose). Aplankyti verta abi,  Corfu kiek skiriasi nuo kitų tipinių Graikijos salų.


4u.gif
Mums Kreta net per didele (buvom 7 d. ) pasirode, neaplankėm rytinės dalies, tai dėl dydžio viskas ok, patinka man keliauti į mažesnes salas, nelėkdamas išmaišai jas skerskai išilgai ir ramu - nebegrįšti, nebent žveriškai patiko. Aš iš internetinių foto pastebėjau, kad Corfu daug žalesnė, gamta kažkokia kitokia, bet pamaniau gal prifotkinta kokį balandžio mėn.
Atsakyti
Ar spalio pabaigoje dar geras oras aplankyti šią salą? Ar geriau kažką kitką rinktis- ką? :)Planuojam per vaikų rudens atostogas kažkur palėkti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Supronti: 16 rugsėjo 2016 - 13:11
QUOTE(Melajja @ 2016 09 15, 11:02)
Mačiau Kretos temoje, kad neseniai Kretą aplankėt (jei nieko nemaišau) gal galit ją su Corfu palygint, dvejojam, ar nenusivilsim Corfu po Kretos?  4u.gif

Siuo metu esu Kretoje trecia karta ir pagaliau normaliau galejau ja pamatyti, nes sala didele ir neuztekdavo laiko... Corfu buvau tik karta, ir galiu dabar vienareiksmiskai pasakyti, kad Corfu grazesne ir jaukesne sala, cia mano nuomone :-)
Atsakyti
Del automobiliu nuomos: mes nuomavomes is star car hire, prisegu nuotrauka su kontaktais ir kainomis. Mums tarpininkavo novaturas, bet neabejoju, kad pasiskambinus susitarsit del nuomos.
Du kartus prasem peugeot 107, ir abu kartus gavom hyunday getz uz peugeot kaina. Buvo mintis imti kabrioleta, bet vaziuodami per karsti labai dziaugemes, kad to nepadarem biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nepasimetusi: 17 rugsėjo 2016 - 21:21
QUOTE(Nepasimetusi @ 2016 09 17, 22:17)
Du kartus prasem peugeot 107, ir abu kartus gavom hyunday getz uz peugeot kaina. Buvo mintis imti kabrioleta, bet vaziuodami per karsti labai dziaugemes, kad to nepadarem biggrin.gif


Mums taip pat kitose GR salose, vietoj prašyto pežuko tuos hiundajus įkišdavo. g.gif
Atsakyti
o čia kainos jau su papildomu draudimu? ar dar reikia primokėti?

jau pamačiau kad pilnas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvaigzduole: 19 rugsėjo 2016 - 12:01
QUOTE(zvaigzduole @ 2016 09 19, 13:00)
o čia kainos jau su papildomu draudimu? ar dar reikia primokėti?

jau pamačiau kad pilnas 4u.gif

Na gal jau sugrįžot g.gif Tečiadienį iškrendam, būtų įdomu paskaityti įspūdžius ax.gif
Beje,ar darotė keliaudamos Sveikatos draudimo kortelę, ar tik draudžiatės?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mupi: 10 spalio 2016 - 21:22
Sveikos visos!
Gryžom pirmadienio naktį, tai trumpam prisėdau.Na ką galiu pasakyti 2 sav.pralėkė labai greitai ,nes gyvenom per 4 viešbučius.Labai džiaugėmės kad ne 1 ar 2.Vis nauji žmonės, nauja aplinka.Šiaurinė dalis gražesnė,pietinės dalies vakarinė pakrante prie Korission ežero nuostabi smėlėta pakrantė.Visa salos dalis nuo Kassiopi iki Moraitikos praktiškai neturi paplūdimių, jie tokie mažiukai ir akmenuoti...
Mašiną ėmėm iš Corfucarrentals.com.Ėmėm papildomą draudimą 4eu.dienai.Na mums truputį nepasisekė nes labai sunkiai traukė į kalną, tiesiog ratai prasisukdavo...tai į Pantokrato kalną nesikėlėm...
Labai Sidari gamta patiko.Pats miestelis tai tipo Šventoji.
jei kas konkrečiai domina tai klauskit.Ai dar žinokit ten šiuo metu yra uodų ir dar kažkokių besikandžiojančių musyčių.Turėkit ką į rozetę įkišt.Galit ir ten nusipirkti apie 4 eu mokėjom.Mus Paleokastricoje nerealiai suvalgė...
Draudimą turėjau kurį siūlo kreditinės kortelės savininkui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zvaigzduole: 25 spalio 2016 - 21:01
QUOTE(Melajja @ 2016 09 08, 10:57)
Manau kai jie tik pasirodys, į Corfu skraidina iš VLN Wizzair`as, bilietai 2017 m. sezonui dar nepsirode, pati seku, kada jie pasirodys, nes mūsų planai Corfu aplankyti birželio mėnesį.

Klausimas buvusioms 06 mėn. ar viskas gerai su oru (ši sala gerokai šiauriau nei, kad kitos GR salos) ar vanduo bus šiltas, žalumos daug?

biggrin.gif ir mūsų planuose kitų metų birželio antra pusė. Kaip smagu rast bendraminčių smile.gif
Pirmiausia laukiu gerų bilietų kainų,paskui viešbutį rinksiu,nors jau žiūrinėju po truputį...
Atsakyti
QUOTE(Neili @ 2016 11 09, 13:04)
biggrin.gif ir mūsų planuose kitų metų birželio  antra pusė. Kaip smagu rast  bendraminčių smile.gif
Pirmiausia laukiu gerų bilietų kainų,paskui viešbutį rinksiu,nors jau žiūrinėju po truputį...


Aš taip pat laukiu bilietų, tikrinu wizzair kas antrą dieną, o tada viešbučio paieška laukia, jei nepavyks su bilietais, dar turiu vilties Adventur parodoje paketą nusipirkt.
Atsakyti
Koks oras,temperatura...Giedra,debesuota?Kur butu geriausia apsistoti su mazu vaiku,kad butu patogu maltis su vezimuku?
Atsakyti