Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

Ačiū, pasiėmėm kelias naktis Aqualande, porą naktų Paleokastricoje, kelias Sidari ir prieš skrydį Peramoje. thumbup.gif
na iš tiesų kur patiks,ten galėsim sugryžti, nes mašiną planuojam nuomuotis.Ačiū už atsakymus, padėjot apsispręsti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zvaigzduole @ 2016 05 04, 16:01)
Ačiū, pasiėmėm kelias naktis Aqualande, porą naktų Paleokastricoje, kelias Sidari ir prieš skrydį Peramoje. thumbup.gif
na iš tiesų kur patiks,ten galėsim sugryžti, nes mašiną planuojam nuomuotis.Ačiū už atsakymus, padėjot apsispręsti 4u.gif

lauksime įspūdžių mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryana: 04 gegužės 2016 - 18:09
Sveiki,

kas naudojosi http://corfucarsrental.com automobilių nuomos paslaugomis, gal galėtų patarti kokią mašinytę imti 4-ių suaugusių asmenų Šeimai, kad užtektų ir serpantinais važiuoti, ir sutilptume visi? 4u.gif Vairuoti pati negaliu, tai ir apie mašinas ne kažką suprantu, o Tėčiui visos mažos, tai irgi nedaug pagalbos biggrin.gif

AČIŪ Didelis ! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Ar kas atostogavote saloje spalio men? Idomu kaip ten orai tokiu laiku. Gal kas nors pasidalinsite patirtimi?
Atsakyti
QUOTE(sirdukas0325 @ 2016 05 31, 23:37)
Sveiki,

Ar kas atostogavote saloje spalio men? Idomu kaip ten orai tokiu laiku. Gal kas nors pasidalinsite patirtimi?

Mes irgi planuojam 10 05 skristi...Idomu kaip oras,vandens temperatura.
Atsakyti
Mes irgi bilietus nuo spalio 10 turim drinks_cheers.gif
Šiaip paskutinius kelis metus atostogauju spalio mėn., teko Maltoje, Kretoje, Maljorkoje būti, tai visur buvo superiniai orai ne mažiau 27 šilumos, vanduo arbatėlė...
Tai ir į Korfu drąsiai pirkome tokiu metu, manau orai neapvils. 4u.gif
Atsakyti
Sakykit ar wizzair šiais metais skrenda į Corfu? neišmeta man skrydžių kažkodėl. Ar aš nemoku ieškot g.gif
Atsakyti
QUOTE(<imelda> @ 2016 06 23, 08:36)
Sakykit ar wizzair šiais metais skrenda į Corfu? neišmeta man skrydžių kažkodėl. Ar aš nemoku ieškot  g.gif

Geras, ieškokite lietuviškai, ne Corfu, o Korfu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2016 06 23, 06:55)
Geras, ieškokite lietuviškai, ne Corfu, o Korfu  biggrin.gif


Mulka70, taip ir ieškau.
Atsakyti
QUOTE(<imelda> @ 2016 06 23, 08:57)
Mulka70, taip ir ieškau.

Soriukas, užmečiau akį, kad tikrai nebėra, o buvau 100 proc. tikra.
Atsakyti
http://www.15min.lt/...lese-637-649065 Ką manote?Ar girdėjote jau..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sindiokas: 04 liepos 2016 - 11:57
QUOTE(sindiokas @ 2016 07 04, 12:56)


Tiesa. Labai baisus vaizdas, kai ant gražaus kampelio stūgso mini savartynas. Katės knisasi po tas šiukšles.
Tikiuosi jiems pavyks išspręsti šią problemą.
Atsakyti