Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

Iš tiesų problema su parkavimu tik pačioje sostinėje, gal dar priklauso nuo sezono, mes dideliuose miestuose pradįjome statyti auto daugiabučių kiemuose, kol kas pasiteisina ir Graikijoje ir Portugalijoje. Keliai visai normalūs, tik į pačią Pantokratoro viršūnę man pasirodė labai prasta kelias. tiesa, Korfu buvo pernai, šiemet po Tenerifės atrodo, kad Korfu keliai visiškai apgailėtini.
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2015 06 17, 11:13)
Iš tiesų problema su parkavimu tik pačioje sostinėje, gal dar priklauso nuo sezono, mes dideliuose miestuose pradįjome statyti auto daugiabučių kiemuose, kol kas pasiteisina ir Graikijoje ir Portugalijoje. Keliai visai normalūs, tik į pačią Pantokratoro viršūnę man pasirodė labai prasta kelias. tiesa, Korfu buvo pernai, šiemet po Tenerifės atrodo, kad Korfu keliai visiškai apgailėtini.

mes pirmą dieną Kerkyros centre lengvai gavome kur pastatyti automobilį, bet čia žinoma atsitiktinumo dėka, nes kaip mačiau vietų laisvų tikrai daug nebuvo biggrin.gif na o kitas dienas, teko važiuoti į mokamą aikštelę, kurioje nebuvo vietų ir teko laukt kol atsilaisvins doh.gif vat tada jau pagalvojom, kad automobilį pastatyti, tai misija neįmanoma doh.gif na bet čia jau prireikė kantrybe pasikliaut rolleyes.gif
o į Pantokratoro kalną tai visai geras kelias buvo, gal šiais metais sutvarkė ax.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, keliautojos,
Sakykit, ar atskridus su Wizzair (berods 21,30) dar bus vietinių autobusų, kurie į miesto centrą nuvežtų ar reikia užsisakyt pervežimą?
Dėkoju už atsakymą!
Atsakyti
QUOTE(motinas suchkus @ 2015 06 30, 14:39)
Sveikos, keliautojos,
Sakykit, ar atskridus su Wizzair (berods 21,30) dar bus vietinių autobusų, kurie į miesto centrą nuvežtų ar reikia užsisakyt pervežimą?
Dėkoju už atsakymą!


Labas, čia yra 15 maršruto laikai (oro uostas-miestas) http://www.astikokte...img/15_19.6.pdf , kaip matot, laiko lieka nuo nusileidimo iki paskutinio autobuso apie pusvalandį, tai net nežinau, ar spėsim, ar ne. Aš viliuosi spėti. lotuliukas.gif
Jei ką, tai visada bus taksi arba dar išeitis, mašiną nuomai imt nuo pat pradžių ir kad oro uoste ją išduotų.
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 07 02, 10:42)
Labas, čia yra 15 maršruto laikai (oro uostas-miestas) http://www.astikokte...img/15_19.6.pdf , kaip matot, laiko lieka nuo nusileidimo iki paskutinio autobuso apie pusvalandį, tai net nežinau, ar spėsim, ar ne. Aš viliuosi spėti.  lotuliukas.gif
Jei ką, tai visada bus taksi arba dar išeitis, mašiną nuomai imt nuo pat pradžių ir kad oro uoste ją išduotų.


Ačiū smile.gif
Tikėkimės spėti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(motinas suchkus @ 2015 07 02, 12:47)
Ačiū smile.gif
Tikėkimės spėti smile.gif

Wizair'as sekmingai atskrenda 15 min anksciau, taigi nusileisite 21.15. Mes tai buvom uzsisake automobilio nuoma i oro uosta, bet maciau oro uoste dar dirbo nuomos punktas tokiu laiku.
Atsakyti
QUOTE(motinas suchkus @ 2015 07 02, 13:47)
Ačiū smile.gif
Tikėkimės spėti smile.gif


O kada skrendate? Gal galėsit čia parašyti, ar spėjote? Mes skrendame rugsėjį, tai būtų gerai žinoti, kokia situacija su nutūpimo laikais ir autobusais... wink.gif O gal jau kas esat nusileidę ir spėję į visuomeninį autobusą? smile.gif

Papildyta:
QUOTE(Romap @ 2015 07 02, 17:15)
Wizair'as sekmingai atskrenda 15 min anksciau, taigi nusileisite 21.15.


Na, jei taip būna kiekvieną skrydį, tai būtų labai puiku. smile.gif
Atsakyti
Matau cia beveik visos keliaujate po sala automobiliais. Noreciau, kad atsilieptu kas nors, kas buvo be auto. Kokios galimybes keliauti autobusais - ar daug marsrutu, ar daznai vaziuoja, kokios kainos? Na gal ir dar kokius niuansus paminekite. Busim trys skirtingo amziaus moteriskes - mano mama, as ir mano dukra, gyvensim Rodoj.
Aciu.
Atsakyti
Autobusais gali būti problematiška laiko atžvilgiu, mes pernai buvome Paleo, tai kiek mačiau autobusų, visi vyko tik į Kerkyrą, o tada sostinėje jau reiktų persėsti, norint vykti kitur. Gal iš Rodos bus ir daugiau krypčių.
P.S. Kaip tik šiandien draugei sudarinėjau maršrutus po Korfu salą, taip saldu liko pernykštę kelionę prisiminus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pipiriukas @ 2015 07 24, 16:04)
Matau cia beveik visos keliaujate po sala automobiliais. Noreciau, kad atsilieptu kas nors, kas buvo be auto. Kokios galimybes keliauti autobusais - ar daug marsrutu, ar daznai vaziuoja, kokios kainos? Na gal ir dar kokius niuansus paminekite. Busim trys skirtingo amziaus moteriskes - mano mama, as ir mano dukra, gyvensim Rodoj.
Aciu.


Mes ir porai dienu nuomavomes auto, taciau keitem gyvenama vieta viduryj atostogu su autobusu , tai Su autobusais ne kokia situacija - turejom pervaziuoti is peleko kaimo i paleokastritsa tai teko vaziuoti i sostine, o is jos i paleo.. Griztant i paleo autobuse teko stoveti daugybei zmoniu, nes jis buvo pilnutelis. I kerkyra manau pavyks nuvaziuti, o ar is jos kazkur daugiau nuvyksi ziurekit pagal marsrutus http://www.allcorfu.com/ou-buses.html
Del grafiku negarantuoju, nes mums lyg nevisai taip autobusas buvo, kaip cia pateikta, taciau Nuvykus i corfu zaliu autobusu stotyje yra informacijos kioskas ir ja suteikia
Atsakyti
Truputį nuliūdinot dėl keliavimo autobusais...
Įlindau į auto nuomos puslapius, ir nesupratau vienos grafos - EXSTRA DRIVER, kitoj kompanijoj rašo - 3rd additional driver. Ką tai galėtų reikšti? g.gif Su mašina galiu išsinuomot ir vairuotoją? bigsmile.gif
Atsakyti
Extra driver tai būtų papildomas vairuotojas, kai kurios kompanijos leidžia vairuoti dviems asmenims, kitos ima pinigus už papildomą vairuotoją. Mes Korfu nuomavomes iš http://michaliscarhire.com/, man paliko gerą įspūdį, tik mašiniukas buvo gerokai padrožtas.
Atsakyti