Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

Prašau pagalbos, užsisakėme viešbutį vietovėje, į kurią neveža jokie shuttle. kaip suprantu vienintelė išeitis taxi? Ar verta sakytis taxi internetu ar rasime taxi oro uoste? Skrydis tai gana vėlai..Važiuojame į Pelekas kurortą..
Atsakyti
QUOTE(mango @ 2015 06 10, 21:21)
Prašau pagalbos, užsisakėme viešbutį vietovėje, į kurią neveža jokie shuttle. kaip suprantu vienintelė išeitis taxi? Ar verta sakytis taxi internetu ar rasime taxi oro uoste? Skrydis tai gana vėlai..Važiuojame į Pelekas kurortą..

Kodėl nėra? Ar bandėt www.corfuairporttransfer.com? Mes irgi vėlai būsim, tai imam auto iš orouosto.
Atsakyti
QUOTE(mango @ 2015 06 10, 21:21)
Prašau pagalbos, užsisakėme viešbutį vietovėje, į kurią neveža jokie shuttle. kaip suprantu vienintelė išeitis taxi? Ar verta sakytis taxi internetu ar rasime taxi oro uoste? Skrydis tai gana vėlai..Važiuojame į Pelekas kurortą..


Taxi tai tikrai bus, ner orouosto be taxi lotuliukas.gif tik kainu nezinau. Netoli tas Pelekas.

Atsakyti
Kam aktualu - šiek tiek info apie salą anglų kalba: http://www.arrivalgu...pe/Greece/Corfu
rusų kalba: http://svect.ru/mixt...reece_Korfu.pdf
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Romap: 11 birželio 2015 - 08:18
QUOTE(Ryana @ 2015 06 09, 19:17)
prašom  4u.gif  smagios jums kelionės, lauksiu jūsų įspūdžių apie šią salą  bigsmile.gif


O mes laukiam ir nesulaukiam jūsiškių. 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos keliautojos, pagaliau paruoštas mano trumpas fotoreportažas iš atostogų Corfu saloje blush2.gif jį rasite čia..... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryana: 14 birželio 2015 - 15:28
QUOTE(Ryana @ 2015 06 14, 16:28)
Sveikos keliautojos,  pagaliau paruoštas mano trumpas fotoreportažas iš atostogų Corfu saloje  blush2.gif jį rasite čia.....  biggrin.gif


Ech... koks smagus reportažas, dabar bus tik dar sunkiau laukti rugsėjo atostogų... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 06 15, 13:05)
Ech... koks smagus reportažas, dabar bus tik dar sunkiau laukti rugsėjo atostogų...  4u.gif

ačiū smile.gif laikas greitai prabėgs, kas čia beliko, aš 8 mėnesius pamenu savo atostogų labai laukiau smile.gif ir dabar dar laukiu, rugsėjo mėnesį šausiu į Kretą yu.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2015 06 15, 20:52)
ačiū  smile.gif  laikas greitai prabėgs, kas čia beliko...


O dar dėl vairavimo subtilybių noriu pasiteirauti - labai ten baisūs tie serpantinai ir šiaip keliai, parkavimasis ar ten nieko baisaus? Nes mane, pamenu, apie Sicilijoje vairavimą visi gąsdino, pati prisižiūrėjau ir prisiskaičiau, o nuvažiavom - ir nieko ten baisaus... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 06 16, 10:11)
O dar dėl vairavimo subtilybių noriu pasiteirauti - labai ten baisūs tie serpantinai ir šiaip keliai, parkavimasis ar ten nieko baisaus? Nes mane, pamenu, apie Sicilijoje vairavimą visi gąsdino, pati prisižiūrėjau ir prisiskaičiau, o nuvažiavom - ir nieko ten baisaus... smile.gif

Sicilijoje tikrai baisiau nei Corfu, vien dėl eismo intensyvumo smile.gif Corfu žymiai paprasčiau: eismo srautai mažesni, vietų parkavimuisi rasti paprasčiau (na sudėtingiau kiek Kerkyros centre pačiam gal), o ir serpantinai tikrai nėra labai baisūs. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Girl. @ 2015 06 16, 15:30)
Sicilijoje tikrai baisiau nei Corfu, vien dėl eismo intensyvumo smile.gif Corfu žymiai paprasčiau: eismo srautai mažesni, vietų parkavimuisi rasti paprasčiau (na sudėtingiau kiek Kerkyros centre pačiam gal), o ir serpantinai tikrai nėra labai baisūs. smile.gif


Dėkui. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 06 16, 10:11)
O dar dėl vairavimo subtilybių noriu pasiteirauti - labai ten baisūs tie serpantinai ir šiaip keliai, parkavimasis ar ten nieko baisaus? Nes mane, pamenu, apie Sicilijoje vairavimą visi gąsdino, pati prisižiūrėjau ir prisiskaičiau, o nuvažiavom - ir nieko ten baisaus... smile.gif


QUOTE(Girl. @ 2015 06 16, 15:30)
Sicilijoje tikrai baisiau nei Corfu, vien dėl eismo intensyvumo smile.gif Corfu žymiai paprasčiau: eismo srautai mažesni, vietų parkavimuisi rasti paprasčiau (na sudėtingiau kiek Kerkyros centre pačiam gal), o ir serpantinai tikrai nėra labai baisūs. smile.gif

pilnai pritariu Girl. komentarui drinks_cheers.gif
Tik Kerkyros centre sunkiau rasti kur pasistatyti automobilį. O asvaltuotais serpantinais važiavome gan normaliai, aišku daug patirties tuo atžvilgiu neturiu, tai sunku ir lyginti man su kažkuo kitu. Buvo keletą momentų, kada buvo itin nejauku ir galvojom, kad neduok dieve priešais kokia mašina neatvažiuotų, nes tikrai neprasilenksime, o ir aukštis nelabai jau mažas buvo, adrenalino gavome nemažą dozę ties kai kuriomis vietomis, tai arba mums pasisekė, jog kita mašina neatvažiavo priešais arba jos išvis praktiškai tuo keliu nevažiuoja, nes navigacija buvo mumis šiek tiek į "šunkelius" nuvedusi ax.gif Vieni sutikti lietuviai minėjo, kad buvo problemų važiuojant serpantinais, čia matyt priklauso jei užtaikai ant eismo intensyvumo, mums praktiškai mašinų nepasitaikė biggrin.gif
Atsakyti