Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

QUOTE(Ryana @ 2015 06 07, 17:20)


beje kurioje salos dalyje apsistosite?



Mano vaikai tik spageciais minta kelionese, tai gal kaip nors issiversim su tuo maistu biggrin.gif Patys irgi neisrankus.

Sekmadieniais parduotuviu dirbanciu buvo? biggrin.gif
Kaip alkoholio kainos tavernose ir parduotuvese? ax.gif


Mes gyvensim siaurinej salos dalyje, tarp Kassiopi ir Kalami. Agios Stefanos.

Gal galit kas rekomenduoti, kur bus galima nusipirkti juros gerybiu ar sviezios zuvies? Griliu, bbq turesim, tik kad butu ka grilint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2015 06 07, 18:35)
Mano vaikai tik spageciais minta kelionese, tai gal kaip nors issiversim su tuo maistu biggrin.gif Patys irgi neisrankus.

Sekmadieniais parduotuviu dirbanciu buvo? biggrin.gif
Kaip alkoholio kainos tavernose ir parduotuvese?  ax.gif
Mes gyvensim siaurinej salos dalyje, tarp Kassiopi ir Kalami. Agios Stefanos.

Gal galit kas rekomenduoti, kur bus galima nusipirkti juros gerybiu ar sviezios zuvies? Griliu, bbq turesim, tik kad butu ka grilint lotuliukas.gif

sekmadienį kaip tik praleidome Kerkyros centre, ten visada ir visos parduotuvės dirba, turistų, kaip koks skrusdėlynas knibždėte knibžda biggrin.gif
Tavernose vyras tik alų gėrė, o aš kartą tik vyno dvi taures buvau pasiėmusi, kadangi visada gėriau tik gaiviuosius gėrimus, nes vairavau biggrin.gif man patinka vairuoti, tai savo noru tą dariau, ypač daug adrenalino suteikė važiavimas serpantinais biggrin.gif
Dėl šviežios žuvies... keletą vietų, rytais, pravažiuojant žvejų kaimelius, mačiau pardavinėjant šviežią žuvį, tačiau sustojusi nebuvau, todėl kainų nepasakysiu. Dar mačiau pardavinėjant žuvį ir miesteliuose, šalia parduotuvių, buvau priėjusi prie vienos vietos, tai jokių gėrybių nebuvo, tik keletą rūšies žuvų. Bet žinoma, nesistengiau jos ieškoti, nes nebūčiau turėjusi kur jos kepti biggrin.gif Tik atsimenu tavernoje valgytą grill žuvį, viena porcija 15 Eur kainavo, buvo labai skanu thumbup.gif štai jos foto biggrin.gif
user posted image

čia keptas kalmaras
user posted image

o čia skanioji gyros on pita
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryana: 07 birželio 2015 - 18:48
Ryana, labai laukiame išsamaus pasakojimo ir įspūdžių, žinoma, ir nuotraukų. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tūla @ 2015 06 08, 09:26)
Ryana, labai laukiame išsamaus pasakojimo ir įspūdžių, žinoma, ir nuotraukų.  thumbup.gif

esu jau paruošusi nuotraukytes, bet neina jų man įkelt per part.lt unsure.gif rašo per didelis nuotraukos dydis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2015 06 08, 17:58)
esu jau paruošusi nuotraukytes, bet neina jų man įkelt per part.lt  unsure.gif  rašo per didelis nuotraukos dydis  doh.gif


O tai tiesiai čia į temą neišeina? Šioje temoje leidžia tiesiai kelt iš kompiuterio, bet irgi nurodyta, kad dydis nuotraukos maksimalus 2,93 Mb, tik nepamenu, ar pačiam reikia kelt jau sumažintą foto, ar bekeliant foto automatu suspaudžiama iki reikiamo dydžio. 4u.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2015 06 07, 18:44)
sekmadienį kaip tik praleidome Kerkyros centre, ten visada ir visos parduotuvės dirba, turistų, kaip koks skrusdėlynas knibždėte knibžda biggrin.gif
Tavernose vyras tik alų gėrė, o aš kartą tik vyno dvi taures buvau pasiėmusi, kadangi visada gėriau tik gaiviuosius gėrimus, nes vairavau biggrin.gif man patinka vairuoti, tai savo noru tą dariau, ypač daug adrenalino suteikė važiavimas serpantinais biggrin.gif
Dėl šviežios žuvies... keletą vietų, rytais, pravažiuojant žvejų kaimelius, mačiau pardavinėjant šviežią žuvį, tačiau sustojusi nebuvau, todėl kainų nepasakysiu. Dar mačiau pardavinėjant žuvį ir miesteliuose, šalia parduotuvių, buvau priėjusi prie vienos vietos, tai jokių gėrybių nebuvo, tik keletą rūšies žuvų. Bet žinoma, nesistengiau jos ieškoti, nes nebūčiau turėjusi kur jos kepti biggrin.gif Tik atsimenu tavernoje valgytą grill žuvį, viena porcija 15 Eur kainavo, buvo labai skanu  thumbup.gif štai jos foto biggrin.gif




Aisku, aciu uz info.

Bet tai kaina uz toki zuvies patiekaliuka blink.gif

Kiek kalmaras kainavo?
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2015 06 09, 00:18)
Aisku, aciu uz info.

Bet tai kaina uz toki zuvies patiekaliuka blink.gif

Kiek kalmaras kainavo?

lygtai 12 Eur, kainos tikrai nėra pigios, pavyzdžiui toje tavernoje kur žuvį valgiau su vyru sumokėjom 49 Eur, o užsakymas buvo toks: grill žuvis dvi porcijos, grill feta sūris (užkandis), maža porcija graikiškų salotų, vienas alaus bokalas ir dvi taurės vietinio vyno ax.gif su sąskaita nemokamai atnešė desertą graikišką jogurtą su medumi, bet kai aš medaus nemėgstu, tai man tas desertas neaktualus buvo ax.gif
taverna visai paprasta kaip visos kitos tavernos, t. y. "Oraies Benitses-Spiros Taverna", Benitsės kaimelyje
user posted image

tiesa, kartą dar kainos šokiravo, kai pakelėje ant aukšto kalno sustojome trumpam pasigrožėti vaizdu ir vietinėje nedidelėje tavernoje atsigerti ko nors, tai vyras užsisakė vieną bokalą vietinio alaus, o aš apelsino sulčių, ir žinot kiek sumokėjau, ogi 9 Eur doh.gif prieš užsisakant kainų nepažiūrėjau, galvojau ai po vieną lengvą gėrimuką... o čia še tau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryana: 09 birželio 2015 - 17:18
QUOTE(Ryana @ 2015 06 09, 17:07)
lygtai 12 Eur, kainos tikrai nėra pigios, pavyzdžiui toje tavernoje kur žuvį valgiau su vyru sumokėjom 49 Eur, o užsakymas buvo toks: grill žuvis dvi porcijos, grill feta sūris (užkandis), maža porcija graikiškų salotų, vienas alaus bokalas ir dvi taurės vietinio vyno  ax.gif su sąskaita nemokamai atnešė desertą graikišką jogurtą su medumi, bet kai aš medaus nemėgstu, tai man tas desertas neaktualus buvo  ax.gif
taverna visai paprasta kaip visos kitos tavernos, t. y. "Oraies Benitses-Spiros Taverna", Benitsės kaimelyje
user posted image

tiesa, kartą dar kainos šokiravo, kai pakelėje ant aukšto kalno sustojome trumpam pasigrožėti vaizdu ir vietinėje nedidelėje tavernoje atsigerti ko nors, tai vyras užsisakė vieną bokalą vietinio alaus, o aš apelsino sulčių, ir žinot kiek sumokėjau, ogi 9 Eur  doh.gif  prieš užsisakant kainų nepažiūrėjau, galvojau ai po vieną lengvą gėrimuką... o čia še tau  blink.gif



Nu bliam, plesikai doh.gif lotuliukas.gif



Beje, kaip reikalai su veju? Ar labai vejuota buvo? nesalta?
Dedu rubus jau. Nezinau - imti siltesniu ar ne. Uzteks sukneliu, dzinsinio svarkelio, ar reik kelnes isimest? g.gif Taip uzknisa mane tie lagaminu krovimai-iskrovimai. doh.gif
Atsakyti
O kaip su uodais? Prisiskaičiau, kad daug uodų. Ar tiesa?
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2015 06 09, 18:31)
Nu bliam, plesikai doh.gif  lotuliukas.gif
Beje, kaip reikalai su veju? Ar labai vejuota buvo? nesalta?
Dedu rubus jau. Nezinau - imti siltesniu ar ne. Uzteks sukneliu, dzinsinio svarkelio, ar reik kelnes isimest? g.gif  Taip uzknisa mane tie lagaminu krovimai-iskrovimai.  doh.gif

kai mes nuskridom, pirmą dieną buvo apie 25 laipsnius, o po to apie 30, tai leipom iš karščio, bet vakare, staigiai atvėsdavo, tačiau nelabai stipriai, švarkelio ir lengvų kelnikių tikrai reikėjo. Atkreipiu dėmesį, kad jau yra ir uodų, ne per daugiausia, sukandžiojo šiek tiek ir mane, ir mano vyrą ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Romap @ 2015 06 09, 18:39)
O kaip su uodais? Prisiskaičiau, kad daug uodų. Ar tiesa?

tik parašiau apie uodus ir tik tada jūsų postą pamačiau, tai yra uodų jau, ir kas keisčiausia, naktį būdavo išjungta šviesa, tačiau paliktas balkonas atidarytas ir užuolaidos užtrauktos, ir vistiek jų įskrisdavo. O šiaip kiek vakare lauke sėdėdavom, tai vieną kitą mačiau, bet pagrinde kažkaip naktį sugebėjo jų priskristi ir sukandžioti mums bemiegant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2015 06 09, 17:46)
kai mes nuskridom, pirmą dieną buvo apie 25 laipsnius, o po to apie 30, tai leipom iš karščio, bet vakare, staigiai atvėsdavo, tačiau nelabai stipriai, švarkelio ir lengvų kelnikių tikrai reikėjo. Atkreipiu dėmesį, kad jau yra ir uodų, ne per daugiausia, sukandžiojo šiek tiek ir mane, ir mano vyrą  ax.gif





Nu aisku, reik kokias timpas ar dzinsus isimest. Vaikams irgi.

Dekui uz info 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2015 06 09, 18:59)
Nu aisku, reik kokias timpas ar dzinsus isimest. Vaikams irgi.

Dekui uz info 4u.gif

prašom 4u.gif smagios jums kelionės, lauksiu jūsų įspūdžių apie šią salą bigsmile.gif
Atsakyti