Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

QUOTE(Ryana @ 2015 02 07, 15:05)
skaičiau, kad kitos mergaitės iš anksto užsisakė automobilio nuomą, aš galvoju rizikuot ir ten išsinuomoti, vietoje. Gal nebus labai jau brangiai?  ax.gif
Kokius miestelius patartumėte aplankyti saloje? Galvoju, visą laiką beveik prasivažinėti po salą  smile.gif

o ten ja galima visa apvaziuoti ...nedidele yra ..aisku ne per viena diena
Atsakyti
QUOTE(Picine @ 2015 02 25, 23:57)
Mes buvom birželio pabaigoj - jokių uodų nebuvo.

Mes irgi buvom birzelio pabaigoje iki liepos vidurio ir uodu buvo smile.gif. Gerai, kad turejom is namu pasieme priemoniu, nes buvau skaicius, kad ju saloje sociai. Zinoma, salos groziui netrukde smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2015 02 25, 19:36)
Tie uodai visai manes nedziugina doh.gif  Birzeli irgi ju yra? g.gif


Su uodais 2012 m. birzelio II puseje dideliu problemu neturejom. Vietiniai minejo, kad uodu antpludis saloje bangomis buna, cia labai nuo oro priklauso. Birzelio pabaigoje buvo jau gana karsta, net gi karsciau negu yprastai, tad uodai jau buvo dinge. Griztant is salos lektuve sedejome su vokieciu pora, tai jie pasakojo, kad birzelio viduryje, vos tik atskridus jie dar spejo uodus paserti smile.gif
Siaip as visada vezuosi elektrini aparaciuka, kuris skirtas uodam atbaidyti. Kretoje jis mums labai praverte.
Atsakyti
Ten uodai panašu, kad net nacionalinė problema, nes baigiantis žinių laikoms CorfuTV ir pranešinėjant orus būdavo rodomi žemėpalapiai, kur daugiausia uodų.
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2015 01 17, 22:20)
nejaugi niekas daugiau neplanuoja atostogų Corfu saloje  ax.gif

Planuojam , [lanuojam smile.gif

QUOTE(Terje @ 2015 01 26, 11:17)
Planuoja planuoja, turim kelione birzeliui smile.gif



QUOTE(Ryana @ 2015 01 31, 13:14)

aš tai planuoju gegužės 29 d., per novaturą  ax.gif


Mes irgi birzeli smile.gif 30.05-7.06 smile.gif

Tik mes is UK. Jau pradejome ziuretis ka ten veikti smile.gif
Atsakyti
aš tai kol kas dar atidžiai nieko nežiūrėjaum, mėnesį prieš pradėsiu žiūrinėtis, ir manau per keletą dienų susidėliosiu. Draugė buvo praeitais metais, sakė būtinai nuvažiuokit į žydinčius sodus, nes kaip tik pavasarį ir vasaros pradžioje ale viskas ten gražiai sužydi ir labai gražu, tai dar pasitikslinsiu kurioje vietoje tie sodai. Būtų smagu, kai susidarysit lankytinų vietų sąrašiuką, kad pasidalintumėte, galėsiu taipogi ir aš pasidalinti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ryana: 21 kovo 2015 - 10:17
Corfu fotoreportazas, gal pasitarnaus smile.gif
Atsakyti
sweikos 4u.gif as su klausimu, mes skrendam i sia sala ir toks neaiskumas o ten tikrai tinka ID kortele? ar butina pasas padekit nes neramumas man kaskoks kyla( pirma kelione) 4u.gif aciu wink.gif
Atsakyti
sveika 4u.gif
pagaliau atsirado, kas dar važiuoja į corfu, o tai žiūriu, kad čia tokių mažuma smile.gif
tinka ir tapatybės kortelė, kadangi tai ES, bet visada aš pasiimu pasą, nežinau kodėl ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2015 04 24, 18:46)
sveika  4u.gif
pagaliau atsirado, kas dar važiuoja į corfu, o tai žiūriu, kad čia tokių mažuma smile.gif
tinka ir tapatybės kortelė, kadangi tai ES, bet visada aš pasiimu pasą, nežinau kodėl  ax.gif

Pasas gerai, gal sugalosite Albaniją aplankyti, kuri ranka pasiekiama smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mulka70 @ 2015 04 24, 19:49)
Pasas gerai, gal sugalosite Albaniją aplankyti, kuri ranka pasiekiama  smile.gif

kaži verta paaukoti vieną dienelę jai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2015 04 24, 19:46)
sveika  4u.gif
pagaliau atsirado, kas dar važiuoja į corfu, o tai žiūriu, kad čia tokių mažuma smile.gif
tinka ir tapatybės kortelė, kadangi tai ES, bet visada aš pasiimu pasą, nežinau kodėl  ax.gif

as taip ir maniau bet norejau pasitikslinti, aciu smile.gif
Atsakyti