Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

QUOTE(Ryana @ 2015 01 17, 21:20)
nejaugi niekas daugiau neplanuoja atostogų Corfu saloje  ax.gif


Planuojam gegužį dvi šeimos su vaikais.
Atsakyti
QUOTE(Meeta @ 2015 02 04, 20:17)
Planuojam gegužį dvi šeimos su vaikais.


Planuoju nuo praeitos vasaros, labai kruopščiai buvau atsirinkusi gyv. vietas, bet nepavykus išvykti viliuosi kelionės šiai vasarai link liepos mėn.
Norisi pačiupti pigesnį skrydį. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Frezija13 @ 2015 02 04, 22:44)
Planuoju nuo praeitos vasaros, labai kruopščiai buvau atsirinkusi gyv. vietas, bet nepavykus išvykti viliuosi kelionės šiai vasarai link liepos mėn.
Norisi pačiupti pigesnį skrydį. bigsmile.gif


Buvom pernai, liepa ten pragariskai karsta doh.gif
Atsakyti
skaičiau, kad kitos mergaitės iš anksto užsisakė automobilio nuomą, aš galvoju rizikuot ir ten išsinuomoti, vietoje. Gal nebus labai jau brangiai? ax.gif
Kokius miestelius patartumėte aplankyti saloje? Galvoju, visą laiką beveik prasivažinėti po salą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2015 02 07, 14:05)
skaičiau, kad kitos mergaitės iš anksto užsisakė automobilio nuomą, aš galvoju rizikuot ir ten išsinuomoti, vietoje. Gal nebus labai jau brangiai?  ax.gif
Kokius miestelius patartumėte aplankyti saloje? Galvoju, visą laiką beveik prasivažinėti po salą  smile.gif

Rezervavome internetu iš michaliscarhere, lyg ir taip vadinasi, 4 dienos 90 euru, tuometu buvo lyg ir pigiausia, atvarė į viešbutį, iš ten ir pasiėmė, jokių kortelių, graikai pripažįsta grynus, per tas dienas išmaišėme visas dėmesio vertas vietas, gyvenome gražiausiame kaime Paleokastricoje, visas grožis viršuje, žemiau Benitses ir Peleko leistis nebeverta, daug fantastiškų kaimukų kalnuose. tokių kaip Kynopiastes, Lakones ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Ryana @ 2015 02 07, 16:05)
skaičiau, kad kitos mergaitės iš anksto užsisakė automobilio nuomą, aš galvoju rizikuot ir ten išsinuomoti, vietoje. Gal nebus labai jau brangiai?  ax.gif
Kokius miestelius patartumėte aplankyti saloje? Galvoju, visą laiką beveik prasivažinėti po salą  smile.gif


2012 birzelio II puseje buvome Paleikastrisa miestelyje, masina nuomavomes vietoje, salia viesbucio esanciame nuomos punkte. Kiek pamenu dienai buvo 35 eur. Siaip musu patirtis parode, kad viesbuciai gali pasiulyti kur issinuomoti auto ir dar spec. nuolaida gauni.

Atsakyti
Ir as planuosiuos kelione rudeniui, rugsejo men. Kas buvot, ar tiesa, kad ten uodu daug?
Perskaiciau makaliuje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2015 02 17, 15:21)
Ir as planuosiuos kelione rudeniui, rugsejo men. Kas buvot, ar tiesa, kad ten uodu daug?
Perskaiciau makaliuje g.gif

Buvome pernai rugsėjį, tai pagraužė šiek tiek, tokie įdomūs, mažučiai, zyzimo beveik nesigirdi, vakare ilgiausiai sėdėdamove terasoje, negirdėdavome nė vieno uodo, bet apgrauždavo miegančiu smile.gif Nors šiaip tai atostogų nesugadino.
Atsakyti
QUOTE(Margout @ 2015 02 17, 15:21)
Ir as planuosiuos kelione rudeniui, rugsejo men. Kas buvot, ar tiesa, kad ten uodu daug?
Perskaiciau makaliuje g.gif


Daug. Vakarais, sedint terasoje, gerai "pakramtydavo" doh.gif
Atsakyti
Tie uodai visai manes nedziugina doh.gif Birzeli irgi ju yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2015 02 25, 17:36)
Tie uodai visai manes nedziugina doh.gif  Birzeli irgi ju yra? g.gif

Nenusiminkite, Corfu grožiui jie visai netrukdo. MB sako, kad jie silpni, mažiukai, palygint su mūsiškiais. O šiaip, kiekvienoje kaimo vaistinėje ar parduotuvėje yra skyrelis priemonių nuo moskitų.
Atsakyti
QUOTE(hereja @ 2015 02 25, 19:36)
Tie uodai visai manes nedziugina doh.gif  Birzeli irgi ju yra? g.gif

Mes buvom birželio pabaigoj - jokių uodų nebuvo.
Atsakyti