Įkraunama...
Įkraunama...

Corfu arba Kerkyros sala

Piktoji Fėja, ačiū už info thumbup.gif
Gal gali daugiau papasakoti apie ekskursiją į Albaniją ir kruizą į žemyninę Graikiją smile.gif

Žydroji lagūna, Paxos ir Antipaxos jau planuose thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Piktoji Fėja @ 2013 10 19, 21:00)

buvau Corfu šiemet

Domiuosiu ir aš šia sala. Labai ačiū už pasidalintus namų darbus 4u.gif
Noriu paklausti, kokį mėnesį buvote šioje saloje? Skaičiau, kad čia labai daug uodų vasaros metu, ar tikrai? ačiū už ats.
Atsakyti
QUOTE(ssottezze @ 2013 10 21, 08:24)
Domiuosiu ir aš šia sala. Labai ačiū už pasidalintus namų darbus  4u.gif
Noriu paklausti, kokį mėnesį buvote šioje saloje? Skaičiau, kad čia labai daug uodų vasaros metu, ar tikrai? ačiū už ats.


Skaiciau, kad ju suaktyvejimas jauciasi liepos pabaigoje-rugpjucio menesiais.
Atsakyti
QUOTE(ssottezze @ 2013 10 21, 09:24)
Domiuosiu ir aš šia sala. Labai ačiū už pasidalintus namų darbus  4u.gif
Noriu paklausti, kokį mėnesį buvote šioje saloje? Skaičiau, kad čia labai daug uodų vasaros metu, ar tikrai? ačiū už ats.


Na uodai kerta ..lietuviski man taip nepridaro bedos kiek graikiski biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2013 10 21, 08:34)
Piktoji Fėja, ačiū už info  thumbup.gif
Gal gali daugiau papasakoti apie ekskursiją į Albaniją ir kruizą į žemyninę Graikiją  smile.gif

Žydroji lagūna, Paxos ir Antipaxos jau planuose  thumbup.gif

pravaziavau visa Albanija pajuriu ...nezinau ar noreciau tai kartot biggrin.gif sudetinga salis bet kai kur tikrai nuostabi, ypac kur kertasi Jonijos jura su Adrija
o graikijos zemyne siulyciau Meteoros vienuolynus ....vieta tikrai nereali
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trintuks: 25 spalio 2013 - 16:42
QUOTE(trintuks @ 2013 10 25, 16:39)
o graikijos zemyne siulyciau Meteoros vienuolynus ....vieta tikrai nereali


drinks_cheers.gif, tik reikia issiaiskinti kaip iki ju "nusigauti". O gal ekskursijos organizuojamos is Corfu?
Atsakyti
QUOTE(trintuks @ 2013 10 25, 17:39)
Na uodai kerta ..lietuviski man taip nepridaro bedos kiek graikiski biggrin.gif



blink.gif Gal galite plačiau apie tai, ar tik į vasaros pabaigą suaktyvėja, ar jų ten > < nuolat būna? Kokį mėnesį buvote?
Atsakyti
QUOTE(ssottezze @ 2013 10 25, 19:08)
blink.gif  Gal galite plačiau apie tai, ar tik į vasaros pabaigą suaktyvėja, ar jų ten > < nuolat būna? Kokį mėnesį buvote?


Rase, kad grizo rugsejo 5d., tai greiciausiai ir papuole i uodu suaktyvejima g.gif

Nors, pagalvojus, tai mano pasirinkima atostogu metui lemtu tikrai ne uodai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elvita @ 2013 10 25, 20:37)

Nors, pagalvojus, tai mano pasirinkima atostogu metui lemtu tikrai ne uodai  biggrin.gif


Tai be abejo drinks_cheers.gif , bet tiesiog man tai tokia naujiena, pirmą kart susiduriu su tokiu atveju, kai perspėjama, kodėl neverta važiuoti į Korfu būtent vasaros pabaigoje. Ten pat rašo, kad jie labiausiai aktyvūs tokiu metu, bet galima suprast, kad jų yra ir kitais mėnesiais, todėl ir klausiu. Yra priemonių, tik jei labai karšta, nesinori purkštis visokiais purškalais ar rengtis ilgom rankovėm, kita vertus, ne kokie maliariją pernešantys šitie juk uodai smile.gif, šiaip tik paklausiau, kai renki medžiagą, pasidomi viskuom, kas kelia klausimus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ssottezze @ 2013 10 25, 22:10)
Yra priemonių, tik jei labai karšta, nesinori purkštis visokiais purškalais ar rengtis ilgom rankovėm


Dienos metu, per karsti, vargu ar uodai "puls" g.gif Kretoje irgi buvo uodu, bet tik vakarais.
Atsakyti
QUOTE(ssottezze @ 2013 10 25, 20:08)
blink.gif  Gal galite plačiau apie tai, ar tik į vasaros pabaigą suaktyvėja, ar jų ten > < nuolat būna? Kokį mėnesį buvote?


Taip rugpjucio pabaiga ..rugsejo pradzia ..diena jokiu problemu su jais .pasirodo vakarais ,bet nepasakyciau kad labai ikyrus ..bet jei nors viena prasileidai tai padaro savo biggrin.gif tokie mazi nekalti ... o kaip kitu metu jie siaucia as nezinau
Papildyta:
QUOTE(Elvita @ 2013 10 25, 18:44)
drinks_cheers.gif, tik reikia issiaiskinti kaip iki ju "nusigauti". O gal ekskursijos organizuojamos is Corfu?

manau su nomuota masina ,nera taip toli ..tik keltas skaudus pirmyn atgal nuo 90 iki 120 e
Atsakyti
sveikos,

dėl uodų - buvau rugpjūčio mėnesį, vakarais uodų tikrai daug, ir sugeba į kambarį prilįsti jų, žodžiu visos rankos kojos ir kitos vietos buvo sukąstos po atostogų...

dėl Albanijos - aš nebuvau, nes neišleidžia su nuomota mašina į šitą šalį, dėl Graikijos nežinau... smile.gif Į Albaniją vykdomos ekskursijos, bet mums brangoka pasirodė, tai ir nevažiavome. kiek žinau, vykdo į kažkurį Albanijos pajūrio miestą (nepamenu pavadinimo) ir dar veža apžiūrėti arhitektūrinių griuvėsių smile.gif

o šiaip, kaip ir minėjau, rekomenduoju nuomotis mašiniuką. jei nevairuojate ar bijote kelių (beje, jie asfaltuoti net serpantinuose, tikrai geresnei nei kretoje), tai yra ekskursijų, kur per vieną dieną apveža pagrindines lankytinas vietas, tik žinoma ne visose stoja...


Atsakyti
Laba diena, o kaip dėl ekskursijų į Meteorų vienuolynus žemyninėje Graikijoje, ar organizuojamos iš Korfu salos, kažkuri iš mūsų kelionių agentūrų savo puslapyje siūlė, įdomu būtų nuvykti.
Atsakyti